Powiązane leki
(opisy)

Pradaxa (Dabigatran etexilate)

Plavix (Clopidogrelum)

Acenocumarol WZF (Acenocoumarolum)

Ebivol (Nebivololum)

Carder (Clopidogrelum)

Clogrel (Clopidogrelum)

Euclamin (Glibenclamidum)

Exacyl (Acidum tranexamicum)

Fenoratio (Fenofibratum)

Humavit Veno-Var

Tagi

nemesis mowiacy niemcy krewa oddawac oddac euro odcinek bzdura rotfl

Fora dyskusyjne

zobacz Trientine (0)

zobacz Ból serca (1)

zobacz Krew i ból (1)

zobacz żółtaczka noworodka a krowiodawstwo (17)

zobacz Badania krwi ( oddawanie krwi) (0)

zobacz Oddawanie krwi (1)

zobacz Oddawanie krwi (0)

zobacz Oddawanie krwi (8)

zobacz osłabienie (1)

zobacz KRWIODAWSTWO (11)

zobacz Czy moge oddawac krew jak biore antybiotyk??? (2)

zobacz odżywki a krwiodawstwo (4)

zobacz 4-latek,krew przy oddawaniu stolca (1)

zobacz Oddawanie moczu i kału (2)

zobacz lekarz mówiacy po angielsku/francusku (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Oddawanie krwi w Niemczech !?!?!?? Gdzie ???

Oddawanie krwi w Niemczech !?!?!?? Gdzie ???

SQ2HFH, 14-07-2004, 23:13

Witam, w nawiazaniu do artykulu biznes.interia.pl/news?inf=522097 mowiacego o tym ze za oddanie krwi w Niemczech otrzymuje sie 1500PLN, prosze o jakiekolwiek informacje na temat takich wyjazdow, gdzie jechac jak sie nazywa firma instytucja ktora zbiera krew w Niemczech i placi za to takie sumy.... Jestesmy bardzo zainteresowani takim wyjazdem !!!

Re: Oddawanie krwi w Niemczech !?!?!?? Gdzie ??? | HaNkA ReDhUnTeR, 14-07-2004, 23:21

Użytkownik "SQ2HFH" napisał w wiadomości news:cd40tc$cqb$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...

Jestesmy bardzo zainteresowani takim wyjazdem !!!
ROTFL:-) Nie wiem czemu ale przypomina mi się odcinek Beavisa i Butt-heada, w którym postanowili oddać krew:-) Odcinek chyba miał tytuł "Blood drive" - Polecam:-)

HaNkA

Re: Oddawanie krwi w Niemczech !?!?!?? Gdzie ??? | Dunia, 14-07-2004, 23:59

SQ2HFH wrote:

w nawiazaniu do artykulu biznes.interia.pl/news?inf=522097 mowiacego o tym ze za oddanie krwi w Niemczech otrzymuje sie 1500PLN,
Jak dla mnie to jest troche ROTFL (ale nie jestem lekarzem, wiec tylko troche, bo moge sie mylic), w wiekszosci miejsc, jakie znam nie dostajesz nic (oprocz czegos do zjedzenia), w niektorych 25-30 euro (ale to chyba bylo nawet za limfe, a nie za krew). Za te ca. 400 euro sama bym sie przemeczyla ;)

gdzie jechac jak sie nazywa firma instytucja ktora zbiera krew w Niemczech i placi za to takie sumy....
No, ja tez jestem ciekawa ;)

Dunia
Why does Sea World have a seafood restaurant? I'm halfway through my fishburger and I realize, Oh my God. I could be eating a slow learner. Lynda Montgomery

Re: Oddawanie krwi w Niemczech !?!?!?? Gdzie ??? | borkon, 17-07-2004, 15:53

Mieszkam w Niemczech i mam do czynienia co nie co z niemiecka medycyna...i moge sie wypowiedziec autorytatywnie....1500zl za oddawanie krwi....to totalna bzdura!!!!!!!! Prawda jest, ze w niektorych punktach krwiodawstwa otrzymuje sie 25 do 30 Euro i cos tam do zjedzenia!!! Powtarzam jeszcze raz 400 Euro za oddanie krwi to bzdura do kwadratu!!!!

Użytkownik "SQ2HFH" napisał w wiadomości news:cd40tc$cqb$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam, w nawiazaniu do artykulu biznes.interia.pl/news?inf=522097
mowiacego
o tym ze za oddanie krwi w Niemczech otrzymuje sie 1500PLN, prosze o jakiekolwiek informacje na temat takich wyjazdow, gdzie jechac jak sie nazywa firma instytucja ktora zbiera krew w Niemczech
i
placi za to takie sumy.... Jestesmy bardzo zainteresowani takim wyjazdem !!!

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Atlas chirurgii dziecięcej Atlas chirurgii dziecięcej

Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST

Terapia bólów szyjnego odcinka kręgosłupa. Poradnik ilustrowany Terapia bólów szyjnego odcinka kręgosłupa. Poradnik ilustrowany