Powiązane leki
(opisy)

Tagi

krwinka fwiw interpretacja ogolny udac gosia wlasny biali uspokoic symbol

Fora dyskusyjne

zobacz Wyniki badania moczu (1)

zobacz Interpretacja wyników badań (3)

zobacz interpretacja wyników proszę o wyjaśnienia (5)

zobacz Prosze o interpretacje wyników badania krwi (0)

zobacz Interpretacja badań moczu (1)

zobacz Częste wymioty (2)

zobacz Bardzo proszę o interpretację wyników! (3)

zobacz Co to za symbol? Co on oznacza? (1)

zobacz wyniki badania krwi (0)

zobacz Peter Bardzo proszę o interpretacje wyników!! (1)

zobacz spadek bialych krwinek (5)

zobacz leukocyty-prosze o pomoc (2)

zobacz Cytologia (2)

zobacz krwinki białe (3)

zobacz Analiza wyników (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » symbol "LY%" w badaniach krwi

symbol "LY%" w badaniach krwi

Gosia, 04-06-1999, 12:51

nie wiem co to jest ale ilość tego powyżej normy wzrasta mi z kazdym badaniem norma 20.0 - 50.0 moje ostatnie badanie wykazało 58.7 Czy ktoś umie to zinterpretować? Gosia zabka [at] friko3.onet.pl

Re: symbol "LY%" w badaniach krwi | Moi, 04-06-1999, 17:25

Gosia wrote...
nie wiem co to jest ale ilość tego powyżej normy wzrasta mi z kazdym badaniem norma 20.0 - 50.0 moje ostatnie badanie wykazało 58.7 Czy ktoś umie to zinterpretować?
Najprawdopodobniej (brak standaryzacji symboli dla licznikow (z mozliwoscia roznicowania> krwinek):

odsetek (%) limfocytow w ogolnej liczbie krwinek bialych.

Interpretacja nalezy wylacznie do lekarza (dla uspokojenia: pewnie wypraszasz wlasnie jakiegos intruza z wlasnego organizmu i prawie Ci sie to juz udalo).

FWIW,

Moi

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Stres to brzmi groźnie Stres to brzmi groźnie

Jak tłumaczyć sny. Leksykon snów Jak tłumaczyć sny. Leksykon snów

Lecznictwo niemedyczne w Polsce Lecznictwo niemedyczne w Polsce

Klucz do EQ. Testy inteligencji emocjonalnej Klucz do EQ. Testy inteligencji emocjonalnej

Rak szyjki macicy Rak szyjki macicy