Powiązane leki
(opisy)

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

R- 1 krople na stany zapalne

Aloe compose

Argentum Complexe Nr 98

Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy (Acidum acetylsalicylicum)

Bryonia Dagomed 37 bóle barku i szyjne

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Coffecorn mite (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Olbas Oil

Tagi

antybiotyk gardlo palic bola czuc wykonac zyletka wymazac darek prywatny

Fora dyskusyjne

zobacz BOL GARDLA od kilku miesiecy,wymaz? (0)

zobacz Mam pytanie (8)

zobacz wymaz (2)

zobacz WYNIKI BADANIA na wymaz (8)

zobacz Wymaz z gardła -> streptococcus b-hemolityczny gr C (118)

zobacz Uczucie palenia w mostku (1)

zobacz Ból gardła (17)

zobacz przewlekły zapalenie gardła (23)

zobacz Złożony problem - migdał, afty itd (6)

zobacz Migdałki usuwać czy nie? (7)

zobacz Kropki na "języczku" i czerwone gardlo 2 miesiąc (3)

zobacz przewlekły ból języka (21)

zobacz paląca cewka moczowa (1)

zobacz czy aktualne jest na dzień dzisiejszy wykonywanie wymazów ? (11)

zobacz Ból gardła od 3 miesięcy (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Bol gardla-co pomoze jeszcze?

Bol gardla-co pomoze jeszcze?

Ania, 17-05-2004, 20:35

Witam:)

Od 2 tygodni gnebi mnie bol gardla...biore antybiotyk, juz poszlo 15 sztuk... tabletki na gardlo, polopirynke, rutinoscorbin, witaminki i kurde jest coraz gorzej!Na gardlo kupilam Sebidin...co moze mi jeszcze pomoc?w zasadzie nie goraczkuje, tak 37 , 36-9 kresek...nooo ale gardlo coraz bardziej czerwone mimo tego antybiotyku czyli:Biodroxilu. Czyzby byl za slaby?albo nie dosc dobry? No zyletki czuje przelykajac...ktos mi cos doradzi?

Pozdrawiam Ania

PS Jeszcze mam pytanie...nie moge pobrac zadnych listow z grupy z pop. m-ca i dalszych?pisze ze wiadomosc nie jest juz dostepna na serwerze, czy jakos moge do nich dotrzec inaczej? Z gory dzieki na informacje:)

Re: Bol gardla-co pomoze jeszcze? | Gosia, 18-05-2004, 08:02

Witam:)

Od 2 tygodni gnebi mnie bol gardla...biore antybiotyk, juz poszlo 15 sztuk... tabletki na gardlo, polopirynke, rutinoscorbin, witaminki i kurde jest coraz gorzej!Na gardlo kupilam Sebidin...co moze mi jeszcze pomoc?w
Nagardlo jest dobry Tantum verde, on zawiera srodek ktory znieczula sluzowke

zasadzie nie goraczkuje, tak 37 , 36-9 kresek...nooo ale gardlo coraz bardziej czerwone mimo tego antybiotyku czyli:Biodroxilu. Czyzby byl za slaby?albo nie dosc dobry? No zyletki czuje przelykajac...ktos mi cos doradzi?
Ja radze isc na wymaz z gardla. A jesli o d poczatku bierzesz ten sam antybiotyk i on niue pomaga to juz dawno powiniem byl byc zmieniony na iny. Wg mnie wymaz jest konieczny skoro to juz sie tak dlugo ciagnie. Jesli lekarz nie da ci na niego skierowania to zrob sobie prywatnie, to nie jest chyba az takie drogie.
Pozdrawiam Ania

PS Jeszcze mam pytanie...nie moge pobrac zadnych listow z grupy z pop. m-ca i dalszych?pisze ze wiadomosc nie jest juz dostepna na serwerze, czy jakos moge do nich dotrzec inaczej?

Nie mam pojecie:(

Z gory dzieki na informacje:)

Re: Bol gardla-co pomoze jeszcze? | darek, 18-05-2004, 20:27

Ja radze isc na wymaz z gardla. A jesli o d poczatku bierzesz ten sam antybiotyk i on niue pomaga to juz dawno powiniem byl byc zmieniony na
iny.
Wg mnie wymaz jest konieczny skoro to juz sie tak dlugo ciagnie. Jesli lekarz nie da ci na niego skierowania to zrob sobie prywatnie, to nie jest chyba az takie drogie.
prywatnie kosztuje 50 zł, a co jesli mimo bolu gardla wymaz kompletnie nic nie wykazal? a gardlo boli i boli?

Re: Bol gardla-co pomoze jeszcze? | Kalik, 18-05-2004, 20:45

Użytkownik "darek" napisał w wiadomości news:c8ddgq$mi6$1 [at] julia.coi.pw.edu.pl...
iny.
jest
prywatnie kosztuje 50 zł, a co jesli mimo bolu gardla wymaz kompletnie nic nie wykazal? a gardlo
boli
i boli?

Wycięcie gardła? :-). A tak poważnie to zauważyłem, że to jest problem bardzo wielu znanych mi osób. Mnie też gardło bolało przez wiele tygodni ale ostatnio przestało. W ogóle to na lato ból mi przechodzi a w okresie zimowym często mnie boli.

Re: Bol gardla-co pomoze jeszcze? | Kalik, 18-05-2004, 20:47

W uzupełnieniu - mam często zaflegmione górne drogi, co jest widoczne zwłaszcza rano. Co to jest?

Re: Bol gardla-co pomoze jeszcze? | Ania, 18-05-2004, 21:02

Użytkownik "Gosia"
Ja radze isc na wymaz z gardla. A jesli o d poczatku bierzesz ten sam antybiotyk i on niue pomaga to juz dawno powiniem byl byc zmieniony na
iny.
Wg mnie wymaz jest konieczny skoro to juz sie tak dlugo ciagnie. Jesli lekarz nie da ci na niego skierowania to zrob sobie prywatnie, to nie jest chyba az takie drogie.
No chyba tak zrobie, bo zyletke czuje wciaz...doszedl katarek i kaszelek...buuu....a prace mam na swiezym powietrzu i nie moge isc za zwolnienie...wrrr... jak czytam wielu mam problem z gardlem...ja pierwszy raz od wielu lat, ale zwiazne jest to z praca na dworzu i rozna bardzo pogoda chyba... w kazdym razie Wszystkim co odpowiedzieli dziekuje:))) ide do lozeczka:) Papatki i zdrowka zycze Ania

Re: Bol gardla-co pomoze jeszcze? | Ola, 18-05-2004, 21:09

Czasem pomaga plukanie gardla woda z sola:/ Sprobowalam raz i pomoglo.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Bol gardla-co pomoze jeszcze? | Rafał W, 19-05-2004, 01:27

Użytkownik "Kalik" napisał w wiadomości news:c8denk$kes$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
W uzupełnieniu - mam często zaflegmione górne drogi, co jest widoczne zwłaszcza rano. Co to jest?

Ile masz lat? Czy palisz paperosy, a jesli nie to czy pliles i ile lat??

Re: Bol gardla-co pomoze jeszcze? | Rafał W, 19-05-2004, 01:28

iny.
jest
prywatnie kosztuje 50 zł, a co jesli mimo bolu gardla wymaz kompletnie nic nie wykazal? a gardlo
boli
i boli?

Badanie moglo zostac noieprawidlowo wykonane, czesto sie zdarza, trzeba isc do porzadnego sanepisu!!

Re: Bol gardla-co pomoze jeszcze? | Rafał W, 19-05-2004, 01:29

Czasem pomaga plukanie gardla woda z sola:/ Sprobowalam raz i pomoglo.

Pomaga plukanie gardla szalwia:) 2 razy dziennie

Re: Bol gardla-co pomoze jeszcze? | darek, 19-05-2004, 02:12

Badanie moglo zostac noieprawidlowo wykonane, czesto sie zdarza, trzeba
isc
do porzadnego sanepisu!!
nieprawda, tak sie sklada ze mialem to badanie wykonywane kilka razy na przelomie paru lat, wynik zawsze ten sam

Darek

Re: Bol gardla-co pomoze jeszcze? | darek, 19-05-2004, 02:14

pozatym to chyba trudno nieprawidlowo wykonac tak proste badanie ?

Re: Bol gardla-co pomoze jeszcze? | Kalik, 19-05-2004, 09:25

Ile masz lat? Czy palisz paperosy, a jesli nie to czy pliles i ile lat??

29. Nigdy nie paliłem i nie palę. Piję od czasu do czasu piwo (naprawdę nie dużo).

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć? Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć?

Kobiety po czterdziestce Kobiety po czterdziestce

Sokoterapia, medytacja, dieta Sokoterapia, medytacja, dieta

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Homeopatia Homeopatia