Powiązane leki
(opisy)

Zdrovit Skurcz Rapid

Zdrovit Magnum Skurcz

Ergotaminum tartaricum (Ergotamini tartras)

Afonilum SR (Theophyllinum)

Steri-Neb Salamol (Salbutamolum)

Berotec N (Fenoteroli hydrobromidum)

Baladex (Theophyllinum, Guaifenesinum)

Serevent (Salmeterolum)

Salbutamol (syrop) (Salbutamolum)

Salbutamol (aerozol wziewny) (Salbutamolum)

Tagi

zoladek miesniowy skurczyc prazkowac przejsc budowac pomyslec ostatni gladki wasrtwe

Fora dyskusyjne

Wiotkie mięśnie. (1)

Budowanie masy mięśniowej (węglowodany) (5)

Alkohol + środek od bólu głowy (2)

pęknięcia skóry na opuszkach palców (6)

obnizone napiecie miesniowe (2)

Opis ekg (2)

zarzycanie zoladkowo-przelykowe (0)

Ból po lewej stronie szyi (0)

Problem z zatruciem (alkoholem?) (3)

ból pleców po upadku (1)

PROBLEMY Z JELITAMI (1)

Nerwica żołądka ? (0)

Silny ból żołądka tylko w pozycji stojącej (wyprostowanej) (0)

czy to możliwe!!! (2)

Choroba Maniera (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » skurcz mięśni powłok brzucha

skurcz mięśni powłok brzucha

Jacuś, 22-06-2004, 13:03

Ostatnio przeżyłem bolesne doświadczenie - poczułem gwałtowny skurcz żołądka, który jakby "rozpłynął" się po całej jamie brzusznej i dolnej części klatki piersiowej. Ból był nieznośny, oddech krótki, urywany, a skurcz odczuwany był raczej jako skurcz mm. poprzecznie prążkowanych niż mm. głądkich, choć to te ostatnie budują wasrtwe mieśniową żołądka. Po ok. 0,5 h skurcz przeszedł tak samo szybko jak nastąpił, ale czułem się potwornie wyczerpany i nie miałem siły zrobić żadnego ruchu. Coś takiego zdażyło mi się pierwszy raz i zastanawia mnie , co to może być?/ Ktoś ma jakiś pomysł??

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Co jeść. Dla mężczyzn Co jeść. Dla mężczyzn

Wyglądaj świetnie każdego dnia Wyglądaj świetnie każdego dnia

Wróćmy do ziół leczniczych Wróćmy do ziół leczniczych

Przekroczyć zwrotnik raka, opowieści osób które przeszły choroba nowotworową Przekroczyć zwrotnik raka, opowieści osób które przeszły choroba nowotworową

Punkty spustowe i łańcuchy mięśniowo-powięziowe w osteopatii i terapii manualnej Punkty spustowe i łańcuchy mięśniowo-powięziowe w osteopatii i terapii manualnej