Powiązane leki
(opisy)

Ambulase (Finasteridum)

Aprost (Finasteridum)

Finamef (Finasteridum)

Finaride (Finasteridum)

Finaster (Finasteridum)

Finpros (Finasteridum)

Finxta (Finasteridum)

Penester (Finasteridum)

Proscar (Finasteridum)

Zasterid (Finasteridum)

Tagi

niski wielkosc watrobowy zmartwic sleepwalker badac alarmowac aspat alat simonto

Fora dyskusyjne

zobacz Próby wątrobowe, HBV, HCV czy marskość wątroby? (2)

zobacz jakie badania wykonac? (1)

zobacz Złe wyniki wątrobowe (0)

zobacz Podwyższone próby wątrobowe. (1)

zobacz wysokie alat aspat? (7)

zobacz Jakie badania na wątrobie? (3)

zobacz Interpreytacja wyników wątrobowych (5)

zobacz ASPAT ALAT (2)

zobacz Wysoki Alat Aspat od dłuzszego czasu (7)

zobacz Skierowanie na badanie wątroby (7)

zobacz Leki hepatotoksyczne, a wątroba (1)

zobacz wysokie wskaźniki alat aspat? (16)

zobacz ból jajnika-wyniki badań (0)

zobacz Analiza wyników badań przy PCOS (0)

zobacz INTERPRETACJA WYNIKÓW BADAŃ (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Badanie krwi i ALAT

Badanie krwi i ALAT

Sleepwalker, 26-02-2004, 18:35

Witam serdecznie,

Wlasnie odebralem wyniki badania krwi robione przy okazji jej oddawania przed paroma dniami i dopiero po powrocie do domu zauwazylem, ze mam wyjatkowo niski poziom ALAT (cokolwiek to jest) bowiem wynosi on 23. Obok jest informacja, ze dla mezczyzn sredni poziom to 80. Wobec powyzszego mam pytanie, czy powinienem sie obawiac i czym niski poziom owego ALATu moze byc spowodowany. Z gory dziekuje za pomoc.

/havelock

Re: Badanie krwi i ALAT | Bosy Chłopczyk, 26-02-2004, 20:07

In article , Sleepwalker wrote:
Wlasnie odebralem wyniki badania krwi robione przy okazji jej oddawania przed paroma dniami i dopiero po powrocie do domu zauwazylem, ze mam wyjatkowo niski poziom ALAT (cokolwiek to jest) bowiem wynosi on 23. Obok jest informacja, ze dla mezczyzn sredni poziom to 80. Wobec powyzszego mam pytanie, czy powinienem sie obawiac i czym niski poziom owego ALATu moze byc spowodowany.
Muszę cię nieco zmartwić... Norma ALAT (GPT) to od 0 do 41... Tak więc wielkość >41 byłaby raczej alarmujaca... Jak badałem krew w kierunku wątroby to ALAT miałem 15... Czyli w normie...

----------=== Bosy Chłopczyk ===---------- ++Polska Zwolenników Chodzenia Boso++ ----------=== www.boso.prv.pl ===---------

Re: Badanie krwi i ALAT | Simonto, 26-02-2004, 22:50

masz poziom w normnie ALAT i ASPAT powinny byc max. 40 (ja mialem po 120) ASPAT I ALAT to enzymy watrobowe

Simonto

Użytkownik "Sleepwalker" napisał w wiadomości news:c1l3np$p8b$1 [at] news.onet.pl...
Witam serdecznie,

Wlasnie odebralem wyniki badania krwi robione przy okazji jej oddawania przed paroma dniami i dopiero po powrocie do domu zauwazylem, ze mam wyjatkowo niski poziom ALAT (cokolwiek to jest) bowiem wynosi on 23. Obok jest informacja, ze dla mezczyzn sredni poziom to 80. Wobec powyzszego mam pytanie, czy powinienem sie obawiac i czym niski poziom owego ALATu moze
byc
spowodowany. Z gory dziekuje za pomoc.

/havelock

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Psychofizjologiczne spojrzenie na pola magnetyczne niskiej indukcji Psychofizjologiczne spojrzenie na pola magnetyczne niskiej indukcji

Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST

Autostrada do zdrowia. Żyć, by dożyć setki Autostrada do zdrowia. Żyć, by dożyć setki

Bądź zdrowy Bądź zdrowy

Kalorie i tłuszcze. Atlas Kalorie i tłuszcze. Atlas