Tagi

woda cellulit wodny brzuszny plus odchudzac choro agaegi otylosc walczyc

Fora dyskusyjne

zobacz jak walczyć z rozstępami? (5)

zobacz Pociążowe odchudzanie i walka z cellulitem (2)

zobacz sposoby na cellulit (11)

zobacz poparzenie parą wodną (2)

zobacz Gospodarka wodna organizmu (2)

zobacz Mam pytanie odnośnie łózka wodnego. (0)

zobacz Pęcherzyk wodny w jamie ustnej (1)

zobacz Zabójczy prysznic i klimatyzacja (3)

zobacz 25 lat, wzrost 158cm, otyłość brzuszna, brak dojrzewania (7)

zobacz badanie prl (6)

zobacz otyłość brzuszna (4)

zobacz stwardnienie rozsiane (1)

zobacz nadwaga (8)

zobacz Jak schudnąć? (17)

zobacz Odchudzanie Odchudzaniem A Ja Chciałbym Przytyc :P (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » cellulit wodny,otylosc brzuszna?

cellulit wodny,otylosc brzuszna?

Hitir, 15-07-2004, 14:44

Ratunku!!!!!!!!Od pewnego czasu niewiadomo czemu przy normalnej budowie ciała pojawił mi się brzuch z cellulitem, nie pasuje do reszty cała jakby był z innej osoby i nie wiem co z nim robić. Czy może to być odkładającą sie woda- wypijam jej dość dużo. Badania ogólne mam dobre, jedyne co jest nie tak to mecze sie z gronkowcem. Proszę pomóżcie, już nie chodzi tylko o odchudzanie ale boje Sie ze jestem na cos chora. A jeśli to tylko cellulit wodny to jak z tym walczyć? agaegi [at] wp.pl

Re: cellulit wodny,otylosc brzuszna? | pamana, 15-07-2004, 20:12

.. A jeśli to tylko cellulit
wodny to jak z tym walczyć?

jaki cellulit? pierwsze słysze zeby od wody robil sie cellulit. dieta plus ruch kremy ,masaże p.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zespół metaboliczny w praktyce klinicznej Zespół metaboliczny w praktyce klinicznej

Dieta kształtująca sylwetkę Dieta kształtująca sylwetkę

Wodne oczyszczanie organizmu Wodne oczyszczanie organizmu

Uzdrawiająca siła wody Uzdrawiająca siła wody

Jak walczyć z nadciśnieniem Jak walczyć z nadciśnieniem