Powiązane leki
(opisy)

Sulfacetamidum (Sulfacetamidum natricum)

Acatar Baby

Sulfacetamidum 10% H-E-C (Sulfacetamidum natricum, Hydroxyethylcellulosum)

Grip Stop

Homeodose 8

Mistabron (Mesnum)

Nasogel

Sinusit - Pascoe

Vitella Nose

Luffa Compositum (tabletki)

Tagi

ulotka pisac dziecko grupa katar zapytac czytac sulfacetamidum dyskusyjny napisac

Fora dyskusyjne

Branie tabletek (7)

blok pęczka Hisa (1)

czy jestem dzieckiem swoich rodziców? (3)

Zasiłek pielęgnacyjny (1)

NuvaRing (1)

Brak miesiączki, bóle podbrzusza (3)

test ciazowy (2)

opóźniona miesiączka a ciąża (10)

Test ciążowy a nieregularne miesiączki (42)

nauka pisania i czytania (5)

polyvaccinum mite (0)

Bromergon w trakcie ciąży (1)

Migdałki u dziecka (10)

Genetyka (12)

Interpretacja wyników badań 1,5 roczne dziecko, tarczyca (18)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » sulfacetamidum - jaki czas można stosować ?

sulfacetamidum - jaki czas można stosować ?

D_J_B_J, 19-11-2004, 09:25

lekarz przepisał mojemu dziecku (6 lat) krople do nosa (wiem że są one do oczu ale lekarz zapewnił że na katar spowodowany bakteriami tez pomoże). Stosujemy je 6 dni. czy można stosować je dalej - katar jeszzce do końca nie został wyeliminowany.

Re: sulfacetamidum - jaki czas można stosować ? | D_J_B_J, 19-11-2004, 10:27

sulfacetamidum 10%

Re: sulfacetamidum - jaki czas można stosować ? | Aga, 19-11-2004, 10:36

Użytkownik "D_J_B_J" napisał w wiadomości news:cnk7b2

lekarz przepisał mojemu dziecku (6 lat) krople do nosa (wiem że są one do oczu ale lekarz zapewnił że na katar spowodowany bakteriami tez pomoże). Stosujemy je 6 dni. czy można stosować je dalej - katar jeszzce do końca
nie
został wyeliminowany.
Ludzie, czy Wy nie czytacie ulotek leków które podajecie swoim dzieciom? Czy Wy nie rozmawiacie z lekarzem swojego dziecka?

Aga

Re: sulfacetamidum - jaki czas można stosować ? | D_J_B_J, 19-11-2004, 13:19

Ludzie, czy Wy nie czytacie ulotek leków które podajecie swoim dzieciom? Czy Wy nie rozmawiacie z lekarzem swojego dziecka?

Aga
ludzie czytają ale "ludzie" nie piszą w ulotkach a ludź lekarz nie poinformował jak długo stosować. Ale już spytałem i powiedział że nie powinno dłużej się stosować jak 10 dni tzn. po 10 dniach, jeśli choroba nie ustąpi, należy zastosować antybiotyk.

Re: sulfacetamidum - jaki czas można stosować ? | Aga, 19-11-2004, 13:36

Użytkownik "D_J_B_J" napisał w wiadomości

ludzie czytają ale "ludzie" nie piszą w ulotkach a ludź lekarz nie
ulotki piszą ludzie dla ludzi którzy stosują te leki

poinformował jak długo stosować. Ale już spytałem i powiedział że nie powinno dłużej się stosować jak 10 dni tzn. po 10 dniach, jeśli choroba
nie
ustąpi, należy zastosować antybiotyk.

Jak widzisz, zapytać się lekarza nie jest tak trudno. jeśli lekarz nie powie sam jak długo powinniście stosowac jakiś lek, to trzeba się go o to zapytać. Jeśli nie zrobiło się tego podczas wizyty u niego to można to zrobić potem - tak jak to zrobiłe teraz. Pytanie na grupie dyskusyjnej nie jest dobrym rozwiązaniem

pzodrawiam Aga

Re: sulfacetamidum - jaki czas można stosować ? | D_J_B_J, 19-11-2004, 14:49

ulotki piszą ludzie dla ludzi którzy stosują te leki
zgadza się - ale tym razem chba zapomnieli napisać bo nic takiego nie napisali :-)

(...) Pytanie na grupie dyskusyjnej nie jest dobrym
rozwiązaniem
to w takim razie o co można zapytać na grupę ? O wszystkie poruszane tu tematy można zapytać lekarza. Po to jest grupa żeby pytać

Re: sulfacetamidum - jaki czas można stosować ? | A, 19-11-2004, 17:22

to w takim razie o co można zapytać na grupę ? O wszystkie poruszane tu tematy można zapytać lekarza. Po to jest grupa żeby pytać

Do końca nie wiadomo... chyba nadal brak FAQ?

A.

Re: sulfacetamidum - jaki czas można stosować ? | Aga, 19-11-2004, 22:58

Użytkownik "D_J_B_J" napisał w wiadomości news:cnkmk8

zgadza się - ale tym razem chba zapomnieli napisać bo nic takiego nie napisali :-)
wierzę Ci że nie było skoro tak piszesz

(...) Pytanie na grupie dyskusyjnej nie jest dobrym

a jesteś pewny że ktoś kto udzieli Ci odpowiedzi nie robi sobie z tego jaj?

Aga

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wszystko o bólu - tom 2 Wszystko o bólu - tom 2

Dziecko z zespołem Downa. Jaka to musi być miłość Dziecko z zespołem Downa. Jaka to musi być miłość

ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców

Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii

Katar sienny Katar sienny