Powiązane leki
(opisy)

Toviaz (Fesoteroidinum)

Cantharis Dagomed 13 układ moczowy

Fitoprost (Serenoae repens fructus extractum)

Gal-Vit

Mestinon (Pyridostigmini bromidum)

Polstigminum (iniekcje) (Neostigmini metilsulfas)

Polstigminum (tabletki) (Neostigmini metilsulfas)

Prostacaps

Sterko (Sabal serrulatae fructus extractum spissum)

Acyclovir Stada (Aciclovirum)

Tagi

ospa oddzial zapalic zaczac klopot rownowaga temperatura szpital wysoki mozdzek

Fora dyskusyjne

zobacz Problem z jazdą i równowagą (0)

zobacz wrzodzijące zapalenie jelita grubego (7)

zobacz Zapalenie ogona końskiego (1)

zobacz Głowa (0)

zobacz Zatkane uszy+szum (0)

zobacz Alergia na leki przeciwbólowe - da się wyleczyć? (3)

zobacz wysoka gorączka (0)

zobacz Brak wysokich tonów w uchu (1)

zobacz długotrwała gorączka (3)

zobacz Czy to zapalenie serca? (2)

zobacz Dziwne zachowanie po zapaleniu płuc (0)

zobacz Hashimoto (22)

zobacz Epilepsja? (4)

zobacz Wysypka (3)

zobacz ospa czy taj jest zawsze? (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zapalenie móżdżku u dziecka - co może grozić?

Zapalenie móżdżku u dziecka - co może grozić?

Miet, 06-04-2004, 16:26

Witam

Mój 3,5-letni synek zachorował w tamtym tygodniu na ospę - zaczęło go wysypywać w środę. Od tego czasu zaczął mieć wysoką temperaturę w okolicach 38-39 C. Pediatra stwierdził u niego zapalenie zatok (fakt - katar miał obfity jeszcze przed ospą) i że ta temperatura może byc z tego. W sobotę w nocy zaczął majaczyć - trwało to tak 2-3 min. (nie rozpoznawał mnie z żoną - był jakby gdzie indziej), zanim doszedł do siebie. W niedzielę pojechaliśmy do szpitala na oddział zakaźny. Zaczęto mu robić testy koordynacji ruchu - miał kłopoty z utrzymaniem równowagi. Wcześniej, jeszcze w domu, trzęsło go trochę rękami i miał kłopoty z równowagą. W szpitalu utrzymywała się wysoka temperatura - ponad 39. Stwierdzono podejrzenie o zapalenie móżdżku. Dostaje leki - na obniżenie temp. i jakiś antybiotyk - nie wiem co dokładnie - będę tam wieczorem.

Powiedzcie jakie ryzyko się z tym wiąże? O co mam pytać lekarzy? Jakie badania powinni zrobić? Czy trzeba czekać? Czy można teraz coś więcej zrobic? Doradźcie coś, bo strasznie się boimy...

Pozdrawiam Miet

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny

Sen Sen

Zdrowe serce Zdrowe serce

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Cukrzyca Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Cukrzyca

Kalejdoskop sonograficzny Kalejdoskop sonograficzny