Tagi

wybrac cialo obcy dyzur zapalny swietlik marszczyc ziele szpital kropla

Fora dyskusyjne

zobacz ciało obce w uchu (2)

zobacz Rzesa utknela w oku (1)

zobacz atropina (1)

zobacz oczy ropiejące (2)

zobacz Problem z oczami (1)

zobacz Krople na zmęczone oczy? (2)

zobacz problem z okiem (0)

zobacz Mroczki i bolące oczy (8)

zobacz bola oczy pod wplywem sztucznego swiatla (3)

zobacz Odłamek metalu w udzie a rezonans magnetyczny (1)

zobacz Usówanie ciał obcych (0)

zobacz ciało obce w zatoce szczękowej (0)

zobacz Ciało obce w przełyku (6)

zobacz 3 mięsniaki (0)

zobacz wacik pozostawiony w uchu dziecka w czasie czyszczenia (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » stan zapalny oka

stan zapalny oka

Janusz, 27-06-2004, 02:48

ostatnio mam podczerwienione lewe oko, troche swedzi, nie boli, ale co jakis czas mam wrazenie jakbym mial w nim jakies drobne ciało obce, podchodąc bardzo blisko lustra i ruszające gałką oczną mozna zauwazyc ze rogówka lekko sie marszczy, widze normalnie

co to moze byc?.....

u lekarza nie bylem, bo w weekend nie przyjmuje

z góry dzieki, pozdrawiam

Re: stan zapalny oka | Mateusz Pronobis, 27-06-2004, 04:29

Janusz napisał(a):
ostatnio mam podczerwienione lewe oko, troche swedzi, nie boli, ale co jakis czas mam wrazenie jakbym mial w nim jakies drobne ciało obce, podchodąc bardzo blisko lustra i ruszające gałką oczną mozna zauwazyc ze rogówka lekko sie marszczy, widze normalnie

co to moze byc?.....
Witam Tez mi sie tak popsulo oko z tym ze nic sie nie marszczylo, co to jest dokladnie sie nie dowiedzialem ale dostalem krople i przeszlo po 2 dniach. Idz do lekarza da krople i bedzie ok;)

Mateusz Pronobis www.mateusz.info

Re: stan zapalny oka | Basiek, 27-06-2004, 11:52

ostatnio mam podczerwienione lewe oko, troche swedzi, nie boli, ale co
jakis
czas mam wrazenie jakbym mial w nim jakies drobne ciało obce, podchodąc bardzo blisko lustra i ruszające gałką oczną mozna zauwazyc ze rogówka
lekko
sie marszczy, widze normalnie
Zasadniczo, to wybralabym sie na Twoim miejscu do lekarza, bo z oczami zartow nie ma - moze na dyzur do szpitala, bo jesli to jakies cialo obce, to lepiej je jak najszybciej usunac. Jesli jednak chcesz czekac do poniedzialku, to slyszalam, ze ziele swietlika jest dobre na stany zapalne w oku, ale zanim w tym wypadku zaczniesz je stosowac, to poczytaj o tym albo zapytaj o opinie lekarza. Pozdrawiam zyczac zdrowia Basiek (nie-lekarz, ale stosujacy czasami ziele swietlika)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Medycyna ziołowa. Poradnik zdrowia i życia Medycyna ziołowa. Poradnik zdrowia i życia

Uzdrawiająca moc ziół Uzdrawiająca moc ziół

Terapia trzeciego tysiąclecia Terapia trzeciego tysiąclecia

Choroby zapalne stawów Choroby zapalne stawów

Stany zapalne Stany zapalne