Powiązane leki
(opisy)

Daivonex (Calcipotriolum)

Cocois (Pix litanthracis, Acidum salicylicum, Sulfur praecipitatum)

Clobex (Clobetasoli propionas)

R-65

Silkis (Calcitriolum)

Flexiderm

Blue Cap

Mavena B12

Hydrocotyle Dagomed 29 łuszczyca

Alantavit (Allantoinum, Colecalciferolum, Retinolum)

Tagi

plama glowa help skora pojawic klata wojsko owlosiony luszczyca

Fora dyskusyjne

łuszyca skóry głowy (1)

Brak owłosienia na klatce piersiowej (6)

Włosy na klatce piersiowej (4)

plamy na ciele (3)

czerwona plama (1)

Plamy w okolicach intymnych (1)

plama na stopie (0)

Uciążliwy łupież. Nic nie pomaga (15)

łuszczyca? (5)

Silny łupież i łuszcząca się skóra. (12)

Białe strupki na głowie. (20)

Pomocy plama po opalaniu (1)

Zaczerwieniona,chropowata skróta. (1)

brat (1)

Pojawienie się czerwonej plamy na skórze uda w kroczu (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Łuszczyca a wojsko

Łuszczyca a wojsko

jędrzej, 04-09-2004, 08:40

mam 20 lat i pojawiła mi się łuszczyca( owłosiona skóra głowy, czasem pojawia se jakaś plama na klacie). Czy z tą chorobą biorą do wojska ? W wieku 18 lat dostałem kategorie A ale wtedy jeszcze nie miałem łuszczycy. Help

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Łuszczyca. Przyczyny, objawy, leczenie Łuszczyca. Przyczyny, objawy, leczenie

Zdrowie od kuchni Zdrowie od kuchni

Pierwsze 100 dni z dzieckiem. Vademecum dla rodziców Pierwsze 100 dni z dzieckiem. Vademecum dla rodziców

Ona i on w wieku dojrzałym - dolegliwości i choroby Ona i on w wieku dojrzałym - dolegliwości i choroby

Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych