Powiązane leki
(opisy)

Tagi

sperma wdzieczny nasienie przebyc wyglad plemnik gosia hipek ruchliwosc rzeczywisty

Fora dyskusyjne

Badanie nasienia (4)

sperma (1)

Problem czy nie problem? (8)

czy jestem płodny (3)

FURAGINUM dla facetów czy jest bezpieczny? (0)

cos w rodzaju "Żelu w spermie" (4)

Dziwne nasienie (4)

Posiew nasienia (1)

leukocyty w spermie (1)

bakterie w moczu i nasieniu (5)

Ilość nasienia... (5)

Wyniki badania nasienia (0)

Nasienie (6)

Nasienie (1)

Nasienie (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » co okresla to badanie....

co okresla to badanie....

hipek, 08-05-2004, 10:31

Ze wzgledu na ostatnio przebyte komplikacje urolog skierowal mnie na wykonanie spermogramu. Chcialbym zapytac czy ktos z grupowiczow wie co okresla sie w takim badaniu? Powiedziano mi ze ilosc plemnikow w nasieniu ale czy tylko czy jeszcze cos wiecej? bede wdzieczny Hipek
============= P o l N E W S ============== archiwum i przeszukiwanie newsów www.polnews.pl

Re: co okresla to badanie.... | gosia, 10-05-2004, 17:59

Ze wzgledu na ostatnio przebyte komplikacje urolog skierowal mnie na wykonanie spermogramu. Chcialbym zapytac czy ktos z grupowiczow wie co okresla sie w takim badaniu? Powiedziano mi ze ilosc plemnikow w nasieniu
ale
czy tylko czy jeszcze cos wiecej? bede wdzieczny Hipek
Takie badanie rzeczywiscie okresla ilosc plemnikow w spermie ale takze okresla ich ruchliwosc i wyglad. pozdrawiam Gosia

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zadbana skóra Zadbana skóra

Neurocybernatyka teoretyczna Neurocybernatyka teoretyczna

Praktyczny słownik medyczny angielsko-polski i polsko-angielski Praktyczny słownik medyczny angielsko-polski i polsko-angielski

Dieta odtruwająca. Program na 28 dni i dłużej Dieta odtruwająca. Program na 28 dni i dłużej

Masaż relaksacyjny - wszystkie techniki Masaż relaksacyjny - wszystkie techniki