Tagi

strzelecki szybki krew owad wbic pepek krwawic plyn zabarwic wgryzc

Fora dyskusyjne

zobacz krwawe zabarwienie sliny (1)

zobacz Kolor spermy zabarwiony krwią (1)

zobacz pytanie (0)

zobacz Co z siniakiem ktory nie chce zejsc? (0)

zobacz Ugryzł mnie kleszcz (4)

zobacz powiększony jajnik a ból pępka (1)

zobacz dziwny śluz (1)

zobacz "Galaretowaty" śluz z krwią (1)

zobacz mocz z krwią (1)

zobacz Krew w moczu po uderzeniu w brzuch. (0)

zobacz Brązowy kolor nasienia (0)

zobacz Bol brzucha pod pepkiem (1)

zobacz Krwawienie z pępka (0)

zobacz problem z krwawieniem z odbytu (0)

zobacz Wyproznianie z Krwia (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » krwawienie z pepka - to normalne?

krwawienie z pepka - to normalne?

Marcin Strzelecki, 15-06-2004, 22:50

Witam serdecznie, nie wiedzialem do kogo sie zglosic o tej porze, nie chce tez robic paniki i zaraz po szpitalach dzwonic, wiec pytam tutaj. czy normalne jest krwawienie, a raczej wydzielanie plynu zabarwionego krwia z pepka? jezeli nie jest normalne to czego to sa objawy? wbilo mi sie cos? a moze jakis owad mi sie wgryzl do srodka? prosze o szybka odpowiedz.

pozdrawiam Marcin Strzelecki

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Harmonia czterech ciał Harmonia czterech ciał

Poradnik antybiotykoterapii w pediatrii Poradnik antybiotykoterapii w pediatrii

Podręcznik medycyny klinicznej opartej na zasadach EBM Podręcznik medycyny klinicznej opartej na zasadach EBM

Zaburzenia świadomości u dzieci. Wybrane zagadnienia Zaburzenia świadomości u dzieci. Wybrane zagadnienia