Powiązane leki
(opisy)

Niquitin Mini (tabletki do ssania) (Nicotinum)

Sotahexal (tabletki) (Sotaloli hydrochloridum)

Tabletki tonizujące (Crataegus sp., Leonurus cardiaca, Melilotus sp.)

Propranolol WZF (Propranolol) (tabletki) (Propranololi hydrochloridum)

Cordarone (tabletki) (Amiodaroni hydrochloridum)

Pala-Vit

Nicozer

Finicotin

Kudzu Root

Nicotinell TTS (Nicotinum)

Tagi

serce palic wroclaw wiotki opole dars pzdr oddzial kardiolog tabletka

Fora dyskusyjne

Problem z sercem (1)

Wyniki badań - oddział diabetologii (1)

procedura postępowania szpitalnego oddzialu rat (1)

echo serca. zespół Barlowa? (1)

Silne bóle serca (2)

BÓL LEWEJ REKI I RAMIENIA (3)

Prosba do kardiologa w zwiazku z lekiem (4)

zakres obowiazkow kardiologa (1)

palenie a alergia (2)

wrzody ? (2)

przy kichaniu ból w klatce piersiowej (2)

Ciekawy przypadek ? (11)

helicobakter pylori, grzybica czy coś innego (1)

Zinnat dawkowanie (3)

serce (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » dobry kardiolog we wrocławiu lub opolu!!!!!!

dobry kardiolog we wrocławiu lub opolu!!!!!!

Dars, 17-07-2004, 10:16

Witam grupowiczów jestem młodym 28 letnich chłopakiem, i niepokoi mnie moje bicie serca które od jakiegoś czasu bije raz wolnie a raz szybko bez powodu od paru lat lecze sięna nadciśnienie, a bo leczyłem bo teraz prawie tabletek nie biore bo utrzymuje się 130/70 ale coś dzieje się moim serduszkiem, miałem robione w grudniu USG serca i wyszło że jest zdrowe tylko jeden z płatków jest wiotki nie wypada ale jest wiotki, moi lekarze pierwszego kontaktu widze że nie znają siena swoim fachu i chciałbym udać siędo jakiegoskonkretnego lekarza kardiologa w okolicahc Opola lub Wrocławia który konkretnie mnie zdiagnozujaco jest ptrzyczyna takiego zachowania serca. Dodam że nigdy w życiu nie palilem, nie paliłem papierosów i nie mam nadwagi zawsze uprawiałem sport a teraz od roku zaprzestałem moze to jest przyczyną mojr serce było przyzwyczajone do wysiłku a teraz go nie ma - nie wiem na prawde co mam o tym myśleć na prawde proszę o pomoc!!!! pozdr. Tomek

-- pzdr Dars

Re: dobry kardiolog we wrocławiu lub opolu!!!!!! | Michał Mraczek, 17-07-2004, 17:13

Użytkownik "Dars" napisał w wiadomości news:cdan9e$a3k$1 [at] news.onet.pl...
jestem młodym 28 letnich chłopakiem, i niepokoi mnie moje bicie serca
które
od jakiegoś czasu bije raz wolnie a raz szybko bez powodu od paru lat lecze sięna nadciśnienie, a bo leczyłem bo teraz prawie
tabletek
nie biore bo utrzymuje się 130/70 ale coś dzieje się moim serduszkiem, miałem robione w grudniu USG serca i wyszło że jest zdrowe tylko jeden z płatków jest wiotki nie wypada ale jest wiotki, moi lekarze pierwszego kontaktu widze że nie znają siena swoim fachu i chciałbym udać siędo jakiegoskonkretnego lekarza kardiologa w okolicahc Opola lub Wrocławia
który
konkretnie mnie zdiagnozujaco jest ptrzyczyna takiego zachowania serca.
Dr.n.med Władysław Pluta, Opole, ordynator oddziału kardiologii w WCM w Opolu.

Zadzwoń na oddział i sie zapytaj gdzie i kiedy przyjmuje prywatnie.

-- pozdrawiam Michał

Re: dobry kardiolog we wrocławiu lub opolu!!!!!! | Dars, 18-07-2004, 10:22

wielkie dzięki !!!

pozd. Tomek

-- pzdr Dars

Użytkownik "Michał Mraczek" napisał w wiadomości news:cdb8oq$44p$2 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Użytkownik "Dars" napisał w wiadomości news:cdan9e$a3k$1 [at] news.onet.pl... które tabletek który

Dr.n.med Władysław Pluta, Opole, ordynator oddziału kardiologii w WCM w Opolu.

Zadzwoń na oddział i sie zapytaj gdzie i kiedy przyjmuje prywatnie.

pozdrawiam Michał

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroby serca u kobiet - wydanie II Choroby serca u kobiet - wydanie II

Problemy kardiologiczne w cukrzycy Problemy kardiologiczne w cukrzycy

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Kolorowe tabletki Kolorowe tabletki

Podstawy intensywnej terapii dzieci Podstawy intensywnej terapii dzieci