Powiązane leki
(opisy)

Tagi

warszawa zajmowac refundowac otodontyczny usluga narodowy kasa fundusz ortodontyczny aparat

Fora dyskusyjne

LECZENIE ZĘBÓW POD NARKOZĄ (0)

Chirurgia ortodontyczna (1)

Jakiś kontakt do Dr Sławomira Żarka sie znajdzie ? (1)

Usuwanie kamienia w gabinecie który ma umowe z NFZ... (2)

Rezonans magnetyczny odcinka szyjnego !!! pytanie (2)

Aparat ortodontyczny (0)

Aparaty stałe ortodontyczne. (1)

Aparat ortodontyczny- ruchomy (1)

Aparat a zdrowie zębów (1)

Ortodontyczne leczenie - śmieszne, denerwujące i kosztowne (4)

Aparat staly (1)

Aparat Ortodontyczny (4)

Rezonans magnetyczny głowy a stały aparat ortodontyczny (0)

Aparat Ortodontyczny (2)

ZWROT PIENIĘDZY za wątpliwą usługę APARAT STAŁY (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » aparat otodontyczny

aparat otodontyczny

BrynMawr, 09-03-2004, 12:27

Czy mógłby mi ktos polecić do kogo mozna sie zgłosic po aparacić ortodontyczny stały? chodzi mi o kogoś kto sie tym profesjonalnie i w miare tanio zajmuje. Nalepiej Warszawa. Czy kasy chorych doplacają coś do tego odzaju usług?

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: aparat otodontyczny | Ewa, 09-03-2004, 21:50

Użytkownik "BrynMawr" napisał w wiadomości news:7425.000004fd.404daa06 [at] newsgate.onet.pl...
Czy mógłby mi ktos polecić do kogo mozna sie zgłosic po aparacić
ortodontyczny
stały? chodzi mi o kogoś kto sie tym profesjonalnie i w miare tanio
zajmuje.
Nalepiej Warszawa. Czy kasy chorych doplacają coś do tego odzaju usług?
Najlepiej do Ortodonty. Pracują tacy w Poradniach, Przychodniach lub Gabinetach Stomatologicznych. Kas Chorych już nie ma, ale jest Narodowy Fundusz Zdrowia. Niestety nie refunduje aparatów stałych.

Re: aparat otodontyczny | M, 11-03-2004, 19:51

Czy mógłby mi ktos polecić do kogo mozna sie zgłosic po aparacić
ortodontyczny
stały? chodzi mi o kogoś kto sie tym profesjonalnie i w miare tanio
zajmuje.
Nalepiej Warszawa. Czy kasy chorych doplacają coś do tego odzaju usług?
Nie jestem z Warszawy ale Narodowy Fundusz Zdrowia refunduje aparaty ortodontyczne do 12 roku życia. Jestem studentem stomatologii z Poznania więc zachęcam do spróbowania z usług waszej Akademii Medycznej gwarantuje że bedzie najtaniej w miescie a zajmą sie tobą pracownicy naukowi kturzy nacodzien sie tym zajmuja i pewnie łoja z tego durzą kase. narra

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zarys współczesnej ortodoncji Zarys współczesnej ortodoncji

Joga dla zapracowanych Joga dla zapracowanych

Odwyk Odwyk

Przezwyciężyć ból. Program kontroli przewlekłego bólu Przezwyciężyć ból. Program kontroli przewlekłego bólu

Neurogeneza wieku dorosłego Neurogeneza wieku dorosłego