Tagi

palec uczuc palce zgiac najgorzej reka podlaczyc dretwiec mrowic lokciowy

Fora dyskusyjne

zobacz Uszkodzenie nerwu łokciowego ? drętwienie palca (3)

zobacz Uszkodzenie nerwu łokciowego (operacja + EMG) (18)

zobacz BÓL I DRĘTWIENIE PRAWEJ RĘKI BUDZI MNIE W NOCY (4)

zobacz Bóle lewego barku oraz drętwienie palców (3)

zobacz Nie mogę wyprostowac prawej dłoni i palców (4)

zobacz puchnięcie palców (1)

zobacz Drętwienie prewej ręki , opis testów (0)

zobacz Mrowienie w ręce. (1)

zobacz Drętwiejąca prawa ręka (1)

zobacz drętwienie i mrowienie w lewej ręce 4 i 5 palec (2)

zobacz Drętwienie prawej ręki (0)

zobacz ból łokcia i drętwienie palców (2)

zobacz dretwienie i przykurcz palcow (1)

zobacz Złamana ręka (1)

zobacz Drętwiejące i bolące ręce w nocy (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » dretwienie prawej reki?

dretwienie prawej reki?

rageous, 07-11-2004, 15:31

Witam, Moze ktos sie z czyms takim spotkal, co moze byc przyczyna.... Wczoraj od stawu lokciowego do malego palca przez pare godzin mialem uczucie takiego dziwnego mrowienia, potem przestalo na dlugosci przedramienia ale zostalo w dloni w 3 i 4 palcu, niestety przez noc nie puscilo i dalej jest to samo. Moge zginac palcami, ruszac, sa sprawne ale to uczucie mrowienia mnie lekko niepokoi. Rozruszanie reki tez nic nie dalo :( Wyczytalem na sieci ze moze to byc uszkodzenie nerwu lokciowego, ale jak?? nie uderzylem nigdzie ta reka, moze przyczyna jest duza ilosc czasu spedzana przed komputerem(taka praca) i ulozenie rak na klawiaturze? Chyba sie wybiore jutro do lekarza...moze ktos cos doradzic?

Pozdr, Tomek

Re: dretwienie prawej reki? | Jacek S., 07-11-2004, 16:11

rageous wrote:
Witam, Moze ktos sie z czyms takim spotkal, co moze byc przyczyna.... Wczoraj od stawu lokciowego do malego palca przez pare godzin mialem uczucie takiego dziwnego mrowienia, potem przestalo na dlugosci przedramienia ale zostalo w dloni w 3 i 4 palcu, niestety przez noc nie puscilo i dalej jest to samo. Moge zginac palcami, ruszac, sa sprawne ale to uczucie mrowienia mnie lekko niepokoi. Rozruszanie reki tez nic nie dalo :( Wyczytalem na sieci ze moze to byc uszkodzenie nerwu lokciowego, ale jak?? nie uderzylem nigdzie ta reka, moze przyczyna jest duza ilosc czasu spedzana przed komputerem(taka praca) i ulozenie rak na klawiaturze? Chyba sie wybiore jutro do lekarza...moze ktos cos doradzic?
Hm... to sie chyba podłacze pod to pytanie.... Też tak mam... Ale w obu rękach i, co ciekawe - zawsze najgorzej jest p o n o c y ... Zazwyczaj rano mam tak, że ręce mi "mrowią" no i mam problem ze zgięciem palców, np. w pięść... Troche mnie to martwi... W ciągu dnia, jak się "rozpracuje", niby jest OK, ale uczucie drętwienia rąk ( zazwyczaj bardziej prawej ręki ) nie ustępuje... -- Jacek S.

Re: dretwienie prawej reki? | Dars, 08-11-2004, 00:15

Hm... to sie chyba podłacze pod to pytanie.... Też tak mam... Ale w obu rękach i, co ciekawe - zawsze najgorzej jest p o n o c y ... Zazwyczaj rano mam tak, że ręce mi "mrowią" no i mam problem ze zgięciem palców,
np.
w pięść... Troche mnie to martwi... W ciągu dnia, jak się "rozpracuje",
niby
jest OK, ale uczucie drętwienia rąk ( zazwyczaj bardziej prawej ręki ) nie ustępuje...

Jacek S.
A ja też tak mam już prawie 6 miechów ..... 4 i 5 palec lewej ręki .... takie mrówienie dziwne. Podobno to od kręgosłupa, szyi ..... Jak coś bedziecie widzieciec to dajcie znać.

pzdr Dars

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

ABC Akupresury ABC Akupresury

Masaż punktowy i inne metody refleksoterapii Masaż punktowy i inne metody refleksoterapii

77 sposobów walki z przeziębieniami i grypą 77 sposobów walki z przeziębieniami i grypą

Czy grubo w tym wyglądam? Czy grubo w tym wyglądam?