Powiązane leki
(opisy)

Avedol (Carvedilolum)

Carvedilol TEVA (Carvedilolum)

Carvetrend (Carvedilolum)

Isoket 5 (Isosorbidi dinitras)

Metazydyna (Trimetazidini dihydrochloridum)

Metoprolol VP (Metoprolol) (Metoprololi tartaras)

Nitromint (Glyceroli trinitras)

Procoralan (Ivabradine)

Sectral (Acebutololum)

Sustonit (Glyceroli trinitras)

Tagi

piersiowy kompetencja rada przychodnia robkor klatka piec zapalic serce skierowac

Fora dyskusyjne

zobacz Ból serca. (3)

zobacz nerwica i pieczenie w klatce piersiowej (3)

zobacz Sarkoidoza i co dalej (2)

zobacz Niby zwykłe kłucie w sercu, a jednak mam obawy (4)

zobacz Dziwne bicie serca (5)

zobacz ŚRÓDMIĄŻSZOWE ZAPALENIE PŁÓC - JAK POSTEPOWAĆ? (0)

zobacz Problem z oddychaniem (2)

zobacz Czy może to być półpasiec? (2)

zobacz Interpretacja wyników badania (3)

zobacz Problemy,klatka piersiowa,alkohol (8)

zobacz bóle brzucha, biegunka, pieczenie w klatce piersiowej (0)

zobacz PIECZENIE W KLATCE PIERSIOWEJ (0)

zobacz Bóle i pieczenie (3)

zobacz Co mi dolega-pieczenie języka (2)

zobacz Uciążliwe pieczenie w klatce piersiowej (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Pieczenie w klatce piersiowej

Pieczenie w klatce piersiowej

promyczka, 31-07-2004, 00:26

Objaw jak wyżej, od ok 2-3 tyg. Poza tym czuje sie super, od kilku dni mam troche katar i gardło mnie pobolewa ale to skutek spania przy otwartym oknie. Niepokoją mnie tylko te pieczenia i kłucia w okolicy serca. Mojej znajomej z takimi objawami wystawili diagnoze nerwicy serca. Ale ja odczuwam to pieczenie dokładnie tak jak pieką oskrzela kiedy jest zapalenie, wiec nie wiem co to moze być. Kilka miesiecy temu miałam chyba zapalenie oskrzeli, ale domowymi sposobami zaleczyłam w 2 dni, teraz myslę że może nie doleczyłam.

Marta (lat 23)

Re: Pieczenie w klatce piersiowej | robkor, 31-07-2004, 10:32

Użytkownik "promyczka" napisał w wiadomości news:ceeau3$2284$1 [at] mamut1.aster.pl...
Objaw jak wyżej, od ok 2-3 tyg. Poza tym czuje sie super, od kilku dni mam troche katar i gardło mnie pobolewa ale to skutek spania przy otwartym oknie. Niepokoją mnie tylko te pieczenia i kłucia w okolicy serca. Mojej znajomej z takimi objawami wystawili diagnoze nerwicy serca. Ale ja odczuwam to pieczenie dokładnie tak jak pieką oskrzela kiedy jest zapalenie, wiec nie wiem co to moze być. Kilka miesiecy temu miałam chyba zapalenie oskrzeli, ale domowymi
sposobami
zaleczyłam w 2 dni, teraz myslę że może nie doleczyłam.
Witam!

Musisz zgłosić się do lekarza . Objawy mogą wskazywać na wiele możliwości. Być może konieczne będzie wykonanie gastroskopii, usg serca ,rtg kl.piersiowej, badań laboratoryjnych. To leży w kompetencjach POZ.

Pozdrawiam robkor

Re: Pieczenie w klatce piersiowej | Ewa, 31-07-2004, 12:57

Musisz zgłosić się do lekarza . Objawy mogą wskazywać na wiele możliwości. Być może konieczne będzie wykonanie gastroskopii, usg serca ,rtg kl.piersiowej, badań laboratoryjnych. To leży w kompetencjach POZ.

:) dobra rada, tylko ciekawe, kto jej da skierowania na te wsyztkie badania? ja mam problem, aby nawet w prywatnej przychodni (Medicover) doprosic sie o skierowanie na badanie Ewa

Re: Pieczenie w klatce piersiowej | Jacek S., 31-07-2004, 15:33

Dnia Sat, 31 Jul 2004 10:57:00 +0200, Ewa napisał:

g

:) dobra rada, tylko ciekawe, kto jej da skierowania na te wsyztkie badania? ja mam problem, aby nawet w prywatnej przychodni (Medicover) doprosic sie o skierowanie na badanie Ewa

Pewnie, że dobra rada. A z tym dawaniem skierowań, to widać różnie bywa, więc nie zakładaj, że nikt jej nie da. Ja na przykad mam akurat takiego lekarza rodzinnego, w zwykłej rejonowej przychodni, że dostaje skierowania bez problemu. Więc jak nie spróbuje, to się nie dowie.

Jacek S. / Opera M2/7.50

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Urazy klatki piersiowej Urazy klatki piersiowej

Siedem dni bez wołowiny Siedem dni bez wołowiny

W drodze z umierającymi W drodze z umierającymi

Zaburzenia lękowe Zaburzenia lękowe

Badania cytogenetyczne w praktyce klinicznej Badania cytogenetyczne w praktyce klinicznej