Powiązane leki
(opisy)

Fluossen (Natrii fluoridum)

Evista (Raloxifeni hydrochloridum)

Fosamax (Acidum alendronicum)

Alendran (Acidum alendronicum)

Bio-Calcium + D3

Prolia (Denosumab)

Actonel (Risedronatum natricum)

Additiva Calcium (Calcium carbonicum)

Alendrogen (Acidum alendronicum)

Alendronat Ratiopharm (Acidum alendronicum)

Tagi

reka zlamac iduna uszczerbek ustalic nadgarstek komisja zrosnac kosc lekarski

Fora dyskusyjne

zobacz Kość łódeczkowata (4)

zobacz Zerwanie więzadłą krzyżowego przedniego - komisja lekarska (0)

zobacz komisja lekarska (0)

zobacz Złamanie nadgarstka (1)

zobacz Złamanie reki - nadgarstek (6)

zobacz Złamanie kości łódeczkowatej (5)

zobacz Złamanie kości łódeczkowatej (0)

zobacz złamanie kości łódeczkowatej nadgarstka (326)

zobacz Złamanie kości księżycowatej nadgarstka (1)

zobacz Ból nadgarstka (1)

zobacz złamanie wyrostka rylcowatego kości promieniowej (1)

zobacz Upadek na nadgarstek (4)

zobacz Złamanie obu trzonów kości przedramienia z przemieszczeniem. (9)

zobacz Złamanie trzonu kośći łokciowej bez przemieszczenia (3)

zobacz Rehabilitacja po złamaniu Nadgarstka (0)

fish whiting

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » ile % za zlamanie nadgarstka ??

ile % za zlamanie nadgarstka ??

, 11-11-2004, 19:26

mam pytanie i mam nadzieje ze wypowie sie jakas kompetentna osoba (biegly chirurg) lub ktos kto odniosl podobe obrazenia.

ile powinno sie dostac za zlamanie kosci lodeczkowej w lewej rece dodam ze okres leczenia 7tyg (1 tydz szyna i 6 tyg gipsu) a do tego teraz odczowam bol przy opieraniu sie na tej rece . zdaje sobie sprawe ze troche trudno ocenic % uszczerbku zdrowia jedynie na podstawie opisu ale interesuje mnie okreslenie "mniej wiecej" bo wiem ze roznie to mozna interpretowac. bo mam problem z jedna firma ubezpieczeniowa i zastanwiam sie czy jest sens wystepowac na droge sadowa i dlatego chcialbym wiedziec o jaki % uszczerbku wnosic sprawe. prawdopodobnie i tak zglosze sie jeszcze na prywata obdukcje do lekaza u siebie w miescie.

z gory dziekuje za odpowiedzi

Re: ile % za zlamanie nadgarstka ?? | Robol, 12-11-2004, 08:16

Użytkownik "traffic" napisał w wiadomości news:d9ee766f.0411110926.232fd528 [at] posting.google.com...

ile powinno sie dostac za zlamanie kosci lodeczkowej w lewej rece dodam ze okres leczenia 7tyg (1 tydz szyna i 6 tyg gipsu) a do tego teraz odczowam bol przy opieraniu sie na tej rece .
% utraty zdrowia?. Będę zgadywać. Zero. Bo kość się zrosła i nie ma uszczerbku ? Tak to wygląda? To odpuść sobie dalsze roszczenia. Bynajmniej ja bym tak zrobił. Ale ja nie jestem specem [lekarzem], a podobne przypadki znam jedynie z życia.

Robol

Re: ile % za zlamanie nadgarstka ?? | Andrzej R_, 12-11-2004, 12:46

bzzzzzzzdura mialem pekniety duzy palec u nogi wszystko sie ladnie zroslo i dostalem odszkodowanie nie pamietam procent ale kaska byla podobnie jak zwichnalem nadgarsek

Re: ile % za zlamanie nadgarstka ?? | , 13-11-2004, 17:12

% utraty zdrowia?. Będę zgadywać. Zero. Bo kość się zrosła i nie ma uszczerbku ? Tak to wygląda? To odpuść sobie dalsze roszczenia. Bynajmniej ja bym tak zrobił. Ale ja nie jestem specem [lekarzem], a podobne przypadki znam jedynie z życia.
co z tego ze sie zrosla ?? jak terza mnie reka boli i co sie z tym wiaze nie moge wykonywac niektorych czynnosci a na pewno sa one utrudnione. a pozatym dostale z jednej firmy

Signal Iduna cos takiego "komisja lekarska w trybie zaocznym ustaliła 10% uszczerbku na zdrowiu..." w zwiazku z czym dostalem 2tys zl

a z Warty "komisja lekarska ustalila 3% trwalej utraty zdrowia..." i wyszlo to 810 zl . tak dla scislosci.

dodam ze 1% dostaje sie za kazy glupi szew. a tu mialem zlamay nadgarstek a do tego jedna z najgorszych kosci w tym stawie (dlugo sie goi i sa czesto komplikacje) takze 3% to stanowczo za malo

tak wogole to odradzam ubezpieczanie sie w Warcie, mnie juz tam nie zobacza :I a polecam ubezpieczenie (to drugie Iduna- euro

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku

Zdrowie przy komputerze Zdrowie przy komputerze

77 sposobów walki z przeziębieniami i grypą 77 sposobów walki z przeziębieniami i grypą

ABC... zaburzeń snu ABC... zaburzeń snu

Czy grubo w tym wyglądam? Czy grubo w tym wyglądam?