Powiązane leki
(opisy)

Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy (Acidum acetylsalicylicum)

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Coffecorn mite (Ergotamini tartras, Coffeinum)

R- 1 krople na stany zapalne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Olbas Oil

Aloe compose

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Bryonia Dagomed 37 bóle barku i szyjne

Argentum Complexe Nr 98

Tagi

okularki bezbarwny uvex bola pasowac szybka okular odczuwac glowa nosic

Fora dyskusyjne

Pytanie (1)

Okularki (0)

Zatoki? (7)

Gdy głowa boli (0)

Natarczywe i silne bóle głowy. (2)

wada wzroku -0.25 do -0.5 (2)

Częsty ból głowy 16 lat. (5)

Ból głowy, ból oczu non stop od miesięcy (1)

Ból oczu i głowy przed komputerem (8)

Wydaje mi się,że jestem krótkowidzem (2)

Jedna recepta różne okulary ? (6)

problemy z czytaniem (2)

Ile wydam na okulary te? (0)

Okularki dziecka (1)

Złe wyniki badania okulistycznego córki (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Okulary, jednym pasuje innym nie (i-vo Uvex)

Okulary, jednym pasuje innym nie (i-vo Uvex)

Hektor, 01-08-2004, 18:56

Witam, Kolega zakupil okularki Uvex I-vo szkla bezbarwne (lecz z filtrem UV) po krotkim noszeniu bola go oczy oraz glowa, inna osobo je przymierzala i to samo (bol oczu). Ja je nalozylem, i sa dla mnie OK. Po 30min noszenia nic nie odczuwam (zadnych dysproporcji w widzeniu). No i mam je na jeden dzien na wyprobowanie, jutro jade na rower je przetestowac. I stad moje pytanie dlaczego nie kazdemu te okularki pasuja? Troche sie boje o swoj wzrok, zdrowie najwazniejsze...niz jakies okularki. Troche to dziwne, ze renomowanej firmy okularki powoduja bol oczu u niektorych. Ciekaw jestem czy szkla przyciemniane (sa to okulary z wymiennymi szybkami) nie beda tez jakies dziwne dla mych oczu. No i czy sie oplaca dokupowac kolejne szybki...

Pozdr. Hektor

Re: Okulary, jednym pasuje innym nie (i-vo Uvex) | SloMa, 02-08-2004, 11:00

Generalnie wiekszosc osob odczuwa pewien dyskomfort po zalozeniu okularow bole oczu i glowy no norma. ale kazdy organizm inaczej reaguje...

Re: Okulary, jednym pasuje innym nie (i-vo Uvex) | Hektor, 02-08-2004, 11:20

"SloMa" napisał(a) wnews:cekols$llp$1 [at] news.onet.pl:

Generalnie wiekszosc osob odczuwa pewien dyskomfort po zalozeniu okularow bole oczu i glowy no norma. ale kazdy organizm inaczej reaguje...
No rozumiem, ale to sa bezbarwne szybki... Jak boli to znaczy ze zle, nie psuje to wzroku?

Pozdr. Hektor

Re: Okulary, jednym pasuje innym nie (i-vo Uvex) | Hektor, 03-08-2004, 12:53

"Doxent" napisał(a) wnews:cenp6q$ol6$1 [at] inews.gazeta.pl:

moze okulary maja sladowa moc minusowa. Zauwazylem ze niektore zerowki maja tendencje do lekkiego minusa co niektorym moze niezbyt sluzyc.
Ale takie okulary jak napisalem? (Uvex I-vo)

Pozdr. Hektor

Re: Okulary, jednym pasuje innym nie (i-vo Uvex) | Doxent, 03-08-2004, 14:26

Użytkownik "Hektor" napisał w wiadomości news:Xns9538D617447C01272362 [at] 127.0.0.1...
Witam, Kolega zakupil okularki Uvex I-vo szkla bezbarwne (lecz z filtrem UV) po krotkim noszeniu bola go oczy oraz glowa, inna osobo je przymierzala i to samo (bol oczu). Ja je nalozylem, i sa dla mnie OK. Po 30min noszenia nic nie odczuwam (zadnych dysproporcji w widzeniu). No i mam je na jeden dzien na wyprobowanie, jutro jade na rower je przetestowac. I stad moje pytanie dlaczego nie kazdemu te okularki pasuja? Troche sie boje o swoj wzrok, zdrowie najwazniejsze...niz jakies okularki. Troche to dziwne, ze renomowanej firmy okularki powoduja bol oczu u niektorych. Ciekaw jestem czy szkla przyciemniane (sa to okulary z wymiennymi
szybkami)
nie beda tez jakies dziwne dla mych oczu. No i czy sie oplaca dokupowac kolejne szybki...
moze okulary maja sladowa moc minusowa. Zauwazylem ze niektore zerowki maja tendencje do lekkiego minusa co niektorym moze niezbyt sluzyc.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Migrena - praktyczny poradnik Migrena - praktyczny poradnik

Bóle Głowy Bóle Głowy

Żywienie w migrenowych bólach głowy Żywienie w migrenowych bólach głowy

Czas naszego życia Czas naszego życia

Zdrowe oczy - pytania i odpowiedzi Zdrowe oczy - pytania i odpowiedzi