Powiązane leki
(opisy)

Tagi

pierwiastkowy analiza kucnac dziecko pumka kolano kosc kolanin nemesis pajacyk

Fora dyskusyjne

ponoc w interpretacji wyników analizy pierwiastkowej włosów (0)

USG kolan - wynik , co mi jest (0)

korzonki, biodra, nerwy? (0)

obrzęk (0)

ból kolan (1)

zapalenie lewego stawu kolanowego (5)

Lek na kolana np. stabil forte czy jest cos innego (5)

Problem z kolanem (1)

Kość w kolanie (4)

ból kolan (4)

problemy z nogami (kość udowa/kolano) (1)

Problem z kolanem (8)

Ból podczas skakania w kolanie prawym ? (9)

Skręcenie Kolan, pytania odnośnie odszkodowania. (2)

Wypadek, a ból kolana. (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » ból kolan i kości

ból kolan i kości

pumka, 07-09-2004, 12:00

Co jakiś czas bolą mnie kolana i kości,ostatnio codziennie.Kolano,gdy kucnę i po pewnym czasie wstanę bardzo mnie boli mnie ,jest to ból kłujący(nawet cała noga od biodra do stopy).Co może być tego przyczyną i do jakiego lekarza udać się z tym? Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam Kasia

Re: ból kolan i kości | C.Jola, 07-09-2004, 21:15

Użytkownik "pumka" napisał w wiadomości news:chk116$8be$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Co jakiś czas bolą mnie kolana i kości,ostatnio codziennie.Kolano,gdy
kucnę
i po pewnym czasie wstanę bardzo mnie boli mnie ,jest to ból kłujący(nawet cała noga od biodra do stopy).Co może być tego przyczyną i do jakiego lekarza udać się z tym?
Na poczatek do lekarza pierwszego kontaktu. On po zabraniu wywiadu, zbadaniu, pokieruje Cię dalej. -- Jola Nakarm głodne dziecko www.pajacyk.pl

Re: ból kolan i kości | PC, 08-09-2004, 12:03

Analiza pierwiastkowa włosów pokazuje w jakim stanie jest organizm - może Twój nie przysfaja wapna i jesteś na drodze do osteoporozy poczytaj na www.ibg.pl o analizie!! PC

Użytkownik "pumka" napisał w wiadomości news:chk116$8be$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Co jakiś czas bolą mnie kolana i kości,ostatnio codziennie.Kolano,gdy
kucnę
i po pewnym czasie wstanę bardzo mnie boli mnie ,jest to ból kłujący(nawet cała noga od biodra do stopy).Co może być tego przyczyną i do jakiego lekarza udać się z tym? Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam Kasia

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna

Następstwa uszkodzeń urazowych chrząstek wzrostowych i nasad kości długich Następstwa uszkodzeń urazowych chrząstek wzrostowych i nasad kości długich

Statystyka medyczna w zarysie Statystyka medyczna w zarysie

Osteoporoza. Jak wzmocnić kości dzięki diecie i aktywności fizycznej. Profilaktyka, diagnostyka, leczenie Osteoporoza. Jak wzmocnić kości dzięki diecie i aktywności fizycznej. Profilaktyka, diagnostyka, leczenie

Procesy pamięciowe u osób chorych na stwardnienie rozsiane. Analiza neuropsychologiczna Procesy pamięciowe u osób chorych na stwardnienie rozsiane. Analiza neuropsychologiczna