Powiązane leki
(opisy)

Zdrovit Activ

Fastjekt (Epinephrinum)

Aflubin

Asprocol (Acidum acetylsalicylicum, Glycinum)

Stamaril (Vaccinum febris flavae vivum)

Adrenalina WZF (Adrenalinum)

Anapen (Epinephrinum)

Dexaven (Dexamethasoni natrii phosphas)

Prevento

Cinie (Sumatriptanum)

Tagi

myslec wstrzas dymka goraczka glowa wogole szpital pogotowie szybki wypisac

Fora dyskusyjne

zobacz Badania neurologiczne (1)

zobacz Czy to sepsa? (1)

zobacz Konsekwencje lekkiego urazu głowy (0)

zobacz Guz mózgu. (8)

zobacz Ibuprom (1)

zobacz Uraz głowy (chyba) (1)

zobacz RTG ręki i prośba o opinię (0)

zobacz osłabienie,zmęczenie,szybkie zapadanie w sen (5)

zobacz Lęki : Przed Śmiercią,Rakiem, (3)

zobacz Mocne uderzenie w głowę i utrata przytomności (0)

zobacz Problemy z mamą (2)

zobacz Ból głowy i słabnąca pamięć (1)

zobacz Krew w moczu. (1)

zobacz Po zerwaniu wiezadla krzyzowego - co dalej? (1)

zobacz wstrząs anafilaktyczny (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wstrzas mózgu-prosze o szybka pomoc!!!

Wstrzas mózgu-prosze o szybka pomoc!!!

Dymek, 16-05-2004, 00:50

Wczoraj kolezanka wyladowala w szpitalu z urazem glowy (nieprzytomna pogotowie ja przywiozlo), po wstepnych badaniach i przeswietleniem glowy rano zostala wypisana. Teraz wymiotuje i czuje sie coraz gorzej ma goraczke 37,2 nie ma sily, co zrobic?? Czy wezwac pogotowie czy zaczekac od rana, czy jeszcze cos innego? Pozmozcie

Dymek

Re: Wstrzas mózgu-prosze o szybka pomoc!!! | payback, 16-05-2004, 00:28

Użytkownik "Dymek" napisał w wiadomości news:c85vpv$mld$1 [at] inews.gazeta.pl...
Wczoraj kolezanka wyladowala w szpitalu z urazem glowy (nieprzytomna pogotowie ja przywiozlo), po wstepnych badaniach i przeswietleniem glowy rano zostala wypisana. Teraz wymiotuje i czuje sie coraz gorzej ma
goraczke
37,2 nie ma sily, co zrobic?? Czy wezwac pogotowie czy zaczekac od rana,
czy
jeszcze cos innego? Pozmozcie

Dymek

IDIOTA !!! Moja siostra też tak miała że ją wypisali w wogóle, a potem żygała i wogóle; była na obozie i myśleli ze to jakieś zatrucie pokarmowe. W końcu straciła przytomność i obudziła się pod 94 dniach. Lekarze myśleli że nie przeżyje. Więc ty chopie następnym razem szybko wykręć jakiś numerek a nie piszesz tutaj :P

Re: Wstrzas mózgu-prosze o szybka pomoc!!! | Joanna Duszczyńska, 16-05-2004, 00:55

Użytkownik "Dymek" napisał w wiadomości news:c85vpv$mld$1 [at] inews.gazeta.pl...
Wczoraj kolezanka wyladowala w szpitalu z urazem glowy (nieprzytomna pogotowie ja przywiozlo), po wstepnych badaniach i przeswietleniem glowy rano zostala wypisana. Teraz wymiotuje i czuje sie coraz gorzej ma
goraczke
czy
jeszcze cos innego?
Jest taki numer telefonu 999 tam uzyskasz szybszą odpowiedź...

Re: Wstrzas mózgu-prosze o szybka pomoc!!! | K, 16-05-2004, 00:59

goraczke
czy
jeszcze cos innego?

Jak najszybciej zglosic sie do szpitala, nie wolno tego bagatelizowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zapomnijcie wziac ze soba dokumentacji med. z wczoraj.

K.

Re: Wstrzas mózgu-prosze o szybka pomoc!! | Joanna Górska, 16-05-2004, 00:59

Użytkownik Dymek napisał:
Wczoraj kolezanka wyladowala w szpitalu z urazem glowy (nieprzytomna pogotowie ja przywiozlo), po wstepnych badaniach i przeswietleniem glowy rano zostala wypisana. Teraz wymiotuje i czuje sie coraz gorzej ma goraczke 37,2 nie ma sily, co zrobic?? Czy wezwac pogotowie czy zaczekac od rana, czy jeszcze cos innego? Pozmozcie

Dymek

czy tymasz mozg w tej glowie?? Pytasz grupe dyskusyjna zamiast dzwonic na pogotowie?????

Boosssszzzzeee!!!!!

Re: Wstrzas mózgu-prosze o szybka pomoc!!! | Dymek, 16-05-2004, 01:19

Pogotowie w drodze:-( Dzieki Dymek

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dlaczego myślimy to, co myślimy. Wzorce w głowie Dlaczego myślimy to, co myślimy. Wzorce w głowie

Gorączka U Dzieci Gorączka U Dzieci

Co mi dolega? Co mi dolega?

Su Dżok Su Dżok

Tracheotomia Tracheotomia