Tagi

szpara zalozyc efekt aparat atlantis jedynka pamana cindy croford kosztowac

Fora dyskusyjne

zobacz Przerwa między jedynkami. (7)

zobacz Aparat ortodontyczny (0)

zobacz rozbiegnięte jedynki i aparat od sierpnia (13)

zobacz Aparat Hassa (6)

zobacz Aparat na zęby (1)

zobacz Problem z aparatem? (1)

zobacz Przerwa miedzy zebami (2)

zobacz szpary między zębami- zdjęcie. (4)

zobacz aparat? (1)

zobacz Resekcja? (0)

zobacz Ukruszone jedynki. (4)

zobacz jedynki (1)

zobacz Przerwa między zębami (1)

zobacz Ruszająca się jedynka (0)

zobacz Krzywe zęby (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » szpara miedzy zebami

szpara miedzy zebami

news, 19-06-2004, 19:24

Witam Jakie sa sposoby zklikwidowania szpary miedzy zebami u 25letniej osoby. Szpara szerokosci 1,5mm. Wiem ze aparat ale czy sa jakies inne sposoby? Prosilbym tez o ceny takich zabiegow. Andrzej

Re: szpara miedzy zebami | Iwon(k)a, 19-06-2004, 19:06

"pamana" wrote in message news:cb213s$idd$1 [at] news.dialog.net.pl...

innych sposobów nie ma chociaz podobno cindy croford tez miala szpare i zakladała sobie gumki na te zeby tak długo az sie zeszły :))
a co ze szparami, ktore powstana miedzy jedynkami o dwojkami po takim przesunieciu?

mozna nieco przesunac zeby aparatem, ale trzeba pamietac, ze wtedy za zabami tworzy sie szpara. musi byc dodatkowo nalozenie albo licowki, albo wypelnienia celem zamkniecia tych szpar./

iwon(k)a

Re: szpara miedzy zebami | pamana, 19-06-2004, 22:38

Jakie sa sposoby zklikwidowania szpary miedzy zebami u 25letniej osoby. Szpara szerokosci 1,5mm. Wiem ze aparat ale czy sa jakies inne sposoby? Prosilbym tez o ceny takich zabiegow.
innych sposobów nie ma chociaz podobno cindy croford tez miala szpare i zakladała sobie gumki na te zeby tak długo az sie zeszły :)) aparat założysz na pół roku -ceny w zaleznosci od miasta i gabinetu ,najtanszy i najlepszy aparat metalowy kosztuje 1300 zł. wiek nie ma tu zadnego znaczenia. pzdr. p.>

Re: szpara miedzy zebami | Marek S., 20-06-2004, 02:39

Użytkownik "pamana" napisał w wiadomoci news:cb213s$idd$1 [at] news.dialog.net.pl...

innych sposobów nie ma chociaz podobno cindy croford tez miala szpare i zakladała sobie gumki na te zeby tak długo az sie zeszły :)) aparat założysz na pół roku -ceny w zaleznosci od miasta i gabinetu ,najtanszy i najlepszy aparat metalowy kosztuje 1300 zł. wiek nie ma tu zadnego znaczenia.
I ja sie przylacze do tematu: ja tez mam szpare miedzy zebami z tym ze jedna z "jedynek" jest sztucznym zębem i co wtedy? Aparatu w taki wypadku zalozyc nie mozna.:(

Re: szpara miedzy zebami | kasia, 20-06-2004, 11:47

podobno cindy croford tez miala szpare i
zakladała sobie gumki na te zeby tak długo az sie zeszły :))
To Cindy Croford ma swoje zeby??????:):)

Re: szpara miedzy zebami | Iwon(k)a, 20-06-2004, 12:32

"Marek S." wrote in message news:cb2fcr$o1f$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
I ja sie przylacze do tematu: ja tez mam szpare miedzy zebami z tym ze jedna z "jedynek" jest sztucznym zębem i co wtedy? Aparatu w taki wypadku zalozyc nie mozna.:(
wymienic korone w nowym polozeniu, przy rownoczesnej zmianie ksztaltu zeba obok.

iwon(k)a

Re: szpara miedzy zebami | pamana, 20-06-2004, 13:21

I ja sie przylacze do tematu: ja tez mam szpare miedzy zebami z tym ze
jedna
z "jedynek" jest sztucznym zębem i co wtedy? Aparatu w taki wypadku
zalozyc
nie mozna.:(

z tym przypadkiem nie wiem jak to jest ,ale moze warto isc do ortodonty i
tam zapytac. p.

Re: szpara miedzy zebami | news, 20-06-2004, 15:24

Użytkownik "pamana" >
aparat założysz na pół roku -ceny w zaleznosci od miasta i gabinetu ,najtanszy i najlepszy aparat metalowy kosztuje 1300 zł.
pol roku tylko? 1300zl aparat ale cale prowadzenie kosztuje chyba nieco wiecej.

Re: szpara miedzy zebami | Artek, 20-06-2004, 18:35

Użytkownik "news" napisał w wiadomości news:cb1lro$aql$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Witam Jakie sa sposoby zklikwidowania szpary miedzy zebami u 25letniej osoby. Szpara szerokosci 1,5mm. Wiem ze aparat ale czy sa jakies inne sposoby?
Można też jakoś protetycznie (licówki, korony, implanty), ale... nie polecam.

Pozdrawiam, Artur

Re: szpara miedzy zebami | day, 20-06-2004, 19:38

tez mialam szpare miedzy jedynkami, od paru m-cy nosze staly aparat (koszt w Poznaniu 1300) i juz prawie szparki nie ma :) aparat przesuwa tez leciutko reszte zebow, aby nie tworzyly sie szpary m.in. miedzy jedynakmi a dwojkami. na wizyte chodzisz co 6 tygodni i placisz 60zl.. nie jest zle :)

pozdr

Re: szpara miedzy zebami | Elik, 29-06-2004, 19:13

Użytkownik "day" napisał w wiadomości news:cb4b2r$sf9$1 [at] opal.icpnet.pl...
tez mialam szpare miedzy jedynkami, od paru m-cy nosze staly aparat (koszt w Poznaniu 1300) i juz prawie szparki nie ma :) aparat przesuwa tez leciutko reszte zebow, aby nie tworzyly sie szpary m.in. miedzy jedynakmi a dwojkami. na wizyte chodzisz co 6 tygodni i placisz 60zl.. nie jest zle :)

pozdr

Po okolo rocznym noszeniu apracik zdejmiesz, a Pan(i) doktor założy Ci na jakies 2- 3 lata utrzymywacz(retiner) efektow...Niestety diastema ma złośliwe tendencje do nawracania, stad ten srodek zapobiegawczy.Ale najwazniejszy przeciez jest efekt koncowy ;)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Edukacja i rehabilitacja osób z upośledzeniem umysłowym Edukacja i rehabilitacja osób z upośledzeniem umysłowym

Zarys współczesnej ortodoncji Zarys współczesnej ortodoncji

Metoda Montignac dla dzieci. Zapobieganie i leczenie otyłości dziecięcej Metoda Montignac dla dzieci. Zapobieganie i leczenie otyłości dziecięcej

NLP i zdrowie NLP i zdrowie

Zdrowie mężczyzny Zdrowie mężczyzny