Powiązane leki
(opisy)

Bust-up

Dakolen

Calcoheel

Conium Dagomed 42 migdałki, węzły chłonne

Pefrakehl D5

Ampicillin (Ampicillinum)

Szczepionka durowa Ty (Vaccinum febris typhoidis)

Typhim Vi (Vaccinum febris typhoidis polysaccharidicum)

Proxacin (tabletki) (Ciprofloxacinum)

Szczepionka durowo-tężcowa TyT (Vaccinum typhosum cum anatoxino tetanico)

Tagi

warszawa brzuszny napisac przywiezc odpisac wezel duzy odpowiedni powiekszyc poddac

Fora dyskusyjne

zobacz Wielkość niedoboru czynnika VII krzepnięcia krwi! (0)

zobacz Chyba powiększone węzły chłonne w pachwinie lewej. (0)

zobacz powiększone węzły chłonne nadobojczykowe, wyniki morfologii (0)

zobacz powiekszone wezły, wysokie limfocyty (13)

zobacz BÓLE Z TYŁU GŁOWY, PRZEWLEKŁY STAN PODGORĄCZKOWY (5)

zobacz prosze o interpretacje wyników tk i bronchoskopii (1)

zobacz zauważyłem dziwne coś na skórze (1)

zobacz Migdałki u dziecka (10)

zobacz korekta przegrody i małzowin nosowych (0)

zobacz dieta metaboliczna (0)

zobacz Prosimy o pomoc z bakteriami... (0)

zobacz TK jamy brzusznej (0)

zobacz Czkawka (1)

zobacz Czy to objawy alergi? (2)

zobacz ból pod lewa pacha (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Węzły jamy brzusznej-powiekszenie do 7cm, ból..

Węzły jamy brzusznej-powiekszenie do 7cm, ból..

Seba., 27-09-2004, 09:48

Witam, nie znam etykiety tej grupy więc nie wiem czy w odpowiednim tonie to pisze...

Tak jak napisałem w tytule sprawa dotyczy bardzo dużego powiększenia wezłów chłonnych jamy brzusznej(około 7cmm !, co za tym idze olbrzymiego bulu w tej okolicy, osłabienia, i gorączki, utrata wagi. Zadnych innych objawów. Historia dotyczy mężczyzny w wieku 22 lat, lekarze od ponad półtora roku nie potrafia postawic diagnozy, nie wiem wykryc choroby, wskazac a co za tym idzie poddac odpowiedniemu leczeniu. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze olbrzymi stres, pesymizm i paczki spalonych papierosów. Były robione wszelkiego rodzaju biopsje, tomografie, wizyty w specjalistycznych przychodniach włącznie z onkologicznymi(woj. małoposkie)jednak bez konkretnego wyniku jakim jest stwierdzenie co to za choroba i odpowiednie leki. Minąło tyle czasu i nikt nic nie wie, jakie to wszystko jest popieprzone... W związku z tym co napisałem wczesniej, chce pomoc tego chłopakowi i staram się znalesc dla niego jakiegoś dobrego specjaliste albo moze kilku w Warszawie. Problem w tym, ze przywiezlismy go do Warszawy na 4 dni i tylko tyle mamy na to zeby coś zrobic i jakos mu pomuc. Ma ze soba wszystkie wyniki badan jakie były mu robione, ewentualnie podda się nowym. Dobrze by było gdyby nie wiązało się to z dużymi wydatkami, bo na takie nas nie stac, ale nawet jesli to i tak prosze o podanie jakis namiarów. Mam nadzieje , ze ktoś odpisze podpowie i nakieruje nas na jakiegos dobrego lekarza, dostepna przychodnie itd. Z góry dziękuje za pomoc. jesli ktos przeczyta a nie bedzie mógł odpisac to podaje swoj numer telefonu. 604-339-604 Sebastian. pozdrawiam S.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie

Zespół metaboliczny w praktyce klinicznej Zespół metaboliczny w praktyce klinicznej

Choroby nerek Choroby nerek

Rozszczep wargi i podniebienia - poradnik dla rodziców Rozszczep wargi i podniebienia - poradnik dla rodziców

ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców