Powiązane leki
(opisy)

Celebrex (Celecoxibum)

Ultracod (Paracetamolum, Codeini phosphas)

Naturapia Menopauza (Calcium, Cimicifuga racemosa, Colecalciferolum, Glycine soja, Magnesium)

OsteoKompleks K2

Reumogel

Colocynthis-Homaccord (iniekcje)

Colocynthis-Homaccord (krople)

Sirdalud (Tizanidinum)

Flugalin (Flurbiprofenum)

Opokan (Meloxicamum)

Tagi

kosc dolegliwosc chodzic uciazliwy manualny straszny ogonowo kregoslup siedziec mauro

Fora dyskusyjne

zobacz bolesne problemy z kręgosłupem (0)

zobacz kość ogonowa (10)

zobacz Kość ogonowa - ból (1)

zobacz Ból kości paciorkowatych (4)

zobacz Kość ogonowa? co to moze być?! (0)

zobacz stluczenie kosci ogonowej, marznaca noga (2)

zobacz bol kosci ogonowej (6)

zobacz Do kogo się zgłosić ? Bóle w lędźwiach i brzucha (2)

zobacz co to znaczy? wynik MR-kregosłupa szyjnego (1)

zobacz Problemy z układem kostnym (0)

zobacz torbiel(?) obok kości ogonowej (0)

zobacz pytanie o kręgosłup,tylko do ludzi mających pojęcie (4)

zobacz Bół prawej łopatki (1)

zobacz Kręgosłup a spacer po górach (0)

zobacz pomoc w interpretacji wyniku tg. (2)

kosc ogonowa

Mauro, 15-07-2004, 19:21

Czesc wszystkim.

Od tygodnia mam dolegliwosci zwiazane z bolem kosci ogonowej, sa one bardzo uciazliwe bo uniemozliwiaja mi normalne siedzenie ...po za tym nie wiem nawet czym sa spowodowane bo nawet sie tam nie uderzyłem. Sporo jezdze na rowerze czy to moze byc powod bolu, czy mozna sobie kosc odgniesc jakos gdy sie siedzi przez dluzszy czas na czyms twardym? Prosze o rade kogos kto miał podobny problem lub jesli ktos wie jak dlugo takie dolegliwosci mog potrwac i czy to czym grozi i czy wskazana jest wizyta u lekarza...z gory dziekuje.

Re: kosc ogonowa | Kimy, 15-07-2004, 21:44

Mauro napisał:

Czesc wszystkim. Od tygodnia mam dolegliwosci zwiazane z bolem kosci ogonowej, sa one bardzo uciazliwe.
Moja kumpela raz przeziębiła tą część ciała (ok 5 lata temu) i ból odczuwała przez kolejne dwa lata. Nie pytałam się jej teraz czy coś się poprawiło, ale z tego co wiem, to co jakiś czas skarży się na nawroty strasznego i uciążliwego bólu.

Może to tylko stłuczenie, które przejdzie po jakimś czasie. Życzę powrotu do zdrowia.
pozdrawiam, Kasia

Re: kosc ogonowa | scream, 15-07-2004, 22:14

Użytkownik Mauro napisał:
Prosze o rade kogos kto miał podobny problem lub jesli ktos wie jak dlugo takie dolegliwosci mog potrwac i czy to czym grozi i czy wskazana jest wizyta u lekarza...z gory dziekuje.
kiedyś po pijaku upadłem na posadzke i sobie odłamałem kawalek tej kości.. niestety, jedynym możliwym sposobem jest odczekanie i przemęczenie sie z bólem.. maści niewiele pomagają :(

best regards, scream (at)w.pl Samobójcy są arystokracją wśród umarłych. (C) Któryś Z Poetów Epoki Romantyzmu

Re: kosc ogonowa | Jadarek, 16-07-2004, 10:26

kiedyś po pijaku upadłem na posadzke i sobie odłamałem kawalek tej kości.. niestety, jedynym możliwym sposobem jest odczekanie i przemęczenie sie z bólem.. maści niewiele pomagają :(
Kiedyś już podawałem ten link :

www.kregoslup.pol...ogonowa.htm

Pozdrawiam

"Jadarek" - Dariusz Kral

Re: kosc ogonowa | Karol, 16-07-2004, 12:58

ja niestety miałem ją usuwaną :-) Dolegliwości znikneł i jest ok. a ból był straszny - nie mogłem chodzić i normalnie funkcjonować. Teraz tylko na zmianę pogody czuję moją kosć ogonową:-)

-- Pozdrawiam Karol (bez kości guzicznej:-))

Re: kosc ogonowa | dino, 18-07-2004, 16:21

Najprędzej powinien ci pomoc lekarz - terapeuta medycyny manualnej. Polecam link: www.medycyna-manualna.med.pl Tam jest lista lekarzy p- czlonków Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej A pan od kregoslup.polbox.pl predzej czy pozniej podpadnie, jest samoukiem, a wykonuje zabiegi zastrzezone dla specjalistów. Pozdr. dino

Czesc wszystkim.
Od tygodnia mam dolegliwosci zwiazane z bolem kosci ogonowej, sa one bardzo uciazliwe bo uniemozliwiaja mi normalne siedzenie ...po za tym nie wiem nawet czym sa spowodowane bo nawet sie tam nie uderzyłem. Sporo jezdze na rowerze czy to moze byc powod bolu, czy mozna sobie kosc odgniesc jakos gdy sie siedzi przez dluzszy czas na czyms twardym? Prosze o rade kogos kto miał podobny problem lub jesli ktos wie jak dlugo takie dolegliwosci mog potrwac i czy to czym grozi i czy wskazana jest wizyta u lekarza...z gory dziekuje.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Codzienność bez bólu Codzienność bez bólu

Refleksologia w leczeniu bólów kręgosłupa Jak skutecznie i bezpiecznie pozbyć się dolegliwości pleców Refleksologia w leczeniu bólów kręgosłupa Jak skutecznie i bezpiecznie pozbyć się dolegliwości pleców

Choroby zawodowe Choroby zawodowe

Nieludzka Medycyna. Lekarze w słuzbie nazizmu Nieludzka Medycyna. Lekarze w słuzbie nazizmu

Punkty spustowe i łańcuchy mięśniowo-powięziowe w osteopatii i terapii manualnej Punkty spustowe i łańcuchy mięśniowo-powięziowe w osteopatii i terapii manualnej