Powiązane leki
(opisy)

Alfulek (Alfuzosini hydrochloridum)

Apo-Doxan (Doxazosini mesilas)

Apo-Fina (Finasteridum)

Apo-Tamis (Tamsulosini hydrochloridum)

Avodart (Dutasteridum)

Duodart (Dutasteridum, Tamsulosini hydrochloridum)

Fintral (Finasteridum)

Omnic 0.4 (Tamsulosini hydrochloridum)

Tanyz (Tamsulosini hydrochloridum)

Ulgafen (Finasteridum)

Tagi

spuchniety konieczny oklad bezskuteczny rumainkowe kkrazenie dolegliwosc mocz kasek swietlikowy

Fora dyskusyjne

zobacz Żle zrośnięty palec (1)

zobacz Skecona kosta (1)

zobacz Spuchnieta doń jak leczyć ? (11)

zobacz Krwawienie po stosunku (1)

zobacz szukam kardiologa Łódź (1)

zobacz PILNIE POTRZEBNA KREW ARH- (MINUS) (0)

zobacz Jak ocenic stan nerek? (2)

zobacz Dolegliwosci po zastrzyku w kolano (2)

zobacz spuchnięte powieki - proszę o radę (1)

zobacz Płyn w kolanie podobny do moczu (1)

zobacz Spuchnięty palec (19)

zobacz spuchnięte nogi i siniki (1)

zobacz Bialko w moczu na koniec ciazy (0)

zobacz Spuchnięte nogi (2)

zobacz środowisko jonowe neuronu (0)

sunshine cheez it

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » spuchniete oczy

spuchniete oczy

kaska, 22-02-2004, 12:51

Witam, mam pytanie moze nie stricte medyczne, ale mysle ze przyczyna dolegliwosci moze odnajde na gruncie medycyny. Otoż ciagle, nieprzerwanie niezaleznie od tego czy jestem czy nie wyspana mam straszlwie spuchniete oczy. Zdaje sobie sprawe ze nie jest to zadna dolegliwosc i jest to bardziej kosmetyczne utrapienie, ale bardzo uciazliwie dla mnie. Nosze okulary nie wiem moze w moim krotkowidztwie przyczyna? ale jak to zliwkidowac..wszelkie oklady rumainkowe, swietlikowe bezskuteczne..czy to jakies zle kkrazenie? z gory dzieki za pomoc

Kaska

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: spuchniete oczy | La Luna, 22-02-2004, 15:15

22 Feb 2004 11:51:18 +0100, na pl.sci.medycyna, kaska napisał(a):

Zdaje sobie sprawe ze nie jest to zadna dolegliwosc i jest to bardziej kosmetyczne utrapienie
Niekoniecznie. Czasem jest to objaw np. powaznych problemow z nerkami. Mysle ze warto by bylo jednak wybrac sie do lekarza. zrobic choc ogolne badania krwi, moczu.

Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Mockałło www.zwierzeta.cisza.pl/ Odpisując na priv, wytnij USUN_TO z adresu.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dziennik zdrowia 2009 Dziennik zdrowia 2009

Urynoterapia Urynoterapia

Zdrowie bez tabu. Szczerze o wstydliwych dolegliwościach Zdrowie bez tabu. Szczerze o wstydliwych dolegliwościach

Angiologia Angiologia

100 metod samoleczenia w medycynie naturalnej 100 metod samoleczenia w medycynie naturalnej