Powiązane leki
(opisy)

Tagi

wroclaw pytac wieczor probowac formalina pocic apteka towo umyc powazny

Fora dyskusyjne

zobacz Okropnie sie pocę :( (4)

zobacz Potliwość stóp, formalina, grzybica (4)

zobacz Pieczenie swędzenie w miejscu intymnym (2)

zobacz Fala gorąca po umyciu włosów (1)

zobacz Karaluch (6)

zobacz CZĘSTE ZAPALENIE ŚLINIANKI (0)

zobacz Elmex Pomaranczowa (16)

zobacz Jak dokładnie myć zęby? (3)

zobacz Heparin ratiopharm 180000 (0)

zobacz Przetłuszczone włosy (8)

zobacz Ugryzienie przez psa (0)

zobacz Pedodonta Wrocław (2)

zobacz Swędzenie napletka (6)

zobacz WZW typu "C" - nowe leki ? (0)

zobacz nadmierne pocenie (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Pocące się stopy - kilka poważnych pytań

Pocące się stopy - kilka poważnych pytań

Wroclaw, 11-07-2004, 11:31

Witam, mam problem - jak większość mężczyzn - ze stopami. Otóż strasznie mi się pocą, bez względu na porę dnia, rodzaj butów (nawet w sandałach) czy grubość skarpetki (używam tylko bawełanianych). Chyba nie muszę tłumaczyć jakie konsekwencje pociąga to za sobą :/ Zatem czy jest jakiś sposób na zmniejszenie ilości wydzielanego potu? Stosuje talk do stóp firmy ORIFLAME z małym powodzeniem. Proszę o porady, ewentualnie do jakiego lekarza należy zgłosić się z taką dolegliwością? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam,

newtom

Re: Pocące się stopy - kilka poważnych pytań | justy, 11-07-2004, 11:55

mozesz zastosować np. antyperspirant w zelu Scholla lub Pedipur (rodzaj płynnego pudru z apteki)

Re: Pocące się stopy - | Hektor, 11-07-2004, 18:52

"justy" napisał(a) wnews:ccqrpo$r9o$1 [at] news.onet.pl:

mozesz zastosować np. antyperspirant w zelu Scholla lub Pedipur (rodzaj płynnego pudru z apteki)
Procz tego moze jesc mniej miesa a wiecej np owocow to pot bedzie mniej "dokuczliwy" (czyt. brzydko pachnacy) :-)

Pozdr. Hektor

Re: Pocące się stopy - kilka poważnych pytań | Przyklejka>, 11-07-2004, 22:35

Użytkownik "Wroclaw" napisał
Zatem czy jest jakiś sposób na zmniejszenie ilości wydzielanego potu? Stosuje talk do stóp firmy ORIFLAME z małym powodzeniem. Proszę o porady, ewentualnie do jakiego lekarza należy zgłosić się z taką dolegliwością?
Jest taki balsam do stóp Mycobalm ( firmy asa) . Koszt niewielki (ok 7zł), a efekt całkiem niezły. Mąż stosuje od jakiegoś czasu ( juz 3 tubke zaczął) i bardzo sobie chwali.

Kasia

Re: Pocące się stopy - kilka poważnych pytań | antonina, 12-07-2004, 10:39

"justy" wrote in message news:ccqrpo$r9o$1 [at] news.onet.pl...

Stosowałam PEDIPUR - kompletnie bez żadnego skutku. A.

Re: Pocące się stopy - kilka poważnych pytań | justy, 12-07-2004, 12:39

Stosowałam PEDIPUR - kompletnie bez żadnego skutku.
a ja znam osobę, która jednorazowo kupuje po 5 opakowań Pedipuru- bo "taki wspaniały i znajome też chciały, no i dla męża też itd".

Jest jeszcze zasypka Stoppot- jednorazowe użycie bardzo zmniejsza pocenie stóp.

Re: Pocące się stopy - kilka poważnych pytań | Gocha, 12-07-2004, 16:26

Proszę o porady, ewentualnie do jakiego lekarza należy zgłosić się z taką dolegliwością?
Witaj! Kup sobie w aptece zasypkę do stóp Proftin -M. Koszt minimalny a efekty rewelacyjnie! Sama stosuję i jestem zadowolona.Trochę rano na umyte stopy i do wieczora masz spokój. Pozdrawiam, Gocha.

Re: Pocące się stopy - kilka poważnych pytań | rosa rosenberg, 14-07-2004, 01:58

Wroclaw napisał(a):

Witam, mam problem - jak większość mężczyzn - ze stopami. Otóż strasznie mi się pocą, bez względu na porę dnia, rodzaj butów (nawet w sandałach) czy grubość skarpetki (używam tylko bawełanianych). Chyba nie muszę tłumaczyć jakie konsekwencje pociąga to za sobą :/ Zatem czy jest jakiś sposób na zmniejszenie ilości wydzielanego potu? Stosuje talk do stóp firmy ORIFLAME z małym powodzeniem. Proszę o porady, ewentualnie do jakiego lekarza należy zgłosić się z taką dolegliwością? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam,

newtom hallo newtom, mam dla ciebie dobra wiadomosc, sama przez wieki cierpialam
na to samo ( co dla kobiety jeszcze brzydsze jest...), wszystkiego probowalam, nawet tak radykalnego srodka, jak formalina, to tylko na krotki czas pomoglo, ale tak naprawde i 100%-towo dziala tylko LAMISIL !!! jesli u was w aptekach ten lek (masc) jest dostepny, nie zwlekaj, smaruj 1 x dziennie, wieczorem po umyciu ( i dobrym osuszeniu ) stop, a po tygodniu nie wiesz, co to pocace sie stopy, zaufaj mi...i daj znac o wynikach!!! takze wszyscy, ktorzy z tej informacji skorzystali, wiem co mowie... po jakims roku (moze predzej), kiedy "to" probuje nawrocic, jeszcze raz powtorzyc, pozdrowienia, lilarosa.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Pocące się stopy - kilka poważnych pytań | lilarosa, 14-07-2004, 02:06

Wroclaw napisał(a):

newtom hallo newtom, mam dla ciebie dobra wiadomosc, sama przez wieki cierpialam
na to samo ( co dla kobiety jeszcze brzydsze jest...), wszystkiego probowalam, nawet tak radykalnego srodka, jak formalina, to tylko na krotki czas pomoglo, ale tak naprawde i 100%-towo dziala tylko LAMISIL !!! jesli u was w aptekach ten lek (masc) jest dostepny, nie zwlekaj, smaruj 1 x dziennie, wieczorem po umyciu ( i dobrym osuszeniu ) stop, a po tygodniu nie wiesz, co to pocace sie stopy, zaufaj mi...i daj znac o wynikach!!! takze wszyscy, ktorzy z tej informacji skorzystali, wiem co mowie... po jakims roku (moze predzej), kiedy "to" probuje nawrocic, jeszcze raz powtorzyc, pozdrowienia, lilarosa.

Re: Pocące się stopy - kilka poważnych pytań | lilarosa, 14-07-2004, 02:07

Wroclaw napisał(a):

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Uzdrawianie energia kolorów Uzdrawianie energia kolorów

Migrena - praktyczny poradnik Migrena - praktyczny poradnik

Możesz rzucić palenie - zrób to teraz. Prosta metoda Możesz rzucić palenie - zrób to teraz. Prosta metoda

Widzę bez okularów Widzę bez okularów

Apteka natury Apteka natury