Powiązane leki
(opisy)

Argol Essenza Balsamica

Polfergan (Promethazini hydrochloridum)

Soventol (Bamipini lactas)

Tanno Hermal Lotio

Manusan (Chlorhexidinum gluconicum)

Antyperspirant

Szałwia

Pedipur (Methenaminum)

Pedipur S (Methenaminum, Sulphur, Zinci oxidum)

Chlorocyclinum (Chlortetracyclini hydrochloridum)

Tagi

cholinergiczny swedzic dlon ubierac odmrozic kalesony nemesis zima cieply bodajze

Fora dyskusyjne

zobacz Odmrożenia? Zaczerwienie skóry dłoni (1)

zobacz swedzenie skory (1)

zobacz Ból? (2)

zobacz Ciągłe stany podgorączkowe (2)

zobacz Częste oddawanie moczu (8)

zobacz Wewnętrzny bół palców u dłoni po odmrożeniu (0)

zobacz Przemrożenie Dłoni "zchodzące" na przedramiona coraz niżej (1)

zobacz okropnie zimne dłonie i stopy (17)

zobacz Dziwna skóra - czy to odmrożenie ? (0)

zobacz Problem z rękami (1)

zobacz uczulenie po alkoholu? (0)

zobacz Jest mi ciepło (1)

zobacz Drgawki pojawiające się w zimie (2)

zobacz Suche, pękające dłonie (2)

zobacz pekniecia na dloniach (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » swędzenie stóp i dłoni zimą

swędzenie stóp i dłoni zimą

tw, 04-03-2004, 13:56

witam, Mam problem, który wystepuje u mnie głównie zimą: przy wejściu do ciepłego pomieszczenia z dworu, gdzie panuje ujemna temperatura w ciągu 2-3 minut dłonie, stopy i uda zaczynają mocno swędzieć i pojawia się wysypka

co to może być?

Tomasz

Re: swędzenie stóp i dłoni zimą | ewa, 04-03-2004, 21:54

Użytkownik "tw" napisał w wiadomości news:c2724j$fm3$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
witam, Mam problem, który wystepuje u mnie głównie zimą: przy wejściu do ciepłego pomieszczenia z dworu, gdzie panuje ujemna temperatura w ciągu 2-3 minut dłonie, stopy i uda zaczynają mocno swędzieć i pojawia
się
wysypka

co to może być?

Tomasz

odmrożenie i nic wiecej ubieraj sie ciepło (nos kalesony)

Re: swędzenie stóp i dłoni zimą | ewa, 04-03-2004, 21:54

Użytkownik "tw" napisał w wiadomości news:c2724j$fm3$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
witam, Mam problem, który wystepuje u mnie głównie zimą: przy wejściu do ciepłego pomieszczenia z dworu, gdzie panuje ujemna temperatura w ciągu 2-3 minut dłonie, stopy i uda zaczynają mocno swędzieć i pojawia
się
wysypka

co to może być?

Tomasz

odmrożenie i nic wiecej ubieraj sie ciepło (nos kalesony)

Re: swędzenie stóp i dłoni zimą | justy, 05-03-2004, 00:58

przy wejściu do ciepłego pomieszczenia z dworu, gdzie panuje ujemna temperatura w ciągu 2-3 minut dłonie, stopy i uda zaczynają mocno swędzieć i pojawia
się
wysypka
np.pokrzywka cholinergiczna bodajże

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Cztery pory smaku Cztery pory smaku

Przewodnik po zdrowym życiu. Twoje zdrowie Przewodnik po zdrowym życiu. Twoje zdrowie

Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne