Tagi

organizm jelito cleanse wydalac watroba nasz emgieb preparat glowa kuracja

Fora dyskusyjne

zobacz Tavanic (1)

zobacz nieprawidłowe wydalanie (10)

zobacz immunoup a biostymina (5)

zobacz Osłabienie po mononukleozie (10)

zobacz Nalot na języku (1)

zobacz dolegliwosci związane z ukł. pokarmowym (12)

zobacz oczyszczanie organizmu (1)

zobacz oczyszczanie organizmu (0)

zobacz Problem z uk.pokarmowym zioła ayurvedyjskie (0)

zobacz Lewatywy a przyjmowanie antybiotyków (3)

zobacz ból brzucha , rzadkie wydalanie (3)

zobacz Problem z wydalaniem (1)

zobacz problemy z wydalaniem (3)

zobacz problemy z wydalaniem (7)

zobacz Okropny ból podczas wydalania kału (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zawroty glowy, slabosc, etc.

Zawroty glowy, slabosc, etc.

emgieb, 11-06-2004, 01:11

Hi!

Od ponad tygodnia mam problemy. Kreci mi sie w glowie, salbo mi co chwila, czuje sie jakby mi krew do mozgu naplywala, jakby mi ktos glwoe nadmuchial jelsi rozumiecie o co chodzi, ale bezbolesnie. Jak machne glowa w bok to horyzont leci troszke dalej, tak amo jak po pijaku,a le ja nie pije... Spac spie, jesc jem... Jeszce mam co ajkis zcas lowsowo takie tykanie w uszach, jakbym stanal na rekach i wsrzymal powietrze.. tlyko ze szybko... takie szelesty. Odczucia takie jak zcasem ak sie na cos wkurze, tak mocno, autentycznie, tez jest taka fala... Ale teraz to sie dzieje bez wyraznego powodu. Owszem w potwornym stresie zyje od 2 tyg. ale czy to powod wystarczajacy do takiego samopoczucia cyz lepiej isc do lekarza? Jesli tak to do jakiego?

Marcin "emgieb" Brzozowski
[ ICQ: 4659212 ][ European theme parks: ][ GG: ] [ _ ___ _ . _ |_ ][ "Legoland"... ][ 133963 ] [ (/,| | )(_||(/,|_) ][ "Disneyland"... ][ Tlen: ] [ '-' ][ "Poland"... ][ emgieb ]

Re: Zawroty glowy, slabosc, etc. | emgieb, 14-06-2004, 02:31

Hi!

emgieb napisales(as):

Nie napsialem jednej rzecyz.. pol roku balem Fevarin - lek atydepresyjny. Odstaiwlme go i chyba potem pojaiwly sie takie problemy. Czy to zoe meic zwiazek?

[ ICQ: 4659212 ][ European theme parks: ][ GG: ] [ _ ___ _ . _ |_ ][ "Legoland"... ][ 133963 ] [ (/,| | )(_||(/,|_) ][ "Disneyland"... ][ Tlen: ] [ '-' ][ "Poland"... ][ emgieb ]

Re: Zawroty glowy, slabosc, etc. | emgieb, 20-06-2004, 01:36

Hi!

emgieb napisales(as):

No i przeszlo. Samo. Psychiatra moj pwoiedzial ze to przez odstawienie fevarinu. Dziekuje za wszytskie privne odpowiedzi :)

P.S. Zajebiscie urozmaicony watek ;] 3 razy TA...ekhem.. JA! :)

Re: Zawroty glowy, slabosc, etc. | Ekonet, 02-07-2004, 01:19

Przeczytaj

14 Dniowa

Kuracja Skutecznego i Naturalnego Odtrucia i Wyczyszczenia Organizmu

TOTAL BODY CLEANSE

Total Body Cleanse zawiera 6 róznych preparatów, które pomagaja organizmowi w usunieciu toksyn i niepozadanych osadów z najwazniejszych organów (limfatyczny, krwionosny i krew, watroba, jelita i nerki).

Kazdy z pieciu preparatów jak: LYM-1, BL-PUR-2, LVR-C1, BWL-3 i UTI jest ukierunkowany na wybranie odpowiedniego ukladu wydzielniczego, na czyszczenie i odtrucie go. Szósty z preparatów tj. Parasine-2 dziala przeciwko pasozytom znajdujacym sie w organizmie.

Total Body Cleanse dziala w ten sposób, ze najpierw dokonuje wyczyszczenia tych kanalów, przez które sa wydalane z organizmu elementy trujace.

Total Body Cleanse jest wynikiem blisko 30 letniej pracy badawczej i testów klinicznych.

Kazdy z szesciu preparatów jest przygotowany z najwyzszej jakosci roslin biologicznie czystych i przy zastosowaniu najnowoczesniejszej technologii. Skladniki preparatów stanowia kombinacje synergiczna. To znaczy, ze poszczególne skladniki dzialajac razem maja wieksza skutecznosc, szersze pole dzialania niz pojedynczo zastosowane skladniki.

Kuracja oczyszczajaca jest przygotowana w ten sposób, aby nie stanowila nadmiernego obciazenia dla osoby poddajacej sie jej. Dlatego tez, kazdy moze kuracje zastosowac.

Powyzsza kuracja oczyszczajaca zostala klinicznie przetestowana w szerokich kregach

Total Body Cleanse jest produktem opatentowanym przez firme Creations Garden i Dr. Leitia Devinc (O.M.D., L. Ac., M.H.)

Wylacznym dystrybutorem w Polsce jest firma KONET.

Informacje i porady zwiazane z przedstawionym produktem mozna uzyskac:

Tel:

e-mail:

A Total Body Cleanse - Wyczyszczenie naszego organizmu.

Aby zachowac organizm przy zyciu, zachodza w nim procesy przemiany materii. Podczas tych procesów pojawiaja sie produkty uboczne, które w normalnych warunkach sa wydalane z organizmu w odpowiednim rytmie, przez takie organy jak: watroba, nerki, skóra, pluca. Jednak w przypadku, gdy zyjemy w ciaglym stresie, przy braku ruchu, jednostronnie sie odzywiajac (nadmierna ilosc bialka, weglowodanów, nasyconych tluszczów) oraz spozywajac produkty jakosciowo nieodpowiednie, zawierajace barwniki i aromaty sztuczne prowadzimy do tego, ze w naszym organizmie odkladaja sie niepotrzebne elementy zatruwajace go. Organizm nie moze poradzic sobie z nadmierna iloscia szkodliwych substancji i dochodzi do powstawania rozmaitych dolegliwosci i przewleklych chorób.

Nasz organizm musi zuzywac dodatkowe ilosci energii, aby niepozadane skladniki unieszkodliwic i wydalic. W przypadku bardzo powolnego wydalania szkodliwych substancji z organizmu, nastepuje zatrucie organizmu.

Przeprowadzenie kuracji oczyszczajacej jest proponowane praktycznie dla kazdego przynajmniej 1 raz w roku.

LYM-1. Aktywizacja ukladu limfatycznego.

Preparat aktywizuje molekuly ukladu limfatycznego i jest przydatny w przypadku pojawienia sie objawów oslabienia pracy ukladu limfatycznego.

BL-PUR-2. Czyszczenie krwi.

Jest mieszanka ziól leczniczych, która wspomaga organizm w wydalaniu z krwi substancji, które znajduja sie w ukladzie krwionosnym i obciazaja uklad immunologiczny.

LVR-C-1. Odtrucie watroby.

Watroba jest najwazniejszym organem detoksycznym. Preparat LVR-C-1 dziala na komórki watroby i pomaga w wydaleniu z nich szkodliwych substancji. W ten sposób pozytywnie wplywa na odnowienie watroby.

UTI. Czysci uklad moczowy.

Bardzo skutecznie dziala na uklad moczowy. Czysci moczowy uklad wydalniczy.

BWL-3. Czysci jelita.

Czyszczenie jelit jest bardzo waznym elementem odtrucia organizmu i uzyskania dobrego samopoczucia.

Skladniki ziolowe BWL-3 zmiekczaja stolec, zmniejszaja ilosc gazów i wzdec, w odpowiedni sposób reguluja perystaltyke jelit, przez co pomagaja w wydalaniu zalegajacego w jelitach kalu.

PARASINE-2. Przeciw pasozytniczy

W naszym organizmie, najczesciej bez naszej wiedzy, przynajmniej jeden rodzaj pasozytów jest obecny. Preparat ten skutecznie wydali z naszego organizmu robaki i pasozyty. Preparat jest nadzwyczaj skuteczny w czyszczeniu jelit.

Codzienne dawkowanie preparatów w trakcie kuracji

Dzien 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

LYM

3x2 3x2 3x2 3x2 3x2 3x2 3x2 3x2 3x3 3x2 3x2 3x2 3x2

BL-PUR

3x2 3x2 3x2 3x2 3x3 3x3 3x3 3x3 3x3 3x2 3x2 3x2 3x2

LVR-C 3x2 3x2 3x2 3x2 3x2 3x3 3x3 3x3 3x3 3x3 3x2 3x2 3x2 3x2

UTI

3x2 3x2 3x2 3x3 3x3 3x3 3x3 3x3 3x2 3x2 3x2 3x2

BWL 2 3 4* 5* 5* 6* 6* 6* 6* 6* 6* 6* 6* 6*

Parasine 2 3 4* 5* 5* 6* 6* 6* 6* 6* 6* 6* 6* 6*

W celu uzyskania lepszego efektu:

- Czekaj minimum 10 min. miedzy przyjeciem kazdej kapsulki (BWL-3 i Parassine-2 mozna brac razem)

- Jesli jest to mozliwe bierz LYM ze swieza cytryna i woda zródlana.

- Bierz wszystkie kapsulki z woda zródlana.

- Bierz wszystkie dawki miedzy posilkami.

- Pij 6-10 szklanek wody dziennie.

- Przecietna dawka BWL i Parasine jest 5-6 kapsulek przed snem.

- Ogranicz lub wyeliminuj cukier, kawe i alkohol, smazone i szybkie "sztuczne" potrawy, i napoje.

Jezeli podczas kuracji wystapi wzmozona perystaltyka jelit, luzny stolec, lekkie skurcze w dole brzucha oraz utrata wagi, lub przez kilka dni slabosc i lekkie zawroty glowy, to nie nalezy lekac sie. Sa to, bowiem normalne objawy, poniewaz zalegajace zbedne elementy przemiany materii i toksyny zostaja intensywnie rozluznione i wydalane z organizmu.

Jezeli zostana zaobserwowane inne objawy, np. ciagle, intensywne bóle, mdlosci i wymioty, wówczas nalezy przerwac kuracje i bezzwlocznie skonsultowac sie z lekarzem lub homeopata. Wczesniej przedstawione objawy moga byc swiadectwem powaznej choroby.

Pozdrawiam: Istvan

Uzytkownik "emgieb" napisal w wiadomosci news:93jhc01dhc8rnvu92mggjmvm1s7oacmd9h [at] 4ax.com...
Hi!

Od ponad tygodnia mam problemy. Kreci mi sie w glowie, salbo mi co chwila, czuje sie jakby mi krew do mozgu naplywala, jakby mi ktos glwoe nadmuchial jelsi rozumiecie o co chodzi, ale bezbolesnie. Jak machne glowa w bok to horyzont leci troszke dalej, tak amo jak po pijaku,a le ja nie pije... Spac spie, jesc jem... Jeszce mam co ajkis zcas lowsowo takie tykanie w uszach, jakbym stanal na rekach i wsrzymal powietrze.. tlyko ze szybko... takie szelesty. Odczucia takie jak zcasem ak sie na cos wkurze, tak mocno, autentycznie, tez jest taka fala... Ale teraz to sie dzieje bez wyraznego powodu. Owszem w potwornym stresie zyje od 2 tyg. ale czy to powod wystarczajacy do takiego samopoczucia cyz lepiej isc do lekarza? Jesli tak to do jakiego?

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowa wątroba, zdrowe jelita Zdrowa wątroba, zdrowe jelita

Księga zdrowia. Ziołowa apteka domowa Księga zdrowia. Ziołowa apteka domowa

Nie mogę przestać palić Nie mogę przestać palić

Wiedza lecznicza św. Hildegardy z Bingen od A do Z. Jak być zdrowym Wiedza lecznicza św. Hildegardy z Bingen od A do Z. Jak być zdrowym "od stóp do głów"

Dlaczego myślimy to, co myślimy. Wzorce w głowie Dlaczego myślimy to, co myślimy. Wzorce w głowie