Powiązane leki
(opisy)

Aurorix (Moclobemidum)

Mirtastad (Mirtazapinum)

Cipramil (Citalopramum)

Cital (Citalopramum)

Citaxin (Citalopramum)

Mobemid (Moclobemidum)

Velafax XL (Venlafaxinum)

Alventa (Venlafaxinum)

Asertin (Sertralinum)

Citabax (Citalopramum)

Tagi

gleboki zgryzliwy dziewiczy dotknac nastroj kobieta dziewica mika ginekolog wkladac

Fora dyskusyjne

zobacz blona dziewicza (10)

zobacz Błona dziewicza - problem! (2)

zobacz problem przy współżyciu (5)

zobacz badanie dziewicy a nie-dziewicy (9)

zobacz Cytologia (5)

zobacz Błona dziewicza a choroby kobiece. (3)

zobacz Szyjka macicy a błona dziewicza (1)

zobacz Gdzie się znajduje błona dziewicza? (0)

zobacz Błona dziewicza? (9)

zobacz czy jezeli kobieta ma blone dziewicza moze zajsc w ciaze?? (7)

zobacz jajniki (3)

zobacz okres (4)

zobacz szczepionka na raka szyjki macicy (10)

zobacz trądzik i wahania nastrojów (5)

zobacz brak miesiączki + wahania nastroju (1)

Ginekolog...

mike7775, 30-07-2004, 14:12

Witam Mozecie mi rzetelnie odpowiedziec na pytanie co jaki czas kobieta powinna chodzic do ginekologa? Tzn. normalna zdrowa kobieta, i czy ten okres jest taki sam dla dziewicy i dla kobiety ktora juz nie jest dziewica?

Mam jeszcze takie pytanie czy ginekolog uzywa wziernika jesli bada dziewice?

Czym roznia sie badania dziewicy od badania nie-dziewicy u ginekologa?

PS: Interesuje mnie jak wyglada dokladnie badanie dziewicy i nie dziewicy, czym sie rozni, czy ginekolog wklada do pochwy palce w obu przypadkach, jak gleboko. czy na tyle gleboko ze moze dotknac blony dziewiczej?

Pozdrawiam

Re: Ginekolog... | Marek Bieniek, 30-07-2004, 13:44

On Fri, 30 Jul 2004 12:12:06 +0200, mike7775 wrote:

sie rozni, czy ginekolog wklada do pochwy palce w obu przypadkach, jak gleboko. czy na tyle gleboko ze moze dotknac blony dziewiczej?
Mnie uczono, że błona dziewicza to fałd śluzuwki w okolicy wejścia do pochwy, czyli nie trzeba nigdzie niczego wkładać, żeby jej dotknąć. Ale widzę, że anatomia się zmieniła od tego czasu... Ciekawe...

m., ponownie w nastroju piątkowym (pewnie będę tego załować:) )
Pozdrawiam, Marek Bieniek (mbieniek na epic pl) Umieranie człowieka jest większym problemem dla osób pozostających przy życiu, niż dla niego samego. /Tomasz Mann/

Re: Ginekolog...[OT] | Marek Bieniek, 30-07-2004, 20:51

On Fri, 30 Jul 2004 19:07:13 +0200, Basiek wrote:

A myslalam, ze tylko w poniedzialki bywa Pan czasami zgryzliwy :)
Zgryźliwy bywam niestety często, ale za to w piątki robię paskudne błędy ortograficzne. Śluzówka przez u... O tempora, o mores... ;)

m.
Pozdrawiam, Marek Bieniek (mbieniek na epic pl) Problem nie w nauce, lecz w tym, jaki ludzie robią z niej użytek. /Wilder Penfield/

Re: Ginekolog...[OT] | Basiek, 30-07-2004, 21:07

Mnie uczono, że błona dziewicza to fałd śluzuwki w okolicy wejścia do pochwy, czyli nie trzeba nigdzie niczego wkładać, żeby jej dotknąć. Ale widzę, że anatomia się zmieniła od tego czasu... Ciekawe...

m., ponownie w nastroju piątkowym (pewnie będę tego załować:) )
A myslalam, ze tylko w poniedzialki bywa Pan czasami zgryzliwy :) Pozdrawiam. Basiek w nastroju wakacyjnym.

Re: Ginekolog... | Dorota D., 31-07-2004, 12:51

Użytkownik "mike7775" napisał w wiadomości news:ced73d$hpn$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam Mozecie mi rzetelnie odpowiedziec na pytanie co jaki czas kobieta powinna chodzic do ginekologa? Tzn. normalna zdrowa kobieta, i czy ten okres jest taki sam dla dziewicy i dla kobiety ktora juz nie jest dziewica?
A jakie to ma znaczenie, przepraszam? Ginekolog to lekarz. Do niego się chodzi jak sie ma problem i na kontolę średnio raz w roku. Dziewictwo tutaj nie ma nic do rzeczy.

Mam jeszcze takie pytanie czy ginekolog uzywa wziernika jesli bada dziewice?
Proponuję iśc i się przekonać.

Czym roznia sie badania dziewicy od badania nie-dziewicy u ginekologa?
To zależy u jakiego. Każdy lekarz bada inaczej, nie każdy tak, jak powinien.

PS: Interesuje mnie jak wyglada dokladnie badanie dziewicy i nie dziewicy, czym sie rozni, czy ginekolog wklada do pochwy palce w obu przypadkach, jak gleboko. czy na tyle gleboko ze moze dotknac blony dziewiczej?
Myślę, że możesz go ładnie poprosić, żeby AŻ TAK GŁĘBOKO nie wkładał ;-P

D.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Czym jest depresja Czym jest depresja

Głęboka terapia poprzez miłość Głęboka terapia poprzez miłość

Wszystko o nadciśnieniu Wszystko o nadciśnieniu

ABC bioetyki. Sztuczne zapłodnienie. Jeśli nie in vitro, to co? ABC bioetyki. Sztuczne zapłodnienie. Jeśli nie in vitro, to co?

Jak sobie radzić z chorobami żył? Jak sobie radzić z chorobami żył?