Powiązane leki
(opisy)

Hepa-Merz (Ornithini aspartas, Pancreatinum)

Normalac (Lactulosum)

Coenzyme compositum

DigeZym

Duphalac Fruit (Lactulosum)

Fel Tauri complexe Nr 113

Hepa-Merz 3000 (granulat) (Ornithini aspartas)

Hepacom (Timonacicum)

Metindol (Indometacinum)

Neomycinum (tabletki) (Neomycini sulphas)

Tagi

ggtp wizyta watrobowy specjalistyczny alat szpital ulast enzym gammagt aspat

Fora dyskusyjne

zobacz proszę o interpretację badania enzym.wątrob. (0)

zobacz Złe wyniki wątrobowe (0)

zobacz wysokie alat aspat? (7)

zobacz Jakie badania na wątrobie? (3)

zobacz Interpreytacja wyników wątrobowych (5)

zobacz GGTP (0)

zobacz Wyniki krwi (0)

zobacz interpretacja wyników krwi (0)

zobacz Czerwone dlonie (0)

zobacz Alat (1)

zobacz brak diagnozy (1)

zobacz Testy wątrobowe - ggtp 201,6 (0)

zobacz jakie badania wykonac? (1)

zobacz Próby wątrobowe, HBV, HCV czy marskość wątroby? (2)

zobacz Podwyższone próby wątrobowe. (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » bardzo wysokie GGTP

bardzo wysokie GGTP

ali, 16-08-2004, 11:50

Witam,

Mam nastepujacy problem od poltora roku mam problemy z enzymami watrobowymi tzn.

4 miesiace po usunieciu wyrostka robaczkowego zaczela mnie bolec watroba, zrobili mi badania na HCV, HBS obydwa sa negatywne. Od tego czasu czesto badam sobie ALAT, AspAT i GammaGT. W poradni hepatologicznej nic nie stweordzili i kazali mi czekac, nastepna wizyte mam na 1 wrzesnia.

Ogolnie czuje sie dobrze, czasmi cos mnie lekko zaboli alejest ok. Wczoraj odebralem wyniki enzymow i sie przerazilem:

ALAt norma < 41 ja mam 85 AspAT norma < 37 ja mam 40 GammaGt norma 8 - 61 ja mam 305 Bialko calkowite 66 - 87 ja mam 78

prosze o sugestie co moze byc przyczyna takich wynikow, do wizyty mam jeszcze ok 2 tygodnie i nie wiem czy moge z nimi chodzic i normalnie funkcjonowac czy nie powiniem isc sam do szpitala.

z goruy dzeki

ALI

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: bardzo wysokie GGTP | ulast, 16-08-2004, 14:12

Użytkownik "ali" napisał w wiadomości news:cfq015$l1i$1 [at] inews.gazeta.pl... (...)
ALAt norma < 41 ja mam 85 AspAT norma < 37 ja mam 40 GammaGt norma 8 - 61 ja mam 305 Bialko calkowite 66 - 87 ja mam 78

prosze o sugestie co moze byc przyczyna takich wynikow, do wizyty mam
jeszcze
ok 2 tygodnie i nie wiem czy moge z nimi chodzic i normalnie funkcjonowac
czy
nie powiniem isc sam do szpitala.

z goruy dzeki

ALI
Może zajrzyj tutaj na podstrone _badania specjalistyczne_

www.diagnostykalab.pl

Pozdrawiam Ula (ulast) www.ulast.prv.pl

Re: bardzo wysokie GGTP | korowiow, 16-08-2004, 21:28

On Mon, 16 Aug 2004 09:50:29 +0000, ali wrote:

Wczoraj odebralem wyniki enzymow i sie przerazilem:

ALAt norma < 41 ja mam 85 AspAT norma < 37 ja mam 40 GammaGt norma 8 - 61 ja mam 305
Nie ma co wpadać na razie w panikę. Ja miewałem alat i aspat na poziomie 1200 :) GGTP i LDH również znacznie przekraczały normy. Do szpitala nie ma się co spieszyć, bo jak mówią Ci lekarze - jeszcze nie wiadomo co jest grane i w którym kierunku robić badania. Pogrzeb w archiwum grupy. Temat wysokich prób wątrobowych był wielokrotnie wałkowany. Zachowaj spokój.

Sławek JID korowiow [at] chrome.pl gg:1397619

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Co mi dolega? Co mi dolega?

Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży

Objawy chorobowe A-Z. poradnik rodzinny Objawy chorobowe A-Z. poradnik rodzinny

Encyklopedia zdrowia rodziny Encyklopedia zdrowia rodziny

Nowoczesna dietetyczna książka kucharska Nowoczesna dietetyczna książka kucharska