Powiązane leki
(opisy)

Mykodermina (maść)

Zeel T (maść)

Bactroban (maść do nosa) (Mupirocinum)

Echinapur (maść) (Echinacea purpurea)

Homeoplasmine

Maść cynkowa (Zinci oxidum)

Mucokehl (maść)

Zovirax (maść do oczu) (Aciclovirum)

Cusi Erythromycin (Erythromycinum)

Maxibiotic (Bacitracinum, Neomycinum, Polymyxinum B)

Tagi

nemesis krostka pupa mascic wyskakiwac grupowiczow pozbyc szorstki syfek czynic

Fora dyskusyjne

zobacz Dołki pozastrzykach (0)

zobacz Syfki na dekolcie i plecach (19)

zobacz drobne krostki-co to może być (0)

zobacz Klopotliwa skora (2)

zobacz wysypka u niemowlęcia (5)

zobacz Krostki na łydkach (0)

zobacz Dołki po zastrzykach :/ (0)

zobacz Krostki na twarzy po depilacji (1)

zobacz Bąbelek w jamie ustnej (1)

zobacz tyl glowy (0)

zobacz Krostki na udach (1)

zobacz ciemnawe podskórne krostki na podbrzuszu (2)

zobacz Biała krostka na języku (5)

zobacz Małe krostki na całym ciele (4)

zobacz tradzik plus solarium? (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Krostki na pupie..

Krostki na pupie..

michal, 29-06-2004, 01:28

Witam Grupowiczów ... Mam taki mały problem .. wlasciwie nie ja a moja dziewczyna .. otóż ma na pupie takie krostki bez koloru mozna powiedziec .. takie jakby wypukłe kropki które czynią jej pupę troche szorstką .. wyskakują jej tez takie małe syfki.co z tym zrobic ? jak sie pozbyc .. ? moze jakas maść ? albo do jakiego lekarza ? ..

Pozdrawiam MO z gory dziekuje ...

Re: Krostki na pupie.. | lamer, 29-06-2004, 10:05

albo do
jakiego lekarza ? ..
tak do dentysty :)

Użytkownik "michal" napisał w wiadomości news:cbq2ps$hc8$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam Grupowiczów ... Mam taki mały problem .. wlasciwie nie ja a moja dziewczyna .. otóż ma na pupie takie krostki bez koloru mozna powiedziec .. takie jakby wypukłe kropki które czynią jej pupę troche szorstką .. wyskakują jej tez takie
małe
syfki.co z tym zrobic ? jak sie pozbyc .. ? moze jakas maść ? albo do jakiego lekarza ? ..

Pozdrawiam MO z gory dziekuje ...

Re: Krostki na pupie.. | Rafał, 29-06-2004, 12:39

Użytkownik "michal" napisał w wiadomości news:cbq2ps$hc8$1 [at] nemesis.news.tpi.pl... > Witam Grupowiczów ... > Mam taki mały problem .. wlasciwie nie ja a moja dziewczyna .. otóż ma na > pupie takie krostki bez koloru mozna powiedziec .. takie jakby wypukłe > kropki które czynią jej pupę troche szorstką .. wyskakują jej tez takie małe > syfki.co z tym zrobic ? jak sie pozbyc .. ? moze jakas maść ? albo do > jakiego lekarza ? ..

To trądzik. Leczyć!!!

Re: Krostki na pupie.. | Marek Bieniek, 29-06-2004, 14:10

On Tue, 29 Jun 2004 10:39:15 +0200, Rafał wrote:

To trądzik. Leczyć!!!
A Rafał to jasnowidz. Uciekać!!!

m.
Pozdrawiam, Marek Bieniek (mbieniek na epic pl) Umieranie człowieka jest większym problemem dla osób pozostających przy życiu, niż dla niego samego. /Tomasz Mann/

Re: Krostki na pupie.. | michal, 01-07-2004, 17:12

albo do

tak do dentysty :)
Trzeba przyznać ze nie lada z ciebie powojenny żartowniś .. :D P.S. Fajna grupa ;)

MO

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wszystko o ziołach Wszystko o ziołach

Jak dożyć w zdrowiu 120 lat Jak dożyć w zdrowiu 120 lat

Gastroenterologia w praktyce Gastroenterologia w praktyce

Homeopatia Homeopatia

Stany nagłe w okulistyce Stany nagłe w okulistyce