Tagi

zabieg chinski miesniak macica gorsze bezpieczny turystyczny wyjazd wyluskiwac dopochwowy

Fora dyskusyjne

zobacz mięśniak na macicy? (4)

zobacz Zła Cytologia (4)

zobacz ca 125 (1)

zobacz Jak bezpieczne są kąpieliska termalne (0)

zobacz Brak miesiączki, bóle, osłabienie (4)

zobacz Mięśniaki (10)

zobacz Mięśniaki (1)

zobacz mięśniak jaka pojąć decyzje (7)

zobacz JESTEM PO OPERACJI MIĘŚNIAKÓW MACICY (3)

zobacz Zwapnienie w macicy (1)

zobacz Mięśniaki (4)

zobacz Czy ja mam raka? (6)

zobacz panika i strach (1)

zobacz małe mięsniaki i ich leczenie (2)

zobacz nieprawidłowe plamienie w czasie HTZ (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Miesniaki macicy

Miesniaki macicy

Renia, 24-02-2004, 09:00

Prosze o rade.Mam 37lat,obecnie przebywam na trzymiesiecznym wyjezdzie turystycznym we Paryzu i wlasnie odkrylam(z powodu krwawienia,powtornej dlugiej i nieregularnej miesiaczki i innych objawow o ktorych czytalam w sieci),ze najprawdopodobniej mam miesniaki macicy ale nic nie znalazlam na temat ich leczenia. Posiadam wykupione przed wyjazdem na wszelki wypadekzdrowotne ubezpieczenie turystyczne Globtroter ale doprawdy nie wiem czy wracac od razu na leczenie do Polski czy isc do ginekologa tutaj.Boje sie bardzo aspektu psychologicznego,znam jezyki obce ale akurat nie kraju w ktorym teraz jestem i o ile wziecie tlumaczki do lekarza nie jest problemem ,to juz sam pobyt w szpitalu mnie przeraza(Mialam ostatnio tragiczne przezycia i chyba jestem obecnie bardzo slaba psychicznie).Czy mozecie podpowiedziec jaka metoda leczy sie obecnie miesniaki w najbardziej rozwinietych krajach Europy zachodniej,czy czeka mnie jakis zabieg czy tylko tabletki?Nie wiem co robic a nie chce zwlekac. Pozdrawiam i z gory bardzo dziekuje za podpowiedzi Renia

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Miesniaki macicy | batory, 24-02-2004, 11:57

Przede wszystkim jednak powinnaś pójść do lekarza. I zrobić przynajmniej USG dopochwowo. Bo być może to wcale nie są mięśniaki tylko coś gorszego. Bo jeśli mięśniaki to spoko możesz poczekać z leczeniem do powrotu do Polski. I nie zgadzaj się na operację, wpisz sobie w google "embolizacja mięśniaków" to się dowiesz więcej. Ale jeśli to coś gorszego... Pozdrawiam - Agnieszka

Re: Miesniaki macicy | M.Muchacki, 24-02-2004, 12:31

Przepraszam, ze dopinam sie do czyjegos posta ale skoro temat zostal juz poruszony. Czy uwazasz ze da sie metoda embolizacji zaradzic duzej ilosci malych miesniakow (ok. 2cm)? Slyszalem, ze zabieg ten wykonuje sie na duzo wiekszych. Czy tylko w Lublinie? Czy zabieg usuniecia macicy wraz z przydatkami jest bezpieczny u 50 letniej kobiety? Cytologia:2. Jakie moga byc ew. komplikacje?

pozdrawiam, (klebek nerwow od 2 miesiecy) Mateusz

Re: Miesniaki macicy | FIXRAMBO, 24-02-2004, 12:35

Już radzilem kilku paniom aby uzyc chińskich czopków dopochwowych GONG JING KANG PESSUM, opis na stronie www.kregoslup.polbox.pl w linku Zalecane leki chińskie , pomoglo i miesniaki sie wyluskują . sam widziałem ,jak moje znajome z wyluskanymi mięśniakami w sloiku udawaly sie na kolejne wizyty. W przypadku zmian rakowych sprawa jest poważniejsza. fixrambo

Użytkownik "M.Muchacki" napisał w wiadomości news:c1f6e8$8aj$1 [at] srv.cyf-kr.edu.pl...
Przepraszam, ze dopinam sie do czyjegos posta ale skoro temat zostal juz poruszony. Czy uwazasz ze da sie metoda embolizacji zaradzic duzej ilosci malych miesniakow (ok. 2cm)? Slyszalem, ze zabieg ten wykonuje sie na duzo wiekszych. Czy tylko w Lublinie? Czy zabieg usuniecia macicy wraz z przydatkami jest bezpieczny u 50 letniej kobiety? Cytologia:2. Jakie moga byc ew. komplikacje?

pozdrawiam, (klebek nerwow od 2 miesiecy) Mateusz

Re: Miesniaki macicy | WALDIM, 26-02-2004, 02:51

Ciekawe... takie podsurowicowkowe tez sobie wyluskiwaly? a czym konkretnie? lyzeczka od herbaty?

WaldiM

Serwis antykoncepcyjny www.antykoncepcja.pl

Użytkownik "FIXRAMBO" napisał w wiadomości news:eOF_b.61854$174.24306 [at] news.chello.at...
Już radzilem kilku paniom aby uzyc chińskich czopków dopochwowych
GONG JING
KANG PESSUM, opis na stronie www.kregoslup.polbox.pl w linku Zalecane leki
chińskie ,
pomoglo i miesniaki sie wyluskują . sam widziałem ,jak moje znajome z wyluskanymi mięśniakami w sloiku
udawaly
sie na kolejne wizyty. W przypadku zmian rakowych sprawa jest poważniejsza. fixrambo

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Rak szyjki macicy Rak szyjki macicy

Atlas cytopatologii szyjki macicy Atlas cytopatologii szyjki macicy

Rak szyjki macicy. Profilaktyka, diagnostyka i leczenie Rak szyjki macicy. Profilaktyka, diagnostyka i leczenie

Sposób na żylaki Sposób na żylaki

Chińska sztuka zdrowego życia Chińska sztuka zdrowego życia