Powiązane leki
(opisy)

Avelox (Moxifloxacinum)

Spiriva (Tiotropii bromidum)

Ambrohexal S (Ambroxoli hydrochloridum)

Atimos (Formoteroli fumaras)

Atrovent (Ipratropii bromidum)

Bioracef (Cefuroximum)

Bonimel prawoślazowo-koprowy

CEK (Cefaclorum)

Forastmin (Formoteroli fumaras)

Lekoklar (Clarithromycinum)

Tagi

serce oskrzela domysl pochodzic pilny alergik pluco swist pochaodza darek

Fora dyskusyjne

zobacz szukam dobrego sklepu dla alergików (1)

zobacz Świsty w oskrzelach (3)

zobacz świst i furczenie w oskrzelach, brak innych objawów choroby (0)

zobacz Swist i kaszel (4)

zobacz Świst przy oddychaniu (0)

zobacz Krztusiec i mykoplazmatyczne zapalenie płuc (0)

zobacz ODCZULANIE DZIECI (2)

zobacz Montest 5mg (0)

zobacz Problemy z oddychaniem (5)

zobacz poprosze o przetłumaczenie opisu (0)

zobacz przewlekły kaszel. czy to rak? (1)

zobacz Co dzieje się po ospie (3)

zobacz niewyksztuszajacy sie kaszel (0)

zobacz Zapalenie płuc,oskrzeli (2)

zobacz Płuca (1)

mother s vanilla sandwich cookies

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » swisty-pytanie pilne

swisty-pytanie pilne

Lusia71, 31-05-2004, 11:39

- Witam,

Moze podpowiecie mi. Mam swisty przy wciaganiu powietrza. Alergolog powiedzial ze to obajw astmy, laryngolog stwierdzil ze te swisty pochdza jakby z krtani a lekarz rodzinny powiedzial ze moga one rowniez pochodzic od serca. W ktora strone isc ? Jestem alergikiem.

JoannaP

Re: swisty-pytanie pilne | darek, 31-05-2004, 15:57

Moze podpowiecie mi. Mam swisty przy wciaganiu powietrza. Alergolog powiedzial ze to obajw astmy, laryngolog stwierdzil ze te swisty pochdza jakby z krtani a lekarz rodzinny powiedzial ze moga one rowniez pochodzic
od
serca. W ktora strone isc ? Jestem alergikiem.
skoro jestes alergikiem, to pewnie te swisty pochaodza z pluc (zreszta sam powinienes najlepiej czuc skad one pochodza) ale osobiscie to radzil bym dobrze sprawdzic czy tym alergikiem jestes czy nie (np: przed testami alergicznymi powinienej przynajmniej na miesiac odstawic wszystkie leki, oraz w czasie badania powinienes byc w raczej dobrym zdrowiu, bez zadnych ostrych stanow zapalnych, bo inaczej testy wychodza falszywie, a z doswiadczenia wiem ze lekarze prawie nigdy o tym nie informuja, pozatym sa tez badania krwi na alergie) w kazdym razie czy jestes alergikiem czy nie to pewnie jest to efekt stanu zapalnego w oskrzelach (skurcze oskrzeli, wydzielanie sie znacznej ilosci sluzu utrudniajacego oddychanie), a w zaleznosci od przyczyny, leczenie bedzie przebiegalo inaczej (a jesli stac cie na wydatek 100zl to zrob sobie echo serca u dobrego kardiologa i domysly typu: "a moze to od serca" nie beda ci zawracac glowy)

Darek

Re: swisty-pytanie pilne | ., 01-06-2004, 14:43

> skoro jestes alergikiem, to pewnie te swisty pochaodza z pluc (zreszta sam
powinienes najlepiej czuc skad one pochodza)
CHYBA RACZEJ Z OSKRZELI A W OGOLE TO SKAD MA WIEDZIEC CZY TO OSKRZELA CZY PLUCA ale osobiscie to radzil bym
dobrze sprawdzic czy tym alergikiem jestes czy nie (np: przed testami alergicznymi powinienej przynajmniej na miesiac odstawic wszystkie leki,
NIE WSZYSKIE !!!
oraz w czasie badania powinienes byc w raczej dobrym zdrowiu, bez zadnych ostrych stanow zapalnych, bo inaczej testy wychodza falszywie
, a z
doswiadczenia wiem ze lekarze prawie nigdy o tym nie informuja, poIzatym
sa
tez badania krwi na alergie)
NIE NA WSZYSKIE w kazdym razie czy jestes alergikiem czy nie to
pewnie jest to efekt stanu zapalnego w oskrzelach (skurcze oskrzeli, wydzielanie sie znacznej ilosci sluzu utrudniajacego oddychanie), a w zaleznosci od przyczyny, leczenie bedzie przebiegalo inaczej (a jesli stac cie na wydatek 100zl to zrob sobie echo serca u dobrego kardiologa i
domysly WEZ SKIEROWANIE NA UKG I EKG OD LEKARZA 1SZEGO KONTAKTU
typu: "a moze to od serca" nie beda ci zawracac glowy)

Darek

I NIE SLUCHAJ ZNACHOROW TYPU Darek !

Duzo zdrowia :))

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Urazy klatki piersiowej Urazy klatki piersiowej

100 rad dla rodziców małego alergika. Vademecum dla rodziców 100 rad dla rodziców małego alergika. Vademecum dla rodziców

Rośliny lecznicze Rośliny lecznicze

Sekretne mapy On Zon Su. Starożytny chiński masaż stóp Sekretne mapy On Zon Su. Starożytny chiński masaż stóp

Stres to brzmi groźnie Stres to brzmi groźnie