Powiązane leki
(opisy)

Tagi

your penis rynek dzialac fosfodiesterazy preparat potencja nowy inhibitor enlarge

Fora dyskusyjne

zobacz SPADEK POTENCJI Z DNIA NA DZIEŃ (0)

zobacz lek na obnizenie potencji (6)

zobacz Antykoncepcja hormonalna. (18)

zobacz Natursteron (1)

zobacz Ginjal (6)

zobacz Leki na szybszą regenerację po kontuzjach (3)

zobacz kurzajki na twarzy czy jest coś innego ni wymrażanie? (2)

zobacz Tabletki na oczy (2)

zobacz Helicobacter pylori - terapia 10 dniowa (6)

zobacz Anemia a controloc (5)

zobacz Nowy preaparat (4)

zobacz jasminelle (1)

zobacz Nadmierna potliwosc- szałwia (17)

zobacz geriavit a biegunka (0)

zobacz jakie tabletki beda odpowiednie (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Leki na potencje - nowy lek?

Leki na potencje - nowy lek?

tomek, 22-11-2004, 11:17

Witam,

Jakie znacie Panstwo leki zwiekszajace potencje? Chodzi mi o produkty dzialajace raczej jako kuracja, niz takie dzialajace doraznie.

Pracuje nad stworzeniem wizerunku nowego produktu tego typu i chcialbym poznac opinie o juz istniejacych preparatach. Wydaje mi sie, ze temat jest dzis albo banalizowany albo tez traktowany z przymrozeniem oka, prawda?

Pozdrawiam Tomek

Re: Leki na potencje - nowy lek? | Marek Bieniek, 22-11-2004, 13:06

On Mon, 22 Nov 2004 09:17:14 +0100, tomek wrote:

Jakie znacie Panstwo leki zwiekszajace potencje?
Inhibitory fosfodiesterazy. Jest kilka na rynku.

Chodzi mi o produkty dzialajace raczej jako kuracja, niz takie dzialajace doraznie.
Znaczy "enlarge your penis"? NTG.

Pracuje nad stworzeniem wizerunku nowego produktu tego typu i chcialbym poznac opinie o juz istniejacych preparatach.
Nie ma takich preparatów. Znaczyleków, bo innych jest mnóstwo i wszystkie okdr.

Wydaje mi sie, ze temat jest dzis albo banalizowany albo tez traktowany z przymrozeniem oka, prawda?
Zwłaszcza, kiedy przychodzi do mnie jako spam.

m.
Pozdrawiam, Marek Bieniek (mbieniek na epic pl) Umieranie człowieka jest większym problemem dla osób pozostających przy życiu, niż dla niego samego. /Tomasz Mann/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Pochodne sulfonylomocznika Pochodne sulfonylomocznika

Zdrowie na całe życie Zdrowie na całe życie

Antyrak. Nowy styl życia Antyrak. Nowy styl życia

Joga Joga

Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie