Powiązane leki
(opisy)

Neulasta (Pegfilgrastim)

Neupogen (Filgrastimum)

Zarzio (Filgrastimum)

Tagi

granulocyt skrot wykombinowac wojo obojetnochlonny konstruktywny oswiecic zastanawiac wypowiedz dimmur

Fora dyskusyjne

zobacz Ból biodra + wyniki (1)

zobacz Proszę o pomoc!! (3)

zobacz cytologia gardła (0)

zobacz Morfologia krwi dziecka (0)

zobacz Kolczyk w brwi a "mit" o opadajacej powiece (0)

zobacz Brak widzenia przestrzennego ( obuocznego) (0)

zobacz odstajace uszy (2)

zobacz Problemy z krazeniem ???? (0)

zobacz Pierwsza wizyta (1)

zobacz toksoplazmoza (1)

zobacz zAsada 7 dniowej przerwy (1)

zobacz bolace gardlo (2)

zobacz Siwy włos u czterolatka (1)

zobacz Anoreksja (1)

zobacz Bardzo prosze o interpretacje wynikow krwi oraz szpiku (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » badanie krwi - GRA

badanie krwi - GRA

DimmuR, 23-09-2004, 18:07

Witam!!

Moja mama ostatnio robiła badanie krwi w związku z tarczycą i zastanawiała się co może oznaczać:

GRA: 43 - 76%

Szukałem w sieci ale niestety nie udało mi się dotrzeć do znaczenia tego skrótu. Czy ktoś mógłby mnie oświecić?

Z góry dziękuję za konstruktywne wypowiedzi. Pozdrawiam DimmuR
!/ Kadu: #2940543 ( [at] [at] ) mailto:dimmur-(at)-klub-chip-pl oOO-(_)-OOo Registered Linux user: #277278 D.I.M.M.U.R.: Digital Intelligent Machine Manufactured for Ultimate Repair

Re: badanie krwi - GRA | WOJO, 23-09-2004, 22:44

GRA: 43 - 76%
Granulocyty obojętnochłonne? Pozdrawiam. WOJO

Re: badanie krwi - GRA | DimmuR, 24-09-2004, 03:59

Pewnego razu, a było to Thu, 23 Sep 2004 20:44:41 +0200, WOJO wykombinował sobie co następuje:

Granulocyty obojętnochłonne?
Dziękuję.

!/ Kadu: #2940543 ( [at] [at] ) mailto:dimmur-(at)-klub-chip-pl oOO-(_)-OOo Registered Linux user: #277278 D.I.M.M.U.R.: Digital Intelligent Machine Manufactured for Ultimate Repair

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowie na własne życzenie 2. Oświecenie Zdrowie na własne życzenie 2. Oświecenie

Opętanie (nie)jedzeniem Opętanie (nie)jedzeniem

Normy laboratoryjne Normy laboratoryjne

Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego. Polsko-angielski, angielsko-polski Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego. Polsko-angielski, angielsko-polski

Zespół Aspergera Zespół Aspergera