Powiązane leki
(opisy)

Visudyne (Verteporfinum)

Silence Sen

Lactovaginal (Lactobacillus rhamnosus)

Alliofil (Allium sativum, Urtica dioica)

Lactobalance

ProVag

Redwinol

Trivagin

Artelac UNO CL

Vitalux

Tagi

korekcja widz wlasciwy cwiczenia wzrok batesa wada krotkowidz poglebiac wizard

Fora dyskusyjne

zobacz astygmatyzm (6)

zobacz Metoda Batesa (5)

zobacz Metoda Batesa (6)

zobacz Ćwiczenia dr Batesa (9)

zobacz Krótkowidz (3)

zobacz Pogarszająca się wada w przeciągu lat. Co dalej? (1)

zobacz Pogorszająca sie WAda- Krótkowidz. (1)

zobacz Jaka to choroba oczu ? (2)

zobacz Kropka podczas widzenia (2)

zobacz Jaka szansa na powstrzymanie krótkowzroczności? (2)

zobacz czy to duza wada wzroku? (18)

zobacz Poglebianie sie wady (7)

zobacz astygmatyzm (8)

zobacz Moje oczy? (2)

zobacz Czy okulary tak naprawdę pogłębiają wadę wzroku ? (1)

toaster pastries fruit

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » metoda Batesa (wzrok)

metoda Batesa (wzrok)

Wizard, 04-04-2004, 21:54

witam, mam nastepujace pytanie: czy jesli jestem krotkowidzem to powinienem wykonywac wszystkie cwiczenia metody batesa, czy moze raczej niektore sa skuteczne dla krotkowidzow a inne dla dalekowidzow? pozdr, W.

Re: metoda Batesa (wzrok) | RobertSA, 04-04-2004, 22:28

c4pi5v$cju$1 [at] atlantis.news.tpi.pl, Wizard :
witam, mam nastepujace pytanie: czy jesli jestem krotkowidzem to powinienem wykonywac wszystkie cwiczenia metody batesa, czy moze raczej niektore sa skuteczne dla krotkowidzow a inne dla dalekowidzow?
Zadne nie sa skuteczne, powinienes nosic wlasciwa korekcje.

Robert User in front of [at] is fake, actual user is: mkarta

Re: metoda Batesa (wzrok) | Wizard, 04-04-2004, 23:06

Zadne nie sa skuteczne, powinienes nosic wlasciwa korekcje.
Wlasciwa korekcja nigdy nie bedzie wlasciwa bo moc optyczna oka oscyluje w ciagu doby. Nie mozesz wiec dobrac odpowiednich szkiel, zawsze beda albo odrobine za mocne albo za slabe a od tego wszyscy wiedza co sie dzieje - wada sie poglebia. Poza tym okulary nie pozwalaja aby naturalnie pracowaly miesnie oka, wiec przez sam ten fakt oko oslabia sie jeszcze bardziej i wada sie jeszcze bardziej poglebia.

Re: metoda Batesa (wzrok) | casus, 04-04-2004, 23:35

Wlasciwa korekcja nigdy nie bedzie wlasciwa bo moc optyczna oka oscyluje w ciagu doby. Nie mozesz wiec dobrac odpowiednich szkiel, zawsze beda albo odrobine za mocne albo za slabe a od tego wszyscy wiedza co sie dzieje - wada sie poglebia. Poza tym okulary nie pozwalaja aby naturalnie pracowaly miesnie oka, wiec przez sam ten fakt oko oslabia sie jeszcze bardziej i
wada
sie jeszcze bardziej poglebia.

Bzdura wierutna! Poczytaj archiwum. casus

Re: metoda Batesa (wzrok) | Wizard, 06-04-2004, 11:12

Bzdura wierutna! Poczytaj archiwum. casus
Nie bede sie sprzeczal z lekarzem, bo moja wiedza jest napewno duzo mniejsza, ale i tak zamierzam sprobowac - tymbardziej, ze juz po pierwszych cwiczeniach widze pozytywne zmiany. Napisze za kilkanascie tygodni jakie uzyskalem efekty, wtedy ewentualnie przyznam rację.

Pozdrawiam

Re: metoda Batesa (wzrok) | RobertSA, 06-04-2004, 12:46

c4tldk$heb$1 [at] nemesis.news.tpi.pl, Wizard :
Nie bede sie sprzeczal z lekarzem, bo moja wiedza jest napewno duzo mniejsza, ale i tak zamierzam sprobowac - tymbardziej, ze juz po pierwszych cwiczeniach widze pozytywne zmiany.
To jest mozliwe w pewnym zakresie - dopoki nie zaprzestaniesz cwiczen. Aczkolwiek licz sie z bólami głowy i podobnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami.

Robert User in front of [at] is fake, actual user is: mkarta

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Samoleczenie wzroku metodą dr. Batesa Samoleczenie wzroku metodą dr. Batesa

Widzę bez okularów wyd. 3 Widzę bez okularów wyd. 3

Lepszy wzrok bez okularów metodą Batesa Lepszy wzrok bez okularów metodą Batesa

Widzę bez okularów Widzę bez okularów

Korekcja wad wzroku - procedury badania refrakcji (wyd. II) Korekcja wad wzroku - procedury badania refrakcji (wyd. II)