Tagi

osada glosa przekazac przerazic bialy istota grzmiec glowa poszukac klapuch

Fora dyskusyjne

POMOCY (0)

Niemiły zapach z ust (0)

Bialy Osad na członku. (3)

Migdał,gardło,wezeł chłonny? (0)

cos bialego na naplecie (1)

Biały osad w jamie ustnej - leukoplakia ? (1)

Smierdzi mi z Ust (2)

Biały osad na języku (2)

Dziwny osad w gardle (1)

Biały osad na języku (7)

Poranny biały osad na ustach (1)

Coś na ustach (7)

Nieprzyjemny zapach z ust (0)

biały osad (1)

Gardło (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » bialy osad na jezyku

bialy osad na jezyku

m[...], 27-10-2004, 10:51

od paru dni mam taki brzydki bialy silny osad na jezyku. Czy to sa symptomy jakis zmiany w organizmie czy po prostu tak sie sobie pojawil? Od paru dni tez czuje sie jakos dziwnie ale moze to sugestia?

PanTalon

Re: bialy osad na jezyku | Maro, 27-10-2004, 13:11

Uzytkownik "m[...]" napisal w wiadomosci news:clnnjo$ak6$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
od paru dni mam taki brzydki bialy silny osad na jezyku. Czy to sa symptomy jakis zmiany w organizmie czy po prostu tak sie sobie pojawil? Od paru dni tez czuje sie jakos dziwnie ale moze to sugestia?

PanTalon

moze nie pij tyle mleka:P -- pozdro maro

Re: bialy osad na jezyku | Klapuch :-), 27-10-2004, 14:57

Dnia tego, podwoje nieba się rozwarły i głos "m[...]" grzmiąc na głowami przerażonych istot przekazał ku Ziemi tę wiadomość:

PanTalon
bylo na grupie, poszukaj...

pozdrawiam Klapuch

------------------------- //( /)\ Klapuch (/: ' ' :) gg: 3736633 ^.---.^ www.klapuch.komrel.net : '._.' : "Bóg jest sprawiedliwy: mądrzejszym dał więcej rozumu, a głupszym mniej."

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Pokochaj wegetarianizm Pokochaj wegetarianizm

W sidłach anoreksji W sidłach anoreksji

Encyklopedia Bioetyki Encyklopedia Bioetyki

Joga dla kobiet w ciąży Joga dla kobiet w ciąży

Układ trawienny i wydzielanie wewnętrzne Układ trawienny i wydzielanie wewnętrzne