Powiązane leki
(opisy)

Tagi

kliniczny material uczestnictwo bezplatny decyzja podchodzic ulatwiac podjac rezygnacja rezerwa

Fora dyskusyjne

Proces odchudzania (1)

leczenie zęba (1)

Dalcetrapib (2)

Przepuklina l5/S1 (7)

Decyzja CHCEMY MIEC DZIECKO (4)

Krótsza noga u dziecka (3)

Szkła kontaktowe przy mojej wadzie. Czy mogę? (0)

Dwie śledziony - czy to niebezpieczne? (1)

Badania genetyczne - szanse przekazania choroby dzieciom (0)

Poderzany pieprzyk. (3)

Pytanie do ortopedy (2)

Pieprzyk pod okiem (1)

Czy operować? (1)

Oddawanie moczy przez pochwę (3)

brak czucia (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Osteoporoza i choroba zwyrodnieniowa kolan - udzial w bad. klinicznych i bezplatne leczenie

Osteoporoza i choroba zwyrodnieniowa kolan - udzial w bad. klinicznych i bezplatne leczenie

J., 23-05-2004, 22:46

Witam,

w związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi problematyki uczestnictwa przez osoby chore przewlekle w badaniach klinicznych nad nowymi lekami przeprowadzanych bezpłatnie przez niektóre placówki medyczne, pozwoliłem sobie przygotować materiał ułatwiajacy "w jakis sposób" podjecie decyzji uczestnictwa/rezygnacji w takim badaniu. Mam nadzieję że osoby podchodzące z rezerwą do tego typu leczenia bedą usatysfakcjonowane zamieszczonymi informacjami. Materiały znajduja sie pod adresem internetowym: www.labmed.com.pl.

Pozdrawiam jz

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wszystko o raku piersi. Co powinnaś wiedzieć, żeby podjąć właściwe decyzje Wszystko o raku piersi. Co powinnaś wiedzieć, żeby podjąć właściwe decyzje

Układ trawienny i wydzielanie wewnętrzne Układ trawienny i wydzielanie wewnętrzne

Badanie kliniczne Badanie kliniczne

Endodoncja kliniczna Endodoncja kliniczna

Rak szyjki macicy. Profilaktyka, diagnostyka i leczenie Rak szyjki macicy. Profilaktyka, diagnostyka i leczenie