Tagi

okres allertec chemiczny polcrom tabletka zyrtec wapno lugoshi uczulic klopot

Fora dyskusyjne

zobacz alergia (2)

zobacz Wysypka podczas okresu. (1)

zobacz Alergia a ciąża? (9)

zobacz Wysypka pod stopami (1)

zobacz białe plamki na rękach (1)

zobacz Wysypka (0)

zobacz Uczulenie, kaszel, zwiększone łaknienie (3)

zobacz uczulenie ne zimno? (7)

zobacz wysypka (1)

zobacz uczulenie na kwiat konwali? (1)

zobacz nalot/oddech/przytkany nos - prosze o odpowiedz (13)

zobacz DIETA DLA ALERGIKA (1)

zobacz uczulenie na kakao (14)

zobacz Dziwne ukąszenie (7)

zobacz uczulenie - ukąszenia (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Na co Allertec

Na co Allertec

kasia, 13-07-2004, 01:11

czy allertec dziala rowniez na uczulenia spowodowane czynnikami chemicznymi? np. proszek do prania? mydlo?

Re: Na co Allertec | scream, 13-07-2004, 02:00

Użytkownik kasia napisał:
czy allertec dziala rowniez na uczulenia spowodowane czynnikami chemicznymi? np. proszek do prania? mydlo?
jak dla mnie to Alertec w ogole nie dziala, tak jakbym bral placebo...

best regards, scream (at)w.pl Samobójcy są arystokracją wśród umarłych. (C) Któryś Z Poetów Epoki Romantyzmu

Re: Na co Allertec | Lugoshi, 13-07-2004, 11:47

Użytkownik "scream" napisał w wiadomości news:ccv1lk$acv$1 [at] news.onet.pl...
Użytkownik kasia napisał:
chemicznymi?

www.mediweb.pl/dr....php?id=555

tu jest ulotka allertecu czyli cetyryzyny

jak dla mnie to Alertec w ogole nie dziala, tak jakbym bral placebo...

JA biore zyrtec i skutkuje tylko w okresie przed i po max nasileniu pylenia , (w okresie max. tylko lagodzi objawy) Natomiast skuteczne dzialania gwarantuje Trojca:

-zyrtec (ogolnie) -butherin (nos) -polcrom (oczy)

a w przypadkach naglych aplikuje 2x tabletke wapna i po klopocie

lugoshi

Re: Na co Allertec | uzi4u_spymac, 13-07-2004, 17:29

Natomiast skuteczne dzialania gwarantuje Trojca: -zyrtec (ogolnie) -butherin (nos) -polcrom (oczy) a w przypadkach naglych aplikuje 2x tabletke wapna i po klopocie
Uczulony jestem na kurz i sierść kota ;) Próbowałem już róznych dziwactw zarówno droższych jak i tańszych a okazało się ze zupełnie pomaga mi Amertil czyli pierdółka do kupienia bez recepty za 11 pln ;) Do tego wspomniane wapno i nie ma bata.

pozdr. g

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dieta bezmleczna. Poradnik dla uczulonych Dieta bezmleczna. Poradnik dla uczulonych

Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny

Sen Sen

Zdrowe serce Zdrowe serce

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia