Tagi

jutro usta napisac dermatolog tabletka ustny pochwa dopochwowy przeniesc grzybica

Fora dyskusyjne

zobacz Częste stany zapalne (5)

zobacz przeziebiony pecherz+grzybica pochwy (3)

zobacz Swędzenie, nieregularne cykle. Jakie leki? (26)

zobacz grzybica (12)

zobacz Flukonazol-dawka (7)

zobacz Złe samopoczucie przy antybiotykoterapii. (9)

zobacz zapalenie pochwy jamy ustnej? (6)

zobacz Plamy i nalot na jezyku [video] (3)

zobacz poziom jakich hormonów ma wpływ na rozwój grzybic pochwy? (3)

zobacz Skuteczność antykoncepcji a globulki przeciwgrzybiczne (1)

zobacz Odchodzące paznokcie (9)

zobacz NIE WIEM DO KOGO:( (11)

zobacz Grzybica pochwy (171)

zobacz grzybica pochwy i tabletki antykoncepcyjne (8)

zobacz Boli mnie pochwa (17)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Grzybica pochwy i żołędzia.

Grzybica pochwy i żołędzia.

Marcin , 28-10-2004, 19:42

Witam Moja dziewczyna od jakiegos czasu walczy z grzybica pochwy. Od ginekologa dostała tabletki, tabletki dopochwowe i masci dla mnie to samo oprocz tych dopochwowych oczywiscie:). Mielismy z miesiac przerwy we wspołrzyciu kiedy to zrobilismy to w prezerwatywie i momentalnie wyszły mi czerwone krostki ( nie swedza poprostu sa), wczesniej hmm jakby to napisac ''robiła to ustami'' i tu pytanie: czy jest mozliwosc aby grzybica przeniosła sie jej do jamy ustnej? Jutro ide do lekarza dermatologa zeby cos mi przepisał, moja druga połowka narazie nie moze bo ma okres.... i dodatkowe pytanie znacie jakis dobry sposob zeby sie tego pozbyc u nas obojga? pozdrawiam

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Energia piramid. Staroegipskie źródło młodości - eksperymenty i ćwiczenia Energia piramid. Staroegipskie źródło młodości - eksperymenty i ćwiczenia

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Kolorowe tabletki Kolorowe tabletki

Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu

Choroby uszu, nosa, jamy ustnej, gardła i krtani Choroby uszu, nosa, jamy ustnej, gardła i krtani