Powiązane leki
(opisy)

Ospamox (Amoxicillinum)

Mercurius Dagomed 41 anginy ropne

Belladonna-Homaccord (iniekcje)

Belladonna-Homaccord (krople)

Angin-Heel SD

Argol Essenza Balsamica

Curam (Amoxicillinum, Acidum clavulanicum)

Debecylina (Benzathini benzylpenicillinum)

Dolo-Angin (Benzocainum, Lichen islandicus)

Ismigen

Tagi

kosz dawkowac niepokoic poczekac zapytac angina ospamox przepisac wyladowac ulotka

Fora dyskusyjne

zobacz CZY PRZY ANTYBIOTYKU OSMPAMOX MOZNA WYCHODZIC NA DWOR? (0)

zobacz Leczenie olejkiem z drzewa herbacianego (1)

zobacz Maxitrol (1)

zobacz Angina- nie ma poprawy leczenia,co jest nie tak? (1)

zobacz katar i mokry kaszel u 12 miesięcznego dziecka (0)

zobacz Dawkowanie lekow (3)

zobacz Problemy z wątrobą (6)

zobacz jak prawidłowo podawać ribomunyl (6)

zobacz Pomoc w dawkowaniu leku (2)

zobacz BIOPAROX- dawkowanie (1)

zobacz Memotropil (5)

zobacz buccalina=ribomunyl? (3)

zobacz VERCEF MR A ZINNAT (1)

zobacz proszę o radę (0)

zobacz Luteina (3)

Angina

Jacek Al., 04-11-2004, 09:42

Mam pytanie - lekarz przy anginie przepisał do stosowania antybiotyk Ospamox 1000mg 2x dziennie. Jednak po dwóch dniach zażywania, nie widać poprawy. Czyżby lekarz przepisał nie ten lek?

Jacek

Re: Angina | sq4ty, 04-11-2004, 14:41

Użytkownik "Jacek Al." napisał w wiadomości news:cmcj62$t3l$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Mam pytanie - lekarz przy anginie przepisał do stosowania antybiotyk
Ospamox
1000mg 2x dziennie. Jednak po dwóch dniach zażywania, nie widać poprawy. Czyżby lekarz przepisał nie ten lek?
Spokojnie, z tego co mi wiadomo z, że tak powiem, autopsji, to mozna i 3 i 4 dni czekac. Zawsze mozesz zadzwonic do lekarza i zapytac, czy powinienes sie juz niepokoic, czy jeszcze jakis czas poczekac. A co na ten temat mowi ulotka?

Maja

Re: Angina | Jacek Al., 04-11-2004, 21:15

Właśnie, ulotka... przeczytałem jak dawkować i wylądowała w koszu.

Użytkownik "sq4ty" napisał w wiadomości news:cmd4j4$3fc$1 [at] inews.gazeta.pl...
Użytkownik "Jacek Al." napisał w wiadomości news:cmcj62$t3l$1 [at] nemesis.news.tpi.pl... Ospamox

Spokojnie, z tego co mi wiadomo z, że tak powiem, autopsji, to mozna i 3 i
4
dni czekac. Zawsze mozesz zadzwonic do lekarza i zapytac, czy powinienes
sie
juz niepokoic, czy jeszcze jakis czas poczekac. A co na ten temat mowi ulotka?

Maja

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

100 pytań i odpowiedzi na temat raka gruczołu krokowego 100 pytań i odpowiedzi na temat raka gruczołu krokowego

Clean. Przełomowy program, dzięki któremu twoje ciało odzyska naturalną zdolność do samouzdrawiania. Clean. Przełomowy program, dzięki któremu twoje ciało odzyska naturalną zdolność do samouzdrawiania.

Miażdżyca i inne choroby tętnic obwodowych Miażdżyca i inne choroby tętnic obwodowych

Domowe porady ziołowe Domowe porady ziołowe

Encyklopedia leków. Leki współczesnej terapii Encyklopedia leków. Leki współczesnej terapii