Powiązane leki
(opisy)

Bromergon (Bromocriptinum)

Norprolac (Quinagolidum)

Bromocorn (Bromocriptinum)

Dostinex (Cabergolinum)

Ergolaktyna (Bromocriptinum)

Parlodel (Bromocriptinum)

Luteina Lux

Vitalux Plus 6

Jeanine (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Kontracept (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Tagi

martwica ciaza piers wydzielina kolor prolaktyna luteina siara simonto achac

Fora dyskusyjne

zobacz Wyciek z piersi (1)

zobacz 24 tydz. ciazy wyciekajace mleko z piersi? (10)

zobacz Ropa i guzki w piersiach (9)

zobacz ciąża a bóle piersi (6)

zobacz krwawienie z piersi (0)

zobacz Wyciek z piersi. (4)

zobacz LUTEINA (2)

zobacz jakimi lekami mozna obnizyc prolaktyne (16)

zobacz Wyciek z brodawki (7)

zobacz wydzielina z piersi (9)

zobacz Ból i bezbarwna wydzielina z sutka (43)

zobacz Starania o drugie dziecko a problemy z piersiami. (5)

zobacz Dziwna wydzielina z piersi... (23)

zobacz Prolaktyna a piersi. (0)

zobacz DRUGA CIĄŻA A ROPNA WYDZIELINA (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » wydzielina z piersi????!!!

wydzielina z piersi????!!!

kira, 22-04-2004, 12:14

Witam mam pytanie! moja dziweczyna badala sobie piersi i naciskajac na sutka zauwazyla krople plynu, jasnego bialawego koloru. Czy to moze oznaczac ciaze? czy to jest normalne ze cos takiego wycieka? Acha bierze teraz Luteine (drugi miesiac), czy to moze miec z tym zwiazek? Mam sie tym martwic i pojawic sie u lekarza czy nie.. Prosze napiszcie jak najszybciej bo sie denerwuje okropnie (acha robilismy test ciazowy, wynik wyszedl ujemny)

Re: wydzielina z piersi????!!! | Aede, 24-04-2004, 18:23

Użytkownik "kira" napisał w wiadomości news:c67v28$k39$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam mam pytanie! moja dziweczyna badala sobie piersi i naciskajac na sutka zauwazyla krople plynu, jasnego bialawego koloru. Czy to moze oznaczac ciaze? czy to jest normalne ze cos takiego wycieka? Acha bierze teraz Luteine (drugi miesiac), czy to moze miec z tym zwiazek? Mam sie tym
martwic
i pojawic sie u lekarza czy nie.. Prosze napiszcie jak najszybciej bo sie denerwuje okropnie (acha robilismy test ciazowy, wynik wyszedl ujemny)

Może zbyt duże wydzielanie prolaktyny? trzeba zrobic badania chormonalne a do lekarza przede wszystkim.

Re: wydzielina z piersi????!!! | Simonto, 24-04-2004, 23:13

to siara - pojawia sie w ciazy.

Simonto

Re: wydzielina z piersi????!!! | Jolanta Pers, 24-04-2004, 23:14

=sve [at] na= napisał(a):

Albo przy nadmiarze prolaktyny.
Albo po paleniu marychy.

Albo przy zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych, mimo prolaktyny idealnie w normie - podobno częste.

JoP

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: wydzielina z piersi????!!! | Lotna, 24-04-2004, 23:39

From: "Simonto"

Siara ma kolor żóltawy wydaje mi się że to za wysoki poziom prolaktyny tym bardziej że dziewczyna bierze luteine - domyslam się ze z powodu opóźnienia miesiączki radzę iść do lekarza endokrynolo x

Re: wydzielina z piersi????!!! | =sve@na=, 24-04-2004, 23:56

"Simonto" skrev i meddelandet news:c6ee7s$rjn$1 [at] news.onet.pl...
Albo przy nadmiarze prolaktyny.

Ania Bjrk

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Chcę karmić piersią Chcę karmić piersią

Chromoterapia - leczenie kolorem Chromoterapia - leczenie kolorem

Chromoterapia i światłoterapia. Czyli jak leczyć barwami i światłem Chromoterapia i światłoterapia. Czyli jak leczyć barwami i światłem

Uzdrawianie energia kolorów Uzdrawianie energia kolorów

Po odjęciu piersi Po odjęciu piersi