Powiązane leki
(opisy)

Tagi

skora zastosowac wykluczac dawny biopcje celiaka wskazac skorza drapac celiake

Fora dyskusyjne

zobacz Plamki na skórze (0)

zobacz Problem: wysypka (zdjęcie) (1)

zobacz Swędzenie stóp i dłoni. (5)

zobacz Clobederm (0)

zobacz przebarwienia na skórze (1)

zobacz zaczerwienienie wokół wejścia do pochwy (1)

zobacz Nie wiem czy to alergia dziwne swedzenie czy coś takiego ..` (1)

zobacz Złuszczanie się skóry (1)

zobacz Zmiany na skórze (1)

zobacz Dziwne czarne coś na skórze w okolicach pachy (4)

zobacz Dziwna rana (9)

zobacz Sfedzaca noga, tylko lewa,jak zagadka kryminalna (0)

zobacz Swędzenie skóry (6)

zobacz swędzenie skóry u 6-latki (1)

zobacz Krosty od lat na owłosionej skórze głowy (13)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Celiaka ?? A może alergia na gluten ? - nietypowe objawy ! POMOCY

Celiaka ?? A może alergia na gluten ? - nietypowe objawy ! POMOCY

palik, 31-08-2004, 00:54

Mam problem z moją 3 letnią córeczką. Od roku mamy problemy ze skórą. Występują chrostki jak po ukąszeniu komara, dziecko to bardzo swędzi , ale to tak bardzo że drapie w większości aż do krwi. W wyniku czego na brzuszku, plecach i na pupie ma same strupki. W nocy jak sie drapie to człowiekowi serce pęka. Różnica pomiędzy zwykłą celiaką a tym co ma moja córka polega na tym, że ona ma tylko i wyłącznie objawy na skórze, żadnych biegunek, mdłosci czy jakichkolwiek innych problemów. TYLKO NA SKÓRZE. Wyobraźcie sobie, że lekarz stwierdził, że on takiego przypadku jeszcze nie widział, i najchetniej opisał by to w gazecie. DZIĘKI BARDZO. I nie wyklucza że tak naprawde to jest coś innego. Badania miała robione , biopcje skóry itd... Wszystko wskazało na celiake. Od niedawna zastosowaliśmy ziółka , ponieważ znajomemu nie pomagali lekarze a pomógł zielarz, więc uznaliśmy że my też spróbujemy, ale nie pomogło. PORADŹCIE CO ROBIĆ, DIETE BEZGLUTENOWĄ MA JUŻ 3 MIESIĄCE A NIC NIE SCHODZI. Myślę że lekarze poprostu nie wiedzą co to jest.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Widzę bez okularów Widzę bez okularów

1001 sposobów na młodość 1001 sposobów na młodość

ABC mikroelementów ABC mikroelementów

Grupa krwi a odżywianie Grupa krwi a odżywianie

Metody łagodzenia bólu podczas porodu Metody łagodzenia bólu podczas porodu