Powiązane leki
(opisy)

Tagi

relata czysty drozny dodac statystyka stent pestifer myslec okreslic refero

Fora dyskusyjne

zobacz Ozdrowieńcy onkologiczni (1)

zobacz Słabnący gatunek ludzki (0)

zobacz Niskie TSH przez Euthyrox (4)

zobacz Dziwny problem w boku (nie wiem jak to określić) (0)

zobacz Pocenie się (0)

zobacz Sam nie wiem jak to określić. (6)

zobacz dziwne bóle żołądka (0)

zobacz uciażliwy ból (2)

zobacz Dusi mnie kaszel juz od 3 tygodni (6)

zobacz jestem bezradna (3)

zobacz zwezenie tetnicy nerkowej (0)

zobacz Chirirgia naczyniowa - interpretacja wyniku angio-TK pop TAB (4)

zobacz koronografia serca (2)

zobacz Po rozległym zawale , ogromne zmiany mażdżycowe co robić (1)

zobacz Areplex - powolne gojenie ran (1)

Stenty

Raf, 20-06-2004, 21:53

Ile maksymalnie wytrzymują w organizmie stenty. Czy jest jakies ograniczenie? Slyszalem, ze 7 lat ale nie znam sie na tym kompletnie.

Re: Stenty | pestifer, 22-06-2004, 00:47

Użytkownik "Raf" napisał w wiadomości news:cb4iv2$aem$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Ile maksymalnie wytrzymują w organizmie stenty. Czy jest jakies ograniczenie? Slyszalem, ze 7 lat ale nie znam sie na tym kompletnie.
jeszcze nie stosuje sie powszechnie stentow ulegajacych biodegradacji wiec te co sa, sa na zawsze

Re: Stenty | PAweł, 22-06-2004, 23:20

pestifer wrote:
Użytkownik "Raf" napisał w wiadomości news:cb4iv2$aem$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...

jeszcze nie stosuje sie powszechnie stentow ulegajacych biodegradacji wiec te co sa, sa na zawsze
Teoretycznie tak własnie jest , ale...

lekarz, (dr med. adiunkt w Instytucie w Aninie0 pod opieka którego jestem własnie po PTCA, w czasie wizyty stwierdził mimochodem, ze i tak, po ok. 6 latach cała zabawa zaczyna sie na nowo, bo zwykle naczynia znów zarastaja. prawde mówiąc nigdzie sie w literaturze z czymś podobnym nie spotkałem, szczególnie z takim scisłym określeniem czsu, ale relata , -refero

Przy odpowiedzi bezpośrednio do mnie, w adresie użyj zamiast pełnej nazwy "wirtualnapolska" jej skrót, tj. "wp" Pozdr. P

Re: Stenty | pestifer, 22-06-2004, 23:47

Użytkownik "PAweł" napisał w wiadomości news:cba0i3$o2n$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
pestifer wrote: Teoretycznie tak własnie jest , ale...

lekarz, (dr med. adiunkt w Instytucie w Aninie0 pod opieka którego jestem własnie po PTCA, w czasie wizyty stwierdził mimochodem, ze i tak, po ok. 6 latach cała zabawa zaczyna sie na nowo, bo zwykle naczynia znów zarastaja. prawde mówiąc nigdzie sie w literaturze z czymś podobnym nie spotkałem, szczególnie z takim scisłym określeniem czsu, ale relata , -refero
myslisz wiec o czasie droznosci stentu wszystko co przeczytasz to czysta statystyka np u jednego bedzie drozny przez 3 miesiace u innego przez 10 lat, srednio wiec okolo 5 lat i co z tego wynika dla ciebie? do tego dodaj rozbicie na % zwezenia i osiagasz zadna korzysc praktyczna (przychodzi mi na mysl tylko restenoza? i wtedy mozna np rekanalizowac stent) tu masz troche ciekawych informacji www.ptkardio.pl/s...lo/2_i.html

Re: Stenty | PAweł, 23-06-2004, 03:40

pestifer wrote:

(..)>>
myslisz wiec o czasie droznosci stentu wszystko co przeczytasz to czysta statystyka np u jednego bedzie drozny przez 3 miesiace u innego przez 10 lat, srednio wiec okolo 5 lat i co z tego wynika dla ciebie? do tego dodaj rozbicie na % zwezenia i osiagasz zadna korzysc praktyczna (przychodzi mi na mysl tylko restenoza? i wtedy mozna np rekanalizowac stent)
Całkowicie sie z Tobą zgadzam i tez byłem tą wypowiedzia dr M zdziwiony. Ale, jak juz pisałem, relata refero:)

tu masz troche ciekawych informacji www.ptkardio.pl/s...lo/2_i.html
dziekuję

Przy odpowiedzi bezpośrednio do mnie, w adresie użyj zamiast pełnej nazwy "wirtualnapolska" jej skrót, tj. "wp" Pozdr. P

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Triumf życia. Możesz mieć przewagę nad rakiem Triumf życia. Możesz mieć przewagę nad rakiem

Statystyka medyczna w zarysie Statystyka medyczna w zarysie

1001 sposobów na młodość 1001 sposobów na młodość

Wakcynologia praktyczna (wyd. II) Wakcynologia praktyczna (wyd. II)

Dieta dr Beck. Myślenie wyszczuplające Dieta dr Beck. Myślenie wyszczuplające