Powiązane leki
(opisy)

R-56

Tanacet

Cina complexe Nr 55

Tone

Otozil

A- cerumen

Ceclor (Cefaclorum)

Otinum (Cholini salicylas)

Ototalgin (Cholini salicylas)

Polvertic (Betahistini dihydrochloridum)

Tagi

pozdrowka interfam lonewolf teoria zgrzytac slyszec robaczyca dzwiek ucho nerwowy

Fora dyskusyjne

zobacz Tłumione dźwięki w lewym uchu (1)

zobacz Prawe ucho - problem. (0)

zobacz dziwny słuch? (4)

zobacz Wycie w uchu,nadwrazliwosc na dzwieki (1)

zobacz Prosze o pomoc (0)

zobacz Elektrostymulator (1)

zobacz INTEGRACJA INFORMACJI W TEORII DZIAŁANIA MÓZGU (0)

zobacz zgrzytanie zebami podczas snu (4)

zobacz 1000 Hz Pomocy (5)

zobacz Ostry ból głowy podczas koncertu (3)

zobacz poranny krotkotrwaly bol ucha (1)

zobacz Blokady sposobem na wyleczenie ? (0)

zobacz Życie we względnej ciszy i czyszczenie uszu. (0)

zobacz Ból ucha, znieksztalcony dzwiek, niedosluch (0)

zobacz Problem z uchem (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zgrzytanie zebami

Zgrzytanie zebami

LoneWolf, 24-08-2004, 00:54

Witam, mam pytanie - czy ktos z Was zna potencjalne przyczyny zgrzytania zebami w czasie snu, szczegolnie rano? Moja znajoma tak ma, szkoda zebow a byc moze nie tylko...

-- Pozdrawiam LoneWolf

Re: Zgrzytanie zebami | IZA, 24-08-2004, 01:28

To prawdopodobnie na tle nerwowym Ja tak mam własnie wtedy gdy mam troche nerwowe dni a odziedziczyłam to po mojej mamie :)

Iza

Re: Zgrzytanie zebami | Janusz, 24-08-2004, 10:59

Użytkownik LoneWolf napisał:

Witam, mam pytanie - czy ktos z Was zna potencjalne przyczyny zgrzytania zebami w czasie snu, szczegolnie rano? Moja znajoma tak ma, szkoda zebow a byc moze nie tylko...

Pozdrawiam LoneWolf

Potrzebny lekarz stomatolog,najlepiej ortodonta.Stosuje się specjalne wkładki na noc/chronią zeby,likwidują przykry dżwiek/.Innego leczenia nie ma. interfam

Re: Zgrzytanie zebami | Beatak, 24-08-2004, 12:01

A ja słyszałam, że to też podobno objaw robaczycy, nie bede bronić tej teorii, bo nie wiem na 100% ale tam mi sie obiło o uszy. Pozdrówka Beata

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna

Mantry i leczenie dźwiękiem. Jak korzystać z mocy samouzdrawiania Mantry i leczenie dźwiękiem. Jak korzystać z mocy samouzdrawiania

OM - medytacja z mistrzem - książka audio na CD OM - medytacja z mistrzem - książka audio na CD

Terapia dźwiękiem. Jak osiągnąć zdrowie poprzez muzykę i śpiew Terapia dźwiękiem. Jak osiągnąć zdrowie poprzez muzykę i śpiew

Co radzi lekarz. Najczęstsze problemy zdrowotne Co radzi lekarz. Najczęstsze problemy zdrowotne