Powiązane leki
(opisy)

Winogrocaps

Arteria-Heel

Nimotop S (Nimodipinum)

Prostavasin (Alprostadilum)

Ampril (Ramiprilum)

Apo-Rami (Ramiprilum)

Centrum Cardio

Nicergolin (Nicergolinum)

Niglostin (Nicergolinum)

Potas 333mg

Tagi

internet jazda krazyc umbs kostka stawiac spuchniety zgadnac autokar jarka

Fora dyskusyjne

zobacz opuchlizna stóp, pieczenie żył (2)

zobacz Stawianie baniek w chorobach autoimmunologicznych (2)

zobacz spuchnięte palce ale nie ich stawy (0)

zobacz Rekonstrukcja ścięgna w kostce (3)

zobacz Po rozstaniu z papierosem (5)

zobacz Opuchlizna po uderzeniu (1)

zobacz Spuchnięta kostka (8)

zobacz Spuchnięta kostka z blachą (0)

zobacz skręcenie stawu skokowego (1)

zobacz Stłuczenie stawu skokowego (1)

zobacz skrecenie kostki 3 stopnia (3)

zobacz edypos - spuchnięta kostka (2)

zobacz SPUCHNIĘTA KOSTKA (2)

zobacz Skecona kosta (1)

zobacz Skręcona kostka, dośc mocno spuchnięta (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » spuchnieta kostka

spuchnieta kostka

Magda, 18-04-2004, 23:53

Witam mam maly problem po calodziennej jezdzie autem w piatek do dzis mam spuchnieta lewa kostke. Zimne oklady nie pomagaja trzymanie nog w gorze tez nie. Co jeszcze moge zrobic zeby ta opuchlizna zeszla? Czy to sa jakies zaburzenia bo po dlugiej jezdzie w jednej pozycji ( samochod, autokar) zawsze tak mam. Pozdrawiam i licze na pomoc

Mag

Re: spuchnieta kostka | J@rek P, 27-04-2004, 12:17

Użytkownik "Magda" napisał w wiadomości news:c5umbs$rs$1 [at] news.onet.pl...
Witam mam maly problem po calodziennej jezdzie autem w piatek do dzis mam spuchnieta lewa kostke. Zimne oklady nie pomagaja trzymanie nog w gorze tez nie. Co jeszcze moge zrobic zeby ta opuchlizna zeszla? Czy to sa jakies zaburzenia bo po dlugiej jezdzie w jednej pozycji ( samochod, autokar) zawsze tak mam. Pozdrawiam i licze na pomoc Mag
problemy z krążeniem ???

Jarek

Ps. stawianie diagnozy przez internet przypomina nieco kalambury i do końca naprawde nie wiesz czy zgadłeś

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

100 rad dla rodziców małego alergika. Vademecum dla rodziców 100 rad dla rodziców małego alergika. Vademecum dla rodziców

Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii

Alergie Alergie

Cud oliwy Cud oliwy

Jak uchronić się przed miażdżycą i chorobami serca Jak uchronić się przed miażdżycą i chorobami serca