Powiązane leki
(opisy)

Voltaren (Diclofenacum natricum)

Voltaren Acti Forte (Diclofenacum kalicum)

Zdrovit Activ

Voltaren Termal

Voltaren Acti (Diclofenacum kalicum)

Voltaren Emulgel (Diclofenacum natricum)

Voltaren Express (Diclofenacum kalicum)

Voltaren SR (Diclofenacum natricum)

R- 1 krople na stany zapalne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Tagi

zaszkodzic szybki bola kregoslup przyniesc ustawic babcia korzonek oczekiwac voltaren

Fora dyskusyjne

zobacz Ból biodra i kregosłupa. (0)

zobacz padma cd. (0)

zobacz Przewlekły ból pleców w dolnej części (2)

zobacz Ból w okolicy lędźwi. Rwa kulszowa, korzonki? Co to jest? (4)

zobacz Bóle w okolicy dolnej czesci kregoslupa (1)

zobacz czy to ma sens (3)

zobacz Bolące plecy. (1)

zobacz Rwa kulszowa? Korzonki? Problem z kręgosłupem. (1)

zobacz Uporczywe bole głowy (0)

zobacz Uporczywe bole głowy (0)

zobacz ból kręgosłupa, czy to korzonki? (7)

zobacz Twarde jądra - jaka przyczyna ? (1)

zobacz opis z tomografu komputerowego (5)

zobacz Czy to od kręgosłupa szyjnego ? (1)

zobacz RZS (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wygląda jak korzonki, czy można Voltaren 100

Wygląda jak korzonki, czy można Voltaren 100

Demostenes, 06-09-2004, 10:46

Mam następujący problem:

U mojej babci w podeszłym już wieku nagle dziś wystąpiły bóle obejmujące swym zasięgiem prawy pośladek (dosyć dawno miała wylew i po nim ma lekki niedowład prawej strony ciała). Bóle sądząc po jej zachowaniu są duże (nie boli jedynie, gdy się nie rusza - przynajmniej nie tak). Nigdy to jeszcze się nie zdarzyło...

Czy może to być coś wymagającego szybkiej reakcji, czy może poczekać do jutra na wizytę lekarza domowego (wiem, że korzonki mogą)?

Czy podanie Voltarenu 100 (bierze z powodu bóli reumatycznych) pomoże (jak nie, to co robić? Voltaren jest w formie tabletek powlekanych).

Z góry dziękuję za pomoc...

Demostenes - "Gra Endera" Orson S. Card Każda diagnoza jest dostosowana do pacjenta... www.jestem-leniem.tk Tu znajdziesz wszystko

Re: Wygląda jak korzonki, czy można Voltaren 100 | Demostenes, 06-09-2004, 15:44

Wiem, że oczekuje się na odpowiedź nawet tydzień, ale naprawdę proszę o szybką odpowiedź...

Pozdrawiam,

Demostenes - "Gra Endera" Orson S. Card Jeżeli możesz odpowiedz www.jestem-leniem.tk Tu znajdziesz wszystko

Re: Wygląda jak korzonki, czy można Voltaren 100 | justy, 06-09-2004, 19:04

voltaren nie powinien zaszkodzić i moze przynieść pewną ulgę, ale moze warto by skonsultować się z lekarzem

Re: Wygląda jak korzonki, czy można Voltaren 100 | PC, 07-09-2004, 14:11

Na moje oko to rwa kulszowa - trzeba iść do specjalisty - ustawić kręgosłup, a żadne smarowidła nie pomogą dopuki nie usunie się przyczyny - znam ten ból :-) PC

Użytkownik "Demostenes" napisał w wiadomości news:chh19r$7ee$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Mam następujący problem:

U mojej babci w podeszłym już wieku nagle dziś wystąpiły bóle obejmujące swym zasięgiem prawy pośladek (dosyć dawno miała wylew i po nim ma lekki niedowład prawej strony ciała). Bóle sądząc po jej zachowaniu są duże (nie boli jedynie, gdy się nie rusza - przynajmniej nie tak). Nigdy to jeszcze się nie zdarzyło...

Czy może to być coś wymagającego szybkiej reakcji, czy może poczekać do jutra na wizytę lekarza domowego (wiem, że korzonki mogą)?

Czy podanie Voltarenu 100 (bierze z powodu bóli reumatycznych) pomoże (jak nie, to co robić? Voltaren jest w formie tabletek powlekanych).

Z góry dziękuję za pomoc...

Demostenes - "Gra Endera" Orson S. Card Każda diagnoza jest dostosowana do pacjenta... www.jestem-leniem.tk Tu znajdziesz wszystko

Re: Wygląda jak korzonki, czy można Voltaren 100 | Demostenes, 07-09-2004, 15:30

Dziękuję bardzo wszystkim :)

To jest ból kręgosłupa - babcia jest odpowiednio "ustawiona" - Powoli wszystko wraca do normy...

Demostenes - "Gra Endera" Orson S. Card Zawsze wierz w ludzi! Nawet, gdy im nie wierzysz... www.jestem-leniem.tk Tu znajdziesz wszystko

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Bóle kręgosłupa - skuteczne metody walki i zapobiegania Bóle kręgosłupa - skuteczne metody walki i zapobiegania

Bóle kręgosłupa Bóle kręgosłupa

Bóle kręgosłupa w pytaniach i odpowiedziach Bóle kręgosłupa w pytaniach i odpowiedziach

Naturalna terapia bólu kręgosłupa Naturalna terapia bólu kręgosłupa

Domowe uzdrowisko Domowe uzdrowisko