Powiązane leki
(opisy)

Octenisept

Olopeg (Macrogolum)

Hylo-Lasop

Atossa (Ondansetronum)

Emetron (Ondansetronum)

Mucosolvan (iniekcje) (Ambroxoli hydrochloridum)

Neomycinum (tabletki) (Neomycini sulphas)

Zofran (Ondansetronum)

Zofran Zydis (Ondansetronum)

Tantum Rosa (Benzydamini hydrochloridum)

Tagi

zabieg sport robaczkowy wyrostek narkoza znieczulenie operacja szpital dochodzic ogolny

Fora dyskusyjne

Wyrostek robaczkowy (operacja) (1)

Operacja przepukliny (3)

leczenie zębów pod znieczuleniem ogólnym (narkoza) (3)

okulita dziecięcy-zabieg! (0)

Ból pachwinowy (3)

wyrostek robaczkowy a alkohol (4)

Wyciety wyrostek (2)

Usunięcie migdałów (80)

jakie znieczulenie? (7)

operacja na stulejke (7)

Narkoza ( jak to jest ? ) (19)

ganglion - operacja (0)

Zabieg usuwania "gózka" (2)

Kolonoskopia (24)

torbiel włosowa (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Kto miał operacje na wyrostek robaczkowy?

Kto miał operacje na wyrostek robaczkowy?

mił, 18-03-2004, 18:34

MAM 3 pytania odnośnie powyższego tematu czy operacja jest w znieczuleniu miejscowym czy ogólnym? po jakim czasie po zabiegu można uprawiac sport np. jogging(nie wiem jak to sie pisze:) ) jak długo po operacji dochodziliscie do siebie/? za odpowiedzi bede wdzieczny pozdrawiam

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Kto miał operacje na wyrostek robaczkowy? | FiLCiA, 18-03-2004, 20:49

Ja mialam zabieg pod narkoza. Niestety przedobrzono dawke i budzilam sie przez 3 dni. Ze szpitala wyszlam po 5 czy 6. Przez pierwszy miesiac trzeba sie oszczedzac, dalej to jest zalezne od szybkosci gojenia rany, ale wiem, ze dopoki blizna nie bedzie taka odpowiednia nie ma mowy o sporcie. Nie chcesz sie chyba narazac na wyplyniecie flakow :D Ja mialam zabieg przed wakacjami i po miesiacu plywalam w jeziorze. Dochodzilam do siebie 3 dni zanim sie na dobre wybudzilam i wychodzac ze szpitala bylo juz ok pozdrawiam Aga

--

Re: Kto miał operacje na wyrostek robaczkowy? | Lia, 18-03-2004, 22:00

Dnia 2004-03-18 18:34:16 w sprzyjających i niepowtarzalnych okolicznościach przyrody grupowicz *mił* skreślił te oto słowa:

MAM 3 pytania odnośnie powyższego tematu czy operacja jest w znieczuleniu miejscowym czy ogólnym?
Ogólnym.

po jakim czasie po zabiegu można uprawiac sport np. jogging(nie wiem jak to sie pisze:) )
Nie wiem, ale na obcasach biegalam tydzien po operacji :)

jak długo po operacji dochodziliscie do siebie/?
Tak ze dwa dni, w piatym dniu juz bylam w domu. (ale ja to bylam skomplikowany przypadek, bo wyrostka juz nie mialam, ale za to cudne zakazenie otrzewnej).

Lia GG 1516512 ICQ 166035154 JID iskanna [at] histeria.pl O wszystkim decyduje środowisko. Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła, natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.

Re: Kto miał operacje na wyrostek robac | Miklach, 18-03-2004, 23:49

Cześć

Zabieg był w znieczuleniu ogólnym wyszedłem trzeciego dnia po zabiegu a czwartego ... siedziałem już za kierownicą (z rozpiętymi spodniami :D ) ale powiedzieć nie można że byłem odrazu na topie. Miesiąc trzeba sobie odpuścić.

Pozdrawiam Krzysiek M.

Re: Kto miał operacje na wyrostek robaczkowy? | Iwona, 19-03-2004, 20:59

mił ( milek333 [at] op.pl ) napisał:
MAM 3 pytania odnośnie powyższego tematu czy operacja jest w znieczuleniu miejscowym czy ogólnym? po jakim czasie po zabiegu można uprawiac sport np. jogging(nie wiem jak to sie pisze:) ) jak długo po operacji dochodziliscie do siebie/? za odpowiedzi bede wdzieczny pozdrawiam
Ja wylądowałam po operacji na intensywnej terapii. Prawdopodobnie przedawkowano narkozę - zacisnęły mi się oskrzela. Operacja była "w ostatniej chwili" i trzeba było zrobić spore cięcie, żeby dokładnie oczyścić. Dochodziłam do siebie dość długo, i się babrało. Iwona

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Znieczulenie ogólne. Zatorowość płucna Znieczulenie ogólne. Zatorowość płucna

Chirurgia laparoskopowa Chirurgia laparoskopowa

Żywienie w sporcie Żywienie w sporcie

Medycyna alternatywna w sporcie Medycyna alternatywna w sporcie

Współczesne operacje wojskowe Współczesne operacje wojskowe