Powiązane leki
(opisy)

Hemorol (Achillea millefolium, Aesculus hippocastanum, Atropa belladonna, Benzocainum, Chamomilla recutita, Potentilla tormentilla)

Hemocal

Lidoposterin (Lidocainum)

Mucokehl (maść)

Senefol (Senna sp.)

Fortrans (Macrogolum)

Onsenal (Celecoxibum)

Propolis (czopki)

Jucolon (Mesalazinum)

Climaxol

Tagi

hemoroidy odbyt stolc mowa zasuwac oddawac jelito lekcewazyc gruba krwawic

Fora dyskusyjne

zobacz Krwawienie przy oddawaniu stolca (6)

zobacz Oddawanie kału z krwią (5)

zobacz Problem z odbytem (6)

zobacz Szczelina odbytu (3)

zobacz Hemoroidy? (10)

zobacz jak długo można krwawić (1)

zobacz Co robic dalej (6)

zobacz Problem z oddaniem stolca. (1)

zobacz ból przy wypróżnianiu (2)

zobacz Krwawienie (1)

zobacz Krew wymieszana z kałem (1)

zobacz krew w jelicie (4)

zobacz krwawienie podczas oddawania stolca (1)

zobacz Krwawienie z odbytu przy oddawaniu stolca. (4)

zobacz Krew w stolcu (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Krwawienie z odbytu przy oddawaniu stolca

Krwawienie z odbytu przy oddawaniu stolca

sznury, 13-05-2004, 13:13

Zdarza się (ostatnio dość często), że krwawię przy oddawami stolca. Nie pracuję fizycznie. Nie koniecznie przy zatwardzeniu. Byłem z tym u lekarza, wsadził mi palec w pupę pojeździł nim i powiedział, że mie maguzków i jest ok a krwawienie to czasami występuje. Mnie to iepokoi bo jak się to zdarza to krwi jest całkiem sporo. Nie wiem od czego to może być. Do jakiego speca powinienem się udać?

Re: Krwawienie z odbytu przy oddawaniu stolca | Meg, 13-05-2004, 13:54

Użytkownik "sznury" napisał w wiadomości news:c7ve1h$ndu$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Zdarza się (ostatnio dość często), że krwawię przy oddawami stolca. Nie pracuję fizycznie. Nie koniecznie przy zatwardzeniu. Byłem z tym u lekarza, wsadził mi palec w pupę pojeździł nim i powiedział, że mie maguzków i jest ok a krwawienie to czasami występuje. Mnie to iepokoi bo jak się to zdarza to krwi jest całkiem sporo. Nie wiem od czego to może być. Do jakiego speca powinienem się udać?
jeśli wykluczył guzki czyli rozumiem że mowa o hemoroidach , to wygląda na to że masz problemy z jelitem grubym , nie wolno tego lekcewazyć , zasuwaj do porządnego gastrologa , pewnie będzie trzeba zbadać jelito -kolonoskopia , wlew, ....

-- Pozdrawiam Magda GG 3424322 odpowiadając usuń NOSPAM z adresu

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroby odbytu, odbytnicy i jelita grubego Choroby odbytu, odbytnicy i jelita grubego

Sekrety toalety - choroby jelita grubego i odbytu Sekrety toalety - choroby jelita grubego i odbytu

Czy grubo w tym wyglądam? Czy grubo w tym wyglądam?

Hemoroidy Hemoroidy

Serce i układ krążenia Serce i układ krążenia