Powiązane leki
(opisy)

Tagi

podac ratajczak gatunek achac kolwiek ewoluowac wyzej pierwotny ewolucja roslina

Fora dyskusyjne

wyniki tsh (4)

Peter pomocy!!! (5)

ból serca (1)

wchłonięcie płodu (1)

mam problem z tyciem czy to przyczyna proloktyny (2)

straszny kaszel tylko w noc (2)

Erytrocyty (2)

grzybica ukladu pokarmowego jakie badania? (1)

Muzyka (5)

Ciekawostka o Alergię na Jad(y) (4)

Staphylococccus epidermidis (0)

Ropniaczek w gardle (9)

Badanie bakteriologiczne (1)

Słabnący gatunek ludzki (0)

Jakie zioła??? (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Tomasz Ratajczak----ewolucja

Tomasz Ratajczak----ewolucja

Ratajczak Tomasz, 16-05-1999, 23:47

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czego niemógl udowonić Darwin a zrobił to Mendel lub innych rzeczy kliknij tu members.xoom.com/mucor A może macie jakieś nowości, prześlijcie mi je a ja postaram się je zamieścić pod adresem podanym wyżej. Acha pytanie czy ktoś wie jak ewoluowały rośliny i jakie były pierwotne grupy, gatunki lub co kolwiek? Z góry dziękuję!!

Tomasz Ratajczak----ewolucja | Przemek Borys, 18-05-1999, 16:34

EHLO Ratajczak!

[16 May 99] Ratajczak Tomasz->All RT> Acha pytanie czy ktoś wie jak ewoluowały rośliny i jakie były pierwotne RT> grupy, gatunki lub co kolwiek?

Nie rozumiem. Przecież o tym nawet w liceum jest mówione...

__________ (_(|,|_|,|_ [ /o) | GCS/S/TW/P d? s+:- a19 UL++++/H L++(++++) PGP- ] | | |. [ (o/ | t+++ 5+ X- R- b+ E- W++ PE PS D- !r>r+++ ]

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zioła w kuchni i domowej apteczce Zioła w kuchni i domowej apteczce

Zielska, zioła i ziółka Zielska, zioła i ziółka

Wszystko o ziołach Wszystko o ziołach

Wiosenna apteka Pana Boga Wiosenna apteka Pana Boga

Rośliny lecznicze Rośliny lecznicze