Tagi

faza cykl skonczyc osma luteina odstawic agatka endokrynolog tabletka okres

Fora dyskusyjne

zobacz Luteina50 (4)

zobacz Bolesność piersi od połowy cyklu (16)

zobacz analiza wynikow - hormony (18)

zobacz przedłużające się krwawienie z pochwy przy antykoncepcji (11)

zobacz Wyniki progesteronu (2)

zobacz analiza badań (10)

zobacz rosnące tsh mimo brania leków (14)

zobacz jak to jest z okresem??? (5)

zobacz problem z luteina 50.... (1)

zobacz Brak okresu pol roku po odstawieniu tabletek (4)

zobacz brak okresu po odstawieniu tabletek (1)

zobacz czy jest mozliwa ciaza? (19)

zobacz Brak miesiączki (4)

zobacz Do endokrynologa czy ginekologa? (2)

zobacz Yasminelle (8)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » jak działa luteina?

jak działa luteina?

J j, 04-05-2004, 11:06

Brałam przez 4 dni luteinę 2 razy dziennie po 1 tabletce w celu wywołania miesiączki. Po jakim czasie powinna ona wystapić? Czy jest możliwe, by po tych 4 dniach nie wystąpiła?

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: jak działa luteina? | J j, 04-05-2004, 13:14

Agnieszka napisał(a):

u mnie pojawiala sie po 3-4dniach, ale bywa roznie, moze zadzwon do swojego lekarza i zapytaj jak dlugo powinnas odczekac

rozumiem, że u Ciebie miesiączka pojawiła się po 3 dniach od rozpoczęcia brania tabletek a nie od skończenia?

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: jak działa luteina? | Agnieszka, 04-05-2004, 14:43

Brałam przez 4 dni luteinę 2 razy dziennie po 1 tabletce w celu wywołania miesiączki. Po jakim czasie powinna ona wystapić? Czy jest możliwe, by po tych 4 dniach nie wystąpiła?

u mnie pojawiala sie po 3-4dniach, ale bywa roznie, moze zadzwon do swojego lekarza i zapytaj jak dlugo powinnas odczekac

Re: jak działa luteina? | Agnieszka, 04-05-2004, 15:31

swojego
rozumiem, że u Ciebie miesiączka pojawiła się po 3 dniach od rozpoczęcia brania tabletek a nie od skończenia?
od SKONCZENIA brania luteiny

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -
www.gazeta.pl/usenet/

Re: jak działa luteina? | agatka, 04-05-2004, 18:30

Luteinę powinno się brać 10-12 dni (tyle ile trwa druga faza cyklu) i po odstawieniu zwykle pojawia się okres. Faktycznie mi czasem pojawia się już po ósmym dniu brania, ale moja endokrynolog mówi że to dobrze. agatka Użytkownik "J j" napisał w wiadomości news:c77mf3$4t0$1 [at] inews.gazeta.pl...

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -
www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Joga hormonalna. Jak zachować równowagę w okresie przekwitania Joga hormonalna. Jak zachować równowagę w okresie przekwitania

Uzdrawiająca moc hormonów. Poradnik dla kobiet Uzdrawiająca moc hormonów. Poradnik dla kobiet

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Kolorowe tabletki Kolorowe tabletki

Dzień po dniu. Medytacje Dzień po dniu. Medytacje